PDA

View Full Version : ...



Котарана
06-11-2007, 10:18
:-)

Uptown_soldier
06-11-2007, 10:27
Имам един въпрос който ме измъчва напоследък и немога да взема решение...става въпрос да избера между любим човек или образованието...Ако замина това означава, че 100% ще има промяна в отношенията ни дори може да се провали всичко между нас.А ако остана тук нямам никакви перспективи за бъдещето...Искам той да дойде при мен, но той ми отказа каза, че в момента такава възможност и ми вика сама си избирай...Направо незнам какво да си мисля...Вие кое бихте избрали?Дайте ми някакъв съвет?Благодаря предварително...

Aз лично бих избрал образованието. Вярно, че ще ми бъде тежко в началото, но все пак трябва да се върви напред. Не си казала на колко години си, но ако не ти е време за женене, както се казва, по-добре се гледай собственото си бъдеще.

bai_brother
06-11-2007, 10:27
Имам един въпрос който ме измъчва напоследък и немога да взема решение...става въпрос да избера между любим човек или образованието...Ако замина това означава, че 100% ще има промяна в отношенията ни дори може да се провали всичко между нас.А ако остана тук нямам никакви перспективи за бъдещето...Искам той да дойде при мен, но той ми отказа каза, че в момента такава възможност и ми вика сама си избирай...Направо незнам какво да си мисля...Вие кое бихте избрали?Дайте ми някакъв съвет?Благодаря предварително...

Не виждам защо да нямаш перспектива тук , е вярно че е доста трудно да се реализираш но не е невъзможно.

Що се отнася до това кое да избереш , с риск да прозвуча като от някой изтъркан филм ще кажа следвай мечтите си и това което искаш да постигнеш.
Мъже дал господ колкото искаш , такаче гледай себеси докато си уредиш живота така както искаш , пък на него щом не му харесва така значи не те обича истински , защото човек който обича истински никога не поставя любимия човек междо "чука и наковалнята".

Желая ти успех и дано вземеш правилното решение. :smt006

Chikiponita
06-11-2007, 10:28
Той вече е направил своя избор-казал ти е, че няма да дойде с теб. Е, какво ще му кажеш ти? Светът е пред теб и трябва да изградиш своето бъдеще. Като заминеш, ще намериш сродна душа, друг любим човек. А като останеш, няма да ти се разкрие шанса да развиеш живота си и да се занимаваш с това, което ти харесва.

vvs_go
06-11-2007, 10:50
obrazovanieto!

Coccolino
06-11-2007, 10:54
абе нещата са толкова сложни за теб...от личен опит го знам...предполагам си 12 клас...ами честно да ти кажа...какъвто и избор направиш винага после ще се чудиш какво е щяло да стане....
На 80 когато стоиш в люлеещия се стол ще се сетиш за него...и ще се запиташ дали той не е бил правилният избор..
Не ти казвам какво да правиш, но ако има желание може да се поддържа връзка от разтояние...
Аз на моето момиче кръстих официално звезда...сега винаги когато погледне в небето се сеща колко ме обича :-D

Th3MaN
06-11-2007, 11:15
Имам един въпрос който ме измъчва напоследък и немога да взема решение...става въпрос да избера между любим човек или образованието...Ако замина това означава, че 100% ще има промяна в отношенията ни дори може да се провали всичко между нас.А ако остана тук нямам никакви перспективи за бъдещето...Искам той да дойде при мен, но той ми отказа каза, че в момента такава възможност и ми вика сама си избирай...Направо незнам какво да си мисля...Вие кое бихте избрали?Дайте ми някакъв съвет?Благодаря предварително...

Ученето разбира се няма да си проваляш живота за неква любов.

_[LiFe-StiLe]_F
06-11-2007, 11:19
съпостави двете неща!
какво ти дава любовта и човека до теб без образование? - дете, къща, чистене, гладене, шетане, готвене, грижи...
какво ти дава образованието? - тласък да се развиваш, да се извисяваш като личност, то играе ролята на стимул в бъдещето ти...

