PDA

View Full Version : Кога е време за любов?



Uptown_soldier
06-11-2007, 10:48
Макар, че учебната година е към края си мн хора във форума искат помощ относно любовните си проблеми.
Искам да Ви попитам: мислите ли, че в края на уч. годината е нормално човек, да си хване гадже (имам предвид сериозно гадже, защото не харесвам кратки "връзки")?

Coccolino
06-11-2007, 10:51
биологично погледанто е съвсем нормално хората да се зарибяват повече в края на учебната година. С по топлото време се отделят множество хормони, който увеличават нагона. Отделя се повече допамин, който ни прави щастливи. Така че да...в началото на лятото хората пощуряват... :-D

vvs_go
06-11-2007, 10:54
spored men pove4e zavisi ot tova dali 4ovek e gotov za takova ne6to pyk i mislq 4e sega po skoro ima razdeli ot kolkoto startira6ti vryzki

Th3MaN
06-11-2007, 11:12
Няма обсолутно никво значение кога е :D Важното е да се забавляваш !

_[LiFe-StiLe]_F
06-11-2007, 11:15
от сега нататък ще си хващам гаджета само през ваканциите, а като свършат ще ги режа и момчетата :smt005 хубаво, че се светна :lol: :smt005

koalka
06-11-2007, 14:09
Е, защо да не е нормално?Ако искате да сте заедно какво пречи...

lLady_MooN_RaiN
06-11-2007, 14:58
Винаги е нормално човек да си хване гадже...

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 15:51
Не виждам кое не е нормално.. Стига да намирате време един за друг. :))

06-11-2007, 15:53
Макар, че учебната година е към края си мн хора във форума искат помощ относно любовните си проблеми.
Искам да Ви попитам: мислите ли, че в края на уч. годината е нормално човек, да си хване гадже (имам предвид сериозно гадже, защото не харесвам кратки "връзки")?



Е едно нормално момче би ли пуснало такава тема о.О

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:01
Макар, че учебната година е към края си мн хора във форума искат помощ относно любовните си проблеми.
Искам да Ви попитам: мислите ли, че в края на уч. годината е нормално човек, да си хване гадже (имам предвид сериозно гадже, защото не харесвам кратки "връзки")?



Е едно нормално момче би ли пуснало такава тема о.О

А ти какво разбираш под нормално момче?
П.П: Благодаря ти защото, чрез теб ще си повиша ранга по скоро от колкото очаквах. Причината е, че докато ти не спреш да се правиш на умен, аз няма да спра да ти отговарям. А да знаеш мога да бъда брутален в изказваният си. Така че, късмет защото ще ти трябва, въпреки, че често аз казвам последната дума, когато споря с някой.

06-11-2007, 16:07
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

tedinkata_
06-11-2007, 16:08
Макар, че учебната година е към края си мн хора във форума искат помощ относно любовните си проблеми.
Искам да Ви попитам: мислите ли, че в края на уч. годината е нормално човек, да си хване гадже (имам предвид сериозно гадже, защото не харесвам кратки "връзки")? :arrow: napulno normralno :!:

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:11
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.

kobrichka
06-11-2007, 16:19
Според мен няма определено време,за да си търсиш гадже.За любов няма определени месеци,нея или я има или не.А и какво само през ваканцията ли ще си хващаш гаджета и в края на лятото ще ги оставяш?

Digital
06-11-2007, 16:20
Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.
а така бе затапи го !
/* да видим сега какво ще отговори хихи */

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:24
А и какво само през ваканцията ли ще си хващаш гаджета и в края на лятото ще ги оставяш?

Не имам предвид, дали връзката би просъществувала, понеже през лятото е нормално да отидеш на село, на почивка и т.н. и това няма ли да развали отношенията и вкрайна сметка нищо да не се получи.

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:25
Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.
а така бе затапи го !
/* да видим сега какво ще отговори хихи */

Кефиш се, а? :-D Хубаво.

Digital
06-11-2007, 16:25
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.

Пич ти ми докара сърцебиене. Просто ти се възхищавам как отговаряш на тоя арогантен идиот.
точно така. много яко го затапва
:lol:

06-11-2007, 16:25
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.






Извинявай, наистина нямам нищо против факта, че си педал. Живеем в свободна страна.
Пишеш розуво подяволите О.О. И имаш аватар на аврил...(не, казвам, че това не е мъжествено, ама просто не е мъжествено)

kobrichka
06-11-2007, 16:29
А и какво само през ваканцията ли ще си хващаш гаджета и в края на лятото ще ги оставяш?

Не имам предвид, дали връзката би просъществувала, понеже през лятото е нормално да отидеш на село, на почивка и т.н. и това няма ли да развали отношенията и вкрайна сметка нищо да не се получи.

Винаги има такъв вариант,но все пак ти няма да отидеш на почивка 3 месеца.Но може и двамата да отидете на почивка заедно.Повярвай има ли желание има и начин :D

06-11-2007, 16:32
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.






Извинявай, наистина нямам нищо против факта, че си педал. Живеем в свободна страна.
Пишеш розуво подяволите О.О. И имаш аватар на аврил...(не, казвам, че това не е мъжествено, ама просто не е мъжествено)
Е, да аз пък харесвам Бритни. И какво от това. Не съм гей, освен това обичам и циците й.

06-11-2007, 16:34
Xixi1.9, правиш ли разлищка между розово и лилаво?

