PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя с него...



^__MiLkY__^
06-10-2007, 21:42
:smt006 Здравейте на всички!
Знам, че не ви е до проблемите на някой, който едва ли познавате, но наистина имам нужда от помощ! ](*,)
Има едно момче от нашия клас, което адски много обичам. Просто го обожавам, за мен той е единственият! Само че не знам той дали изпитва същото. Той си има гадже :( Обаче това е само част от проблема. Още преди да тръгне с другото момиче, той ми правеше едни, как да кажа, намеци, че не е безразличен-прегръщаше ме, говореше ми мили неща, когато имахме час, в който той сядя до мен, ме галеше по кракът и т.н. Сега също го прави, всъшност не е спирал, въпреки че е "зает". Той вероятно знае, че го харесвам. Разбрал то е от начина, по който го гледам или от по-специалното ми отношение към него, все трябва да е разбрал. Как да му привлека вниманието, за Бога?!? :smt017 Приятелите ми твърдят, че той също ме харесва, защото много често си говорим, защото много често седим заедно в часовете и т.н. обаче за мен това не е довод! Искам по някакъв начин да му призная за чувтвата си, или да го накарам той да признае своите.
Не знам какво да правя! :? Имам нужда от вашата помощ, все някой от вас е имал същия проблем....

black_heart
06-10-2007, 22:41
mi bazni go we....kato te gu6ne se razhili i mu kaji "ei bezsramnik,nali si ima6 gadje,ko me zaka4a6" ili nqkva tapotiq ot toq sort s usmivka na lice,taka 4e uj da e na 6ega,no da razbere6 negovoto mnenie ili po4ni da obqsnqva6 kakva da si dobra,umna mila ....i neskromna(pak na maitap) i mu kaji 4e samo moje da sajalqva 4e te e izpusnal,prosto prou4i ne6tata 4rez laf4e i maitapi....raztqgai lokumi,nali si momi4e-v kravta mi e

koalka
06-11-2007, 05:44
Директно го попитай.Кажи, че искаш да поговорите и го питай.Не може само шегички и закачки, само несериозни работи.Нали трябва да поговорите и да видите какво ще правите, въпреки че не се надявай много.Има момчета, на които им е най-добре да са си с две, а ако може те да му играят по свирката.Така че...говори с него и се изяснете.

bai_brother
06-11-2007, 08:44
:smt006 Здравейте на всички!
Знам, че не ви е до проблемите на някой, който едва ли познавате, но наистина имам нужда от помощ! ](*,)
Има едно момче от нашия клас, което адски много обичам. Просто го обожавам, за мен той е единственият! Само че не знам той дали изпитва същото. Той си има гадже :( Обаче това е само част от проблема. Още преди да тръгне с другото момиче, той ми правеше едни, как да кажа, намеци, че не е безразличен-прегръщаше ме, говореше ми мили неща, когато имахме час, в който той сядя до мен, ме галеше по кракът и т.н. Сега също го прави, всъшност не е спирал, въпреки че е "зает". Той вероятно знае, че го харесвам. Разбрал то е от начина, по който го гледам или от по-специалното ми отношение към него, все трябва да е разбрал. Как да му привлека вниманието, за Бога?!? :smt017 Приятелите ми твърдят, че той също ме харесва, защото много често си говорим, защото много често седим заедно в часовете и т.н. обаче за мен това не е довод! Искам по някакъв начин да му призная за чувтвата си, или да го накарам той да признае своите.
Не знам какво да правя! :? Имам нужда от вашата помощ, все някой от вас е имал същия проблем....


Какво толкова се чудиш?
Кажи му че го харесваш и толкова.
Ако не ти отвърне със същото зарежи го и готово.
:idea: :idea:

Th3MaN
06-11-2007, 11:25
:smt006 Здравейте на всички!
Знам, че не ви е до проблемите на някой, който едва ли познавате, но наистина имам нужда от помощ! ](*,)
Има едно момче от нашия клас, което адски много обичам. Просто го обожавам, за мен той е единственият! Само че не знам той дали изпитва същото. Той си има гадже :( Обаче това е само част от проблема. Още преди да тръгне с другото момиче, той ми правеше едни, как да кажа, намеци, че не е безразличен-прегръщаше ме, говореше ми мили неща, когато имахме час, в който той сядя до мен, ме галеше по кракът и т.н. Сега също го прави, всъшност не е спирал, въпреки че е "зает". Той вероятно знае, че го харесвам. Разбрал то е от начина, по който го гледам или от по-специалното ми отношение към него, все трябва да е разбрал. Как да му привлека вниманието, за Бога?!? :smt017 Приятелите ми твърдят, че той също ме харесва, защото много често си говорим, защото много често седим заедно в часовете и т.н. обаче за мен това не е довод! Искам по някакъв начин да му призная за чувтвата си, или да го накарам той да признае своите.
Не знам какво да правя! :? Имам нужда от вашата помощ, все някой от вас е имал същия проблем....

Едва ли те харесва най-вероятно те изпозва. Знае че го хареваш и подържа такива чувства та ако остане сам да те изпозва :D :D Живота е гаден!