PDA

View Full Version : SOS SOS SOS SOS scenariii



charovnata_
06-11-2007, 11:38
zdr na vsichki nadqvam se tezi koito mogat da mi pomognat da go napravqt Ta taka trqbva da napisha scenarii za zavyrshvame na 7-mi klas i ako nqkoi znae kak da go napravq ili primeren scenariii da napishe zashtoto mi trqbva za utre (12.06.07)ako znaete nqkakvo ide interesni zanimaniq i dr plspishete kolkoto se moje po byrzo misi predvariteno na tezi koito shte se otzovat nadqvam se da ne se poovtarq tazi tema v koeto se symnqvam

sherry
06-11-2007, 11:51
Много грешно е да поемаш отговорност, че ще направиш нещо, а да го оставиш на последния ден!

Аз съм писала сценарий за изпращането на 12 клас, доста време ми отне, не вярвам, че ще ти стигне 1 ден. Както и да е, постарай се, реши какво ще е интересно на тези хора, може да има скечове с учители, може да има някакви мъдри думи, да им пожелаете много късмет и т.н...

06-11-2007, 12:04
Много грешно е да поемаш отговорност, че ще направиш нещо, а да го оставиш на последния ден!

Аз съм писала сценарий за изпращането на 12 клас, доста време ми отне, не вярвам, че ще ти стигне 1 ден. Както и да е, постарай се, реши какво ще е интересно на тези хора, може да има скечове с учители, може да има някакви мъдри думи, да им пожелаете много късмет и т.н...mi vsyshnost ne az sym ostavila za posledniq den a te mi kazaha dneska za utre da go napravq a inache shte moje li da mi dadesh nqkakvi nasoki gore dolu ti kakvo pisa na scenariq mislq che za skechove sme malko golemi a pyk i nqma d a im e interesno

sherry
06-11-2007, 16:13
Хахаха, за скечове да сте много големи? Какви глупости говориш?

Да не би скечовете от "Шоуто на Слави" (примерно) да са за малки деца?
На изпращането, което ние правихме ученици имитираха някои от най - известните учители в нашето даскало, пресъздадоха един учебен час, имитираха движенията на даскалите, най - повтарящите им се реплики, смешните им черти от характера и прочие. Абитуриентите се спукаха от смях, а учителите - също.

Иначе...Сценарият ми започваше с мисли за това как времето минава бързо, как трябва да запазим хубавите спомени от училищните дни дотук, да оценяваме учителите, които са допринесли за нашето развитие и т.н...
Имаше и музикални поздрави, някои ученици пяха...

charovnata_
06-11-2007, 18:06
Хахаха, за скечове да сте много големи? Какви глупости говориш?

Да не би скечовете от "Шоуто на Слави" (примерно) да са за малки деца?
На изпращането, което ние правихме ученици имитираха някои от най - известните учители в нашето даскало, пресъздадоха един учебен час, имитираха движенията на даскалите, най - повтарящите им се реплики, смешните им черти от характера и прочие. Абитуриентите се спукаха от смях, а учителите - също.

Иначе...Сценарият ми започваше с мисли за това как времето минава бързо, как трябва да запазим хубавите спомени от училищните дни дотук, да оценяваме учителите, които са допринесли за нашето развитие и т.н...
Имаше и музикални поздрави, някои ученици пяха...

am az sa skechovete moje bi ne se doutochnih pravilno iskah da kaja che tezi koito se pravqt na mn golqmi shte sysipqt cqloto predstavlenie kato izleznat s predloga che sa golemi za tova i sa detski raboti dr. nehto koeto e che nqma da ima hora koito da se syglasqt da imitirat uchitel ili slychka ili da kaje replika zashttoto shte go e strah posle da ne mu se smeqt a inache nqkoi shte moje li da mi napishe primeren scenariii na podobno tyrjesto pls trqbva mi speshno za utre i nqmam mn vreme izglejda shte go pisha cqla vecher za syjalenie

kuber
06-11-2007, 18:31
Сценарий или План-сценарий

charovnata_
06-11-2007, 21:19
Сценарий или План-сценарий mi koeto moje pls napishete