PDA

View Full Version : Досадна история... само да се беше случила на друг!



06-10-2007, 20:04
Та най-кратко историята е следната: Преди около 6 месеца скъсах с приятеля ми. Това беше първата ми сериозна връзка, бях лудо влюбена в него и колкото и лигаво да ви прозвучи, след като се разделихме изпаднах в истинска депресия. не ми се живееше :smt009 Единствената ми утеха беше мой много добър приятел, който беше наясно с цялата история и ме подкрепяше. Така ( и аз не знам как така всъщност ](*,) ) един хубав ден осъзнах, че май съм се влюбила именно в този мой приятел. По-точно - осъзнах го в деня когато разбрах, че е тръгнал с моя добра приятелка, че са ужасно влюбени и още по-ужасно щастливи. Е аз освен да се зарадвам за тях - и да оплаквам себе си, нямах кво друго да правя...
И така няколко седмици по-късно взе че ми се обади бившия... да сме се видели, да сме поговорили и т.н. Е, видяхме се, той ми наприказва разни безумно романтични неща, как да се раздели с мен било най-голямата грешка в живота му, как осъзнал, че иска само мен... Имайки предвид че сума време си бях изплакала очите по него, че бях убедена, че още го обичам ( и тайната - че отчаяно исках да забравя другия ](*,) ), можете да се сетите, че естествено се върнах при него. Той учи в друг град и не се виждаме много често, но когато се видим всичко е прекрасно. тогава забравям всичко останало. но през останалото време ми стига само да видя другия, и нещо ми трепва. и разбирам, че амй само се залъгвам сама... Писна ми, не знам какво да правя !!! :smt011 ](*,)

vessito
06-10-2007, 20:23
da me pro6tava6, ama ti sama ne znae6 kakvo iska6 i nadali tuk nqkoj moje da ti pomogne. edinstveniq syvet koito moga da ti dam, e da govori6 i s dvamata i da im obqsni6 kak se 4uvstva6 [-X

koalka
06-11-2007, 05:51
Явно и към двамата имаш чувства и според мен трябва да забравиш единия от двамата.Най-добрия ти приятел е зает, а с другия не знам дали нещата ще потръгнат.Но ти вече си тръгнала с него.Виж какво ще се получи, но моя съвет е да се разделиш с него, ако виждаш, че нямаш чувства.По-добре сама, от колкото да се чудиш кой от двамата.

Th3MaN
06-11-2007, 11:38
И кво питаш с тая тема? Кво да ти отговориме?

sunnydream
06-11-2007, 18:46
Или има кажи и на двамата какво ти е, или ги забрави и си намери друг поне да се отърсиш от цялата ситуация, а знаеш ли с някой друг може да ти е по-хубаво ;)

honda^
06-11-2007, 18:51
da me pro6tava6, ama ti sama ne znae6 kakvo iska6 i nadali tuk nqkoj moje da ti pomogne. edinstveniq syvet koito moga da ti dam, e da govori6 i s dvamata i da im obqsni6 kak se 4uvstva6 [-X
I az sum na tova mnenie.
(Mn sujelqvam za ezika, oba4e nqmam Bg o6te... sorry)