PDA

View Full Version : Moderated: Искам да си пробия сама носа, но ме е страх



06-10-2007, 20:03
iskam da si probiq sama nosa,no me e strah ina4e s1m se snabdila s obeca za nos i abokat.i ne iiskam da hoda v stydio za6toto k1deto az jiveq nqma kajete kakvo da pravq :D :smt007

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vivian
06-10-2007, 20:13
tva e tolkova opasno.moje da se razbolee6 ot ne6to taka sama.az ne bih riskuvala.spored men e palna glupost.az poznavam hora,koito sa se dup4ili sami,no te bqha baq opitni i se bqha nadup4ili kato koledni elhi.
ina4e sa mi kazvali(do kolkoto pomnq) 4e iglata se nagrqva super mn do 4erveno i ot drugata strana kadeto 6et izlezne iglata tr da ima slojeno par4e qbalka(moje da govorq gluposti,ama takiva spomeni imam).
i vse pak.po-dobre nqkoi po-opiten da go napravi. :wink:

Boot
06-10-2007, 20:29
tva e tolkova opasno.moje da se razbolee6 ot ne6to taka sama.
От какво може да се разболее?Луда ли си...?

Иначе нямаш опит и по-добре недей. Освен това тия филм с нажежената игла и ябълката не важат - от ябълката най-много някоя инфекция да си докараш. От нажежената игла няма да те боли по-малко. Така, че по-добре някой от тия твоите по-опитните приятели да те пробие, ама задължително да знае как става, без идеи за ябълки и лайна. ;)

Seducti0n
06-10-2007, 20:34
Най-много да си опропастиш нослето.То ако беше толкова лесно нямаше да има пиърсинг-студия.Така,че по-добре недей. :wink:

N0_feAR
06-11-2007, 09:26
ina4e sa mi kazvali(do kolkoto pomnq) 4e iglata se nagrqva super mn do 4erveno i ot drugata strana kadeto 6et izlezne iglata tr da ima slojeno par4e qbalka(moje da govorq gluposti,ama takiva spomeni imam).

това с нажежената игла хич не е вярно-особено за носа. Виж ся...тази част на носа която искаш да пробиеш е хрущял, бая ще ти е трудно сам/а.Недей рискува. Ако има някой по-опитен причтел можеш да му се довериш(въпреки че съм напълно против) По-добре изчакай до като отидеш в някой по-голям град-София, Варна, Пловдив, Стара загора и т.н. Няма смисъл да си опропастяваш носа само защото го искаш сега и веднага !

krasivata_luvica
06-11-2007, 11:38
iskam da si probiq sama nosa,no me e strah ina4e s1m se snabdila s obeca za nos i abokat.i ne iiskam da hoda v stydio za6toto k1deto az jiveq nqma kajete kakvo da pravq :D :smt007

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

човек като иска нещо ДЕЙСТВА :-D :lol:

gabrielka@a
06-11-2007, 13:23
Ако искаш-давай!Ама после няма ние да сме виновни,че се е възпалило!Тва дето си го мислиш не е шега работа.Майката на една моя приятелка е медицинска сестра и са имали някакъв циганин дето сам си пробил езика.Резулатата-подуване и възпаляване.Имаш два вариянта-козметичен салон (по-добрия вариант) или да си го пробиеш сама и после да съжаляваш!Сама реши кое е по-разумно!

Boot
06-11-2007, 13:51
Е вие го изкарахте невъзможно тфа.
Не е така... но просто като нямаш никакъв опит не трябва да пробваш.
Иначе за девойката преди мене - извинявай, ама ти се опитваш да ни убедиш, че език и нос е едно и също ли? Език е много по-сложно да се пробие на правилното място. А и ме съмнява тоя циганин да се е грижил за пиърсинга си. Така че е мноооооого много различно. ;)