PDA

View Full Version : търся една песен, но не знам как се казва...help me pls



06-10-2007, 20:23
чалга е и се пее: "Тя няма няма моите очи... тя няма няма да те покории..." мисля че така беше..ако се сешате пишете :-k

06-10-2007, 20:32
violeta-zona za lubov

Яка_кака
06-11-2007, 19:34
Имам идея! Искате ли тук да казвате по няколко песни..КУЛТОВИ. Песни които никога, ма никога няма да писнат на хората.
Bon Jovi - Always
Pink Floyd - Another Brick In The Wall
итн:) Текстовете са много смислени, но има хубави песни на които не им знам имената. Така, че хора помагайте:)

Яка_кака
06-11-2007, 19:35
Имам идея! Искате ли тук да казвате по няколко песни..КУЛТОВИ. Песни които никога, ма никога няма да писнат на хората.
Bon Jovi - Always
Pink Floyd - Another Brick In The Wall
итн:) Текстовете са много смислени, но има хубави песни на които не им знам имената. Така, че хора помагайте:)

ИР2
08-09-2007, 13:57
Имам идея! Искате ли тук да казвате по няколко песни..КУЛТОВИ. Песни които никога, ма никога няма да писнат на хората.
Bon Jovi - Always
Pink Floyd - Another Brick In The Wall
итн:) Текстовете са много смислени, но има хубави песни на които не им знам имената. Така, че хора помагайте:)

Аз пък мисля че няма песен която да не ми писне след като я слушам определен брой пъти.

angata882
11-14-2012, 13:23
Здравейте търся една песен чалга е на Амет е песента и се пее в началото така : Мака Мака Мака манто чае тукарие маншури бих се радвал ако знаете да ми кажете как се казва thenkss :)

DennisCobain
11-14-2012, 13:34
Здравейте търся една песен чалга е на Амет е песента и се пее в началото така : Мака Мака Мака манто чае тукарие маншури бих се радвал ако знаете да ми кажете как се казва thenkss :)

По-добре се застреляй :(

angata882
11-14-2012, 13:34
що