PDA

View Full Version : Конформист съм, но с розова коса



06-11-2007, 07:57
По принцип съм конформист, но от доста време мисля да си направя розова косата. А и ако дрехите ми не са екстравагантни, а само косата няма нищо лошо, нали? По принцип не обичам екстравагантните хора (зодия Телец съм), но обичам хората с екстравагантен цвят коса, но не и ако идва в комплект с екстравагантни дрехи. Каква боя да ползвам, продава ли се изобщо розова боя. Но да не е ярко розово, а светло розово.

Kianna
06-11-2007, 09:21
И аз съм телец,ама не съм луда,бе! :smt017

Sacha
06-11-2007, 09:26
Еми да, зодия телец са най-големите конформисти и винаги движат с популярните, чалгарите, jock, cheerleaders.

krasivata_luvica
06-11-2007, 15:06
o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0 mnogo fe6an super qko az pak iskam sinq kosa :-D :smt005

quench
06-11-2007, 16:34
аз пък съм комфурмист - както обясних в друга тема

и косата ми е с цвят на гарванова курешка

~TeEnAgE_GiRl~
06-11-2007, 16:41
еми нз....на мен ми се струва доста готин цвят...но пък за цялата коса :roll:
Може би, само розови кичури ще стои по-добре :D

06-11-2007, 16:50
Вижте Емилия - Река На Любовта във vbox7

Shadow_Walker
06-12-2007, 08:47
По принцип съм конформист, но от доста време мисля да си направя розова косата. А и ако дрехите ми не са екстравагантни, а само косата няма нищо лошо, нали? По принцип не обичам екстравагантните хора (зодия Телец съм), но обичам хората с екстравагантен цвят коса, но не и ако идва в комплект с екстравагантни дрехи. Каква боя да ползвам, продава ли се изобщо розова боя. Но да не е ярко розово, а светло розово. :shock: Първо- конформист...ако не ме бяха изпитвали по психология за това изобщо нямаше да знам какво е :lol: по-нормални думи няма ли в българския език? :shock:
Второ-абе хора зодиите не са всичко.
Трето-Розова коса :shock: :lol: :shock:
Четвърто - ами...попитай в някой магазин за козметика каква боя и какъв нюанс да си вземеш, знам ли :shock:

Alex_89
06-12-2007, 08:56
Що бе, големи сте консерви, може и добре да му стои на момчето...
http://www.reigate.ac.uk/subweb_union/pinkday_06/pink_hair.jpg

Barbie
06-12-2007, 13:42
Струва ми се, че ако имаш тъмна коса, светло розова боя няма да хване - трябва първо да я изсветлиш. И най-вероятно снабдяването с такава боя наистина става с поръчка. Но иначе, след като така би ти харесало и така желаеш да изглеждаш - защо не. Въпреки че принципно съм свикнала екстравагантната прическа да върви в комплект с екстравагантни модни решения... :roll: