PDA

View Full Version : Хотели в Студентски град...ала бала..като за кандидатстващи



Gravity^of^love
06-11-2007, 10:13
ей хора не мога да си намея свестен хотел в Студентски град..знам само Витоша и стига толкова..ама той е мн кожодерски за една вечер..така че ако някой знае други хотелчета в тоя район да сподели... :)..за сведение..обърнах Google-а и нищо не намерих.. :(

Dreami
06-11-2007, 10:43
Ne e nujno da tarsi6 hotel v Studentski grad-izli6no e da kazvam,4e tam nqma izobilie ot takiva:))Tova,koeto moje6 da napravi6, e da si naeme6 staq v nqkoi ot studentskite blokove-pone az taka praveh edno vreme. Znam, 4e TU i UNSS q predlagat tazi usluga sas sigurnost. Za da si vzeme6 staq v blok na TU edno vreme trqbva6e da otide6 do rektorata im i v edna strani4na sgrada(mai ot lqvo se pada6e, po edni stalbi nagore) te registrirvat i te opatvat kam opredelen blok(nadqvam se da znae6 koi blok kade se namira, za6toto ina4e ti trqbvat baq opatvaniq:))). Za UNSS mislq(no ne sam sigurna), 4e e dostata4no da otide6 v nqkoi ot blokovete im i da popita6 domakina za svobodni stai na ve4er. (edni poznati taka otsqdaha minalata godina v 38bl na UNSS). Za tarifi ne znam,no ne sa visoki:))
Iskreno se nadqvam da ti pomognah po nqkakav na4in:)))[/b]

HopeLesss
06-11-2007, 12:30
Мисля, че има общежития на хотелски начала. Провери в сайта на СУ или УНСС :wink:

Gravity^of^love
06-11-2007, 14:37
ми специялно ми трябва за изпитите не ТУ и ЛТУ така че нещо възможно най-близо тъй като понякога се успивам..дано да не се случи..

HopeLesss
06-11-2007, 20:55
ми специялно ми трябва за изпитите не ТУ и ЛТУ така че нещо възможно най-близо тъй като понякога се успивам..дано да не се случи..

Е, ти вече с претенции... Лягай пред университета, като искаш да си на близо. Това е София. Няма как да не ти се наложи да пътуваш малко. Последно като бях на изпит в НБУ спах чак в Парк Хотел Витоша, но не съм умряла ;)

meri88
06-12-2007, 09:56
ми специялно ми трябва за изпитите не ТУ и ЛТУ така че нещо възможно най-близо тъй като понякога се успивам..дано да не се случи..

za izpitite za 10 I 16 iuli li si?ma mislq 4e te ne davat ob6tejitiqta si TU