Digital
06-11-2007, 16:35
точно така. много яко го затапва
:lol:

Ех. Извинявай. Сгрешил съм с преценката. Следващия път ще сложа специални тагове само за теб.

<irony></irony>
дебил такъв, аз трябва да ги сложа тези тагове за теб

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:48
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.






Извинявай, наистина нямам нищо против факта, че си педал. Живеем в свободна страна.
Пишеш розуво подяволите О.О. И имаш аватар на аврил...(не, казвам, че това не е мъжествено, ама просто не е мъжествено)

А аз съм против малоумни комплексари като теб. Смешен си защото не знаеш елементарни неща. Пише се "розово" и "по дяволите" е отделно. Освен това мога да имам аватар на двама хохосексуалисти, които правят анален секс и това не ме прави педал, поради простата причина, че аз сам опеделям дали ще бъда хетеро- или хомо- ,или бисексуален, а не ти. А сега се радвай на жълтия цвят щом имаш претенции. Сигурен съм имаш мн жълти блузи, които обличаш в петък.

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:49
А и какво само през ваканцията ли ще си хващаш гаджета и в края на лятото ще ги оставяш?

Не имам предвид, дали връзката би просъществувала, понеже през лятото е нормално да отидеш на село, на почивка и т.н. и това няма ли да развали отношенията и вкрайна сметка нищо да не се получи.

Винаги има такъв вариант,но все пак ти няма да отидеш на почивка 3 месеца.Но може и двамата да отидете на почивка заедно.Повярвай има ли желание има и начин :D

Да, права си. Съгласен съм.

Digital
06-11-2007, 16:51
Диджитъл, благодарим ти за подкрепата през годините, както и за хубавите курабийки, които ни опече.
нп

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:53
Xixi1.9, правиш ли разлищка между розово и лилаво?

Не - той е далтонист. Като куче е. Обича да лапа дълги и дебели пръчки.

Uptown_soldier
06-11-2007, 16:56
А ти какво разбираш под нормално момче?





Такова дето не е педал ^^
Относно ранга... колко тряя си прост за да четеш тва отстрани о.О

Ама ти си мн тъп. Не можеш да твърдиш нещо, за някой който не познаваш.






Извинявай, наистина нямам нищо против факта, че си педал. Живеем в свободна страна.
Пишеш розуво подяволите О.О. И имаш аватар на аврил...(не, казвам, че това не е мъжествено, ама просто не е мъжествено)
Е, да аз пък харесвам Бритни. И какво от това. Не съм гей, освен това обичам и циците й.

Той не може да го проумее, че всъщтност най-големия гей е самия той. То в това няма лошо, даже си е чест да си най-голям гей, но поне да си малко умен.

06-11-2007, 17:00
Той не може да го проумее, че всъщтност най-големия гей е самия той. То в това няма лошо, даже си е чест да си най-голям гей, но поне да си малко умен.





Благодаря за аргументацията и мъдрите слова.
^^И за титлата

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:02
Той не може да го проумее, че всъщтност най-големия гей е самия той. То в това няма лошо, даже си е чест да си най-голям гей, но поне да си малко умен.





Благодаря за аргументацията и мъдрите слова.
^^И за титлата

Пак заповядай, защото скоро няма да спра.

fantasigirl
06-11-2007, 17:04
Izob6to nqma zna4enie dali e kraq ili na4aloto u4ebnata godina,daje izob6to nqma zna4enie koe vreme e.Prosto lubovta te vruhlita i dokato se oseti6 ve4e haresva6 nqkogo i jivota ti se promenq napulno!!! 8)

06-11-2007, 17:06
Той не може да го проумее, че всъщтност най-големия гей е самия той. То в това няма лошо, даже си е чест да си най-голям гей, но поне да си малко умен.





Благодаря за аргументацията и мъдрите слова.
^^И за титлата
Накажи глупака с мълчание. Остави го сам да си говори. Аз не говоря със всеки.

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:08
Izob6to nqma zna4enie dali e kraq ili na4aloto u4ebnata godina,daje izob6to nqma zna4enie koe vreme e.Prosto lubovta te vruhlita i dokato se oseti6 ve4e haresva6 nqkogo i jivota ti se promenq napulno!!! 8)

Да, знам какво е.

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:09
Той не може да го проумее, че всъщтност най-големия гей е самия той. То в това няма лошо, даже си е чест да си най-голям гей, но поне да си малко умен.





Благодаря за аргументацията и мъдрите слова.
^^И за титлата
Накажи глупака с мълчание. Остави го сам да си говори. Аз не говоря със всеки.

Да, но на мен ми е мн забавно.

BeBsItO
06-11-2007, 17:21
:-D est 4e e normalno, po sqko vreme na godinata da si hvane6 gadje,tva ne pita-se pak trqbva da e osnovano na lubovta. a tq ne idva kogato nie si pojelaem.

sunnydream
06-11-2007, 18:27
Ами нормално е по това време да си хванеш гадже, имаш повече свободно време, топло е , а и е научно доказано както някой по-горе беше казал... и все пак за любовта няма сезони wink:

marina coneva
06-12-2007, 07:41
Moga li da imam seriozna vrazka za6toto dosega ne sam imala seriozna vrazka,za6toto te vse sa bili kratki

Uptown_soldier
06-12-2007, 08:36
Moga li da imam seriozna vrazka za6toto dosega ne sam imala seriozna vrazka,za6toto te vse sa bili kratki

Разбира се, че можеш. Просто не си срещнала човека за теб.