PDA

View Full Version : 2 seriozni vaprosa



JustYGirl
06-11-2007, 10:15
Здравейте :)
Имам 2 въпроса на които се надявам да получа сериозни отговори. Днес бях на лекар и скоро ще започна да пия противозачатъчни. Лекарят ме увери, че нямало да надебелея и т.н., но аз все пак изпитвам някакви притеснения относно това и бих била благодарна момичета, които също пият противозачатъчни да споделят дали е имало промени в тялото, настроението им и т.н. Другият ми въпрос е относно приятелят ми- искам преди да започнем да правим секс без презерватив да съм сигурна, че той е напълно здрав- към какъв лекар трябва да се обърне и какви точно изследвания трябва да помоли да му бъдат направени.
Благодаря предварително на всички отговорили на въпросите ми!

papy ot rabotata
06-13-2007, 16:13
za hapchetata nqma problem shtom ti e kazal , tochno koi sa podhodqshti za teb nqma da ima problem :) A otnosno priqtelqti ti sama trqbwa da precenish dali e bolen ot neshto . Ako ne mu naprawi test za spin . Inache moje i pri orolog da widish dali nqma gubichki ili neshto ot sorta ama shtom mu prawish frenska lubov znachenieto ne e nikvo :) Priqtno ebane bez prezerwatiw , zaslujawa si :)

DrSmurph
06-13-2007, 18:22
Ами дори и да е здрав ако случайно кривне от пътя с нездрава партньорка?

batkodoki
06-14-2007, 17:37
Ами дори и да е здрав ако случайно кривне от пътя с нездрава партньорка?

СЪГЛАСЕН!!!

с хормони можете да лъжете организма си за да доставите удоволствие на "Него". но никога няма да имате гаранция дали пък "Той" не ви е закачил нещо, което се проявява твърде късно - примерно след 10 години...