PDA

View Full Version : belezi po krakata



MaG1to
06-10-2007, 20:16
idva lqto .. i zapo4vat da me hapqt komari i balhi .. postoqnno raz4esvam sestavat mi gadni papki s kori4ki posle ostava beleg za mn dalgo vreme koito nz s kakvo moje das e mahne .. mazah go s krem Pali koito e za belezi i petna no ne pomaga pls kajete mi .. iskam pone da si nosq ga6tite do kolqno :(((((((( no naisitna da e ne6to koeto ste og probvali i pomaga pri takiva slu4ai .. 10x predvaritelno {}

MaG1to
06-12-2007, 15:49
horaaaa molq vi pomognete mi kajete tam kvoto znaete.. bilki kremove mazila... mn golqm problem mi e tova [-o< [-o< [-o< :( :( :(

06-12-2007, 17:03
аз миналата година имах белези обаче ходих по-честичко на плаж и те се заличиха.А за да не ти става така използвай репеленти или квото ти се намира против комари

06-13-2007, 13:42
e da ama dokato stane vreme za plaj.. dokato zavar6a daskalo i posle o6e vreme ... kak da hodq s tiq belezi po krakata me sram me e dori kasi ga6ti da nosq :((((( a v taq jega prosto ... :(((

06-13-2007, 16:09
mila idi na lekar .. tam mogat da ti predpishat neshto ..po tochno idi na kojen ..

06-16-2007, 19:03
или иди на солариум

find_m3
06-17-2007, 07:41
Абе от слънцето няма да се махнат много много и аз имам белези не от комари ама не ме притесняват толкова много.Доста са ми учукани от колело и.н. от дете та за това отиди наистина на кожен и си купи РАЙД :lol: УСПЕХ

Winterfresh
06-17-2007, 09:58
Аз имах подобен проблен но започнах да мажа с различни мазила препоръчани от Личния ми лекар и за 1-2 месеца изчезнаха почти напълно. Нз дали беше само от мазилата или от слънцето на плажа пък може и двете "combined" :-D В момента не се сещам за наименование ама ще попитам ЛЛ ;-)

06-17-2007, 20:38
Абе от слънцето няма да се махнат много много и аз имам белези не от комари ама не ме притесняват толкова много.Доста са ми учукани от колело и.н. от дете та за това отиди наистина на кожен и си купи РАЙД :lol: УСПЕХ
махат се като ти казвам :wink: миналата година кучето ми беше надраскало много яко ръцете обаче като се върнах отморето нямаше и следа от тях а не съм се мазала с нищо