труден избор а :lol:

Котарана
06-11-2007, 11:48
:-)

Leksi23
06-11-2007, 11:53
kakvoto ida izbere6 vse 6te s1jali6 za6toto 6te izgubi6 ne6to koeto e mn vajno za teb , ako si sigurna 4e toi e m1ja na jivota ti ostani s nego 1 godina i zaminete zaedno(t1kmo 6te zarabotva6 nqkoi lev i 6te pomaga6 i na nego) no p1k ako ne si sigrna v1v vr1zkata vi izberi obrazovanieto.

vse pak ti si znae6...uspex :smt006

lLady_MooN_RaiN
06-11-2007, 12:06
Първо трябва да решиш, за кое винаги си мечтала. Да постигнеш нещо в професионален план, да построиш кариера, или да намериш истинската любов и да я опазиш(защото това си е предизвикателство). Освен това, трябва да решиш колко истинска е тази любов. Когато обмислиш решението ще дойде само. Успех!

sasha_90
06-11-2007, 12:25
Аз ще избера образованието пък като завърша няма къде да бягам.-Цял живот ще имам за любов!

_[LiFe-StiLe]_F
06-11-2007, 12:58
Да определено ми е страшно трудно... :smt009

като казах "труден избор а :lol: " това беше казано с ирония, драга :wink: явно от намеци не разбираш :-s
"твойто момче" или не, кой знае дали след година, две или пет ще бъдете заедно... е тогава вече наистина ще съжаляваш за пропуснатата възможност да учиш!
всъщност какви ги говоря... ваще надали ще те оставят ей така да си попилееш живота заради някой си там :?

koalka
06-11-2007, 14:07
По-правилно е да избереш образованието, защото сега е момента, иначе няма да имаш перспективи в живота.Не знам защо решаваш, че тук няма и защо не можеш да се реализираш, но ти си знаеш. :wink:
Но нещата наистина могат да се променят, но може и да не се.Все пак, ако се виждате от време на време, нещата ще бъдат по-лесни.
Има и друго нещо-ти казваш, че тук нямаш никакви перспективи.А ако завършиш образованието си и дойдеш тук, какво ще правиш?Ти си мислиш, че няма да се реализираш.

kobrichka
06-11-2007, 17:12
_F]съпостави двете неща!
какво ти дава любовта и човека до теб без образование? - дете, къща, чистене, гладене, шетане, готвене, грижи...
какво ти дава образованието? - тласък да се развиваш, да се извисяваш като личност, то играе ролята на стимул в бъдещето ти...

труден избор а :lol:

=D> =D> =D> =D> =D>

sunnydream
06-11-2007, 18:19
Образованието естествено!!! В краина сметка животът ти е пред теб, ще срещнеш мн други хора, не бива да се ограничаваш с това, което имаш сега, а и не се знае дали ако останеш ще сте още дълго заедно, а образованието няма да чака :wink: а и нали знаеш, ако ви е писано да сте заедно пак ще сте :)

pink_champagne
06-12-2007, 13:54
Образованието наистина е много по-важно. Любови ще има колкото си искаш още, но щом си получила възможност да учиш не я пропилявай.Някой ден можеш да съжаляваш. Пък и любовта какво ти дава? Нищо трайно. Пък и ако те обичаше наистина би ти казал да заминеш да учиш, защото се предполага че ти мисли доброто,а не да те кара да "избираш".

~LiPs oF aN aNGeL~
06-12-2007, 17:33
Ти едва сега започваш своя път в живота.Оттук нататък ще се усъвършенстваш и ще градиш кариера.Мъже има колкото си искаш.Все един ще се намери,който да стане отново "твоето момче".Пък и от образованието ти зависи цилият ти живот,бъдещето ти и всичко,което ще бъдеш отсега нататък.Не прави грешния избор,избирайки нещо нетрайно като една връзка,а отхвърляйки перспективите си в живота :-)

sexy_for_you
06-12-2007, 17:58
ами аз бих избрала образованието.не можеш да си съсипваш живота.все пак любовта дори да е вечна,не се живее само от любов.а ако човека до теб наистина те обича,не мисля,че трябва да ти поставя ултиматоми и т.н.тва е лично мнение.все пак любовта е най-великото чувство на света,но аз бих избрала образованието

PerfectStrang3r
06-12-2007, 18:27
Някой се изказа нещо, че това било само една любов. Абе близо 4 години са заедно, а това хич не е малко време и те се обичат прекалено много. Не знам понякога любовта не е лесно да се захвърли така, защото си прекарал много време, градейки я и е трудно да я загубиш. Не знам.. Толкова ли няма как да се развиеш в България ? Пък и варианта за любов от разстояние не е прекалено лош. Много ти е сложна ситуацията и ако нещата ми вървят, както до сега след 2 години и аз ще съм в такава ситуация.

В обобщение: Каквото и да направиш все някога ще осазнаеш, че си сбъркала. За това седни и помисли какво е по - важно за теб.. да си с любовта си или образованието. Ще решиш. Успех.