PDA

View Full Version : RAZO4AROWAN OT JIVOTA!!!!!!!!1



G0d's G1F7
06-11-2007, 12:22
Ako nqkoi reshi da riskowa malko ot vremeto si i da mi dade suvet kakwo da naprawq da zadurjda 1 momi4e s shte buda mn radosten.....Ne stawa neshto ne mi vurvi dosta momicheta sa suglasni da se opoznaem po taka ako me razbirate no ne moga da sreshtna istinskata lubov samo nqkakwi s koito ne moga da si kaja i 1 izre4enie....goworim no samo nqkakwi prostotii ot tipa mn si hubawa dai da se natiskame powe4e...koeto e super gadno!! Znam 4e lubowata e nqkude tam, no ne moga da q namerq :cry: Super milo se durja s wsi4ki okolo men no nakraq ili sum zarqzan ili oshte po gadno... Ako nqkoi moje da mi kaje neshto za podhoda.... ](*,)

06-11-2007, 12:26
Ако наистина се обичате нямате нужда да говорите. Ако наистина обичаш някой ще ти е приятно и да мълчите заедно. Това е истина.

06-11-2007, 12:32
Ако наистина се обичате нямате нужда да говорите. Ако наистина обичаш някой ще ти е приятно и да мълчите заедно. Това е истина.
Е да ама аз например не мога да обичам някой, който мълчи и една дума не обелва- да обичаш някой значи да ти е приятно с него, а за да ти е приятно трябва да се забавляваш с него, а пък за да се забавляваш трябва да си чуруликате. Оф, дано да сте ме разбрали :D

Th3MaN
06-11-2007, 12:37
Ako nqkoi reshi da riskowa malko ot vremeto si i da mi dade suvet kakwo da naprawq da zadurjda 1 momi4e s shte buda mn radosten.....Ne stawa neshto ne mi vurvi dosta momicheta sa suglasni da se opoznaem po taka ako me razbirate no ne moga da sreshtna istinskata lubov samo nqkakwi s koito ne moga da si kaja i 1 izre4enie....goworim no samo nqkakwi prostotii ot tipa mn si hubawa dai da se natiskame powe4e...koeto e super gadno!! Znam 4e lubowata e nqkude tam, no ne moga da q namerq :cry: Super milo se durja s wsi4ki okolo men no nakraq ili sum zarqzan ili oshte po gadno... Ako nqkoi moje da mi kaje neshto za podhoda.... ](*,)

Карай си така не ти трябва любов. Тва е мъчение. Любовта е болест която мъчи хората. По добре недей да се тормозиш. Е няма да те подмине разбира се. Ще дойде но едва ли ще со много щаствлив че е дошла.

06-11-2007, 18:25
Mm ti se pak si proumql che iskash neshto po seriozno..nqkoi mom4eta mogat da imat i ima okolo tqh momi4eta koito naistina gi cenqt i mogat da si govorqt s tqh no te ne go ocenqvat tova taka chee

G0d's G1F7
06-11-2007, 19:51
da naistina neshto po seriozno shte e super ama .... problema e 4e trqbwa da se napiq za da moga swobodno da se hvana s nqkoe momiche koeto e mn zle!

SpOrTs_GiRl
06-11-2007, 19:56
da naistina neshto po seriozno shte e super ama .... problema e 4e trqbwa da se napiq za da moga swobodno da se hvana s nqkoe momiche koeto e mn zle!

отпусни се и не се притеснявай! Мисли само, че искаш да си с това момиче и не се притеснявай от нищо ! Давай.. напрееееееед ! :-D

G0d's G1F7
06-11-2007, 20:07
Проблема е че не мога да се запозная с никое момиче което да иска нещо друго от едното натискане...ама и аз се запознавам с момичета само като съм пиян на дискотека защото дори да виждам че ме заглеждат съм срамежлив и не мога да се отпусна :(