PDA

View Full Version : Въпрос



Елиана
06-11-2007, 08:38
Най добрата ми приятелка си има сериозно гадже и от един месец насам ме навива да правим тройка ( тя, приятеля и и аз) незнам дали да се съглася. Приятеля и е супер тя също , но ме е малко страх защото ми се вижда малко хард и неморално, но от друга страна какво толкова сигурно ще е супер. Дайте съвет какво да направя.

06-11-2007, 08:45
не бих

SunnyG
06-11-2007, 08:46
men mi e mnogo interesno kak taka vse se namirat hora koito da pitat da spq li s tozi,da spq li onzi,da si napravq li parviq pat i t.n. pri polojenie che tova sa neshta za koito otgovornost nqma da nosi nikoi osven tqh.tova e vapros na lichen izbor i e spored tova dali go iskash ili ne....sega ako ti neshtesh da pravish toika ama az ti kaja da pravish she go napravish li,samo shtoto nqkva nepoznata ot edin forum taka ti e kazala?pomisli sama ne chakai nqkoi da reshava vmesto tebe...

06-11-2007, 09:51
Действай !!! К'ъв морал те гони в 21 век

Пенчо
06-11-2007, 11:31
Лелееее к'ви к***и има в тоя форум

Sh@d0w
06-11-2007, 11:34
Най добрата ми приятелка си има сериозно гадже и от един месец насам ме навива да правим тройка ( тя, приятеля и и аз) незнам дали да се съглася. Приятеля и е супер тя също , но ме е малко страх защото ми се вижда малко хард и неморално, но от друга страна какво толкова сигурно ще е супер. Дайте съвет какво да направя.

викнете ме и мене и да си направиме четворка :-D

malkoto_sladur4e
06-11-2007, 11:41
Че защо не?Щом приятелката ти е съгласна,че и сама ти предлага,се навии :D

MaKiNgMeCraZy
06-11-2007, 11:43
Че защо не?Щом приятелката ти е съгласна,че и сама ти предлага,се навии :D


Тъпо е!Ако ти правиш 3-ка с гаджето ти и някоя твоя приятелка няма ли да ти е кофти, че той е бил и с нея?Аз нещУ не ги одобрявам тия неща ... Мен ако питаш не го прави.После как ще ги погледнеш тия хора в очите? Пф ... ама пък ти си решаваш де ... няма мен да еб*т :)

shadow4e
06-11-2007, 11:48
Ако си убедена, че няма да ви се развали приятелството, давай 8)

06-11-2007, 12:00
Абе ако пак ще си останете приятелки давай
Ще е яко изживяване

Devilka
06-11-2007, 12:03
Че защо не?Щом приятелката ти е съгласна,че и сама ти предлага,се навии :D


Тъпо е!Ако ти правиш 3-ка с гаджето ти и някоя твоя приятелка няма ли да ти е кофти, че той е бил и с нея?Аз нещУ не ги одобрявам тия неща ... Мен ако питаш не го прави.После как ще ги погледнеш тия хора в очите? Пф ... ама пък ти си решаваш де ... няма мен да еб*т :)


Точно.Няма да мога да се примиря с мисълта,че е бил и с нея!Ужас,дори не си го представям!

06-11-2007, 12:05
Най добрата ми приятелка си има сериозно гадже и от един месец насам ме навива да правим тройка ( тя, приятеля и и аз) незнам дали да се съглася. Приятеля и е супер тя също , но ме е малко страх защото ми се вижда малко хард и неморално, но от друга страна какво толкова сигурно ще е супер. Дайте съвет какво да направя.
ае ние къв съвет да ти дадем ве. Или искаш или не искаш, твоя си работа, ние ли да решим вместо тебе.