PDA

View Full Version : Как да помогна на най-добрия си приятел?



Moonlight Shadow
06-10-2007, 20:13
На скоро най-добрия ми приятел направи малка грешка,за която всички го обвиняват.Работата е там,че вината не е негова,просто се случи(немога да навлизам в подробности).Сега единствено аз останах на негова страна.Изпокарахсе с всеки го обвиняваше,но сега дори самия той се обвинява!Когато се опитам да го убедя,че не е така просто се затваря.Какво да направя,за да му помогна?

eMo-Is-LoVeEe
06-11-2007, 14:24
СЛед като незнаем какъв е точно проблема как да ти помогнем .. щом смяташ,че той не е виновен защо не се опиташ да убедиш другите в това ... или просто му покажи,че каквото и да става винаги може да разчита на теб ,защото явно се чувства сам .. а тогава човек има най-голяма нужда от приятел

kobrichka
06-11-2007, 16:35
На 100% ли не е виновен?След като всички го обвиняват?Но това няма значение,ако си истински приятел просто бъди до него и му покажи че наистина ти пука за него.В такива моменти се вижда,кой е истински приятел.В щастливите моменти имаш мн приятели с които да споделиш щастието си,но в трудностите остават само истинските.

Moonlight Shadow
06-11-2007, 17:45
Единствената му грешка е,че прие едно предизвикателство.Получи се малка грешка и сега няма кой да обвинят и се настроиха с/у него.А колкото до това да не го оставям,не съм си и помислила за такова нещо.Това е човека,на които държа най-много.Винаги когато някои има нужда от приятел,той е на среща!А сега го оставиха!