PDA

View Full Version : Кой е прав и кой е крив?



Deni4ka93
06-11-2007, 14:22
Имам една приятелка,която го направи за пръв път в седми клас.Сега аз съм седми клас,не съм го правила и оня ден тя ми вика,че съм била монахиня.И аз викам "Що?Щото не съм го правила така ли?"И тя "еми не говора само за т'ва.Говора попринцип"
Дали не е глупава,според мен имам нормално поведение на 14 годишно момиче.Ако някой тръгне да ме опипва или ми отправя някакви директни предложения за секс много ясно,че получава моментална обида или забележка.Обаче ми харесва да флиртувам(поне това което аз разбирам от думата флиртуване)...Незнам вие кажете дали съм "монахиня" аз мисля,че не...

Sh@d0w
06-11-2007, 14:25
споко не си монахиня :wink: но имам лоша новина...приятелката ти е курва :-D

06-11-2007, 14:26
izobshto ne q slushai taq shmatka towa che sa q otworili teb da ne te interesuwa naprawi go kogato se chuwstwash gotowa izsobshto ne se wliqi ot mneniq na zabludeni hora

shadow4e
06-11-2007, 14:26
Не мисля, че някой тук може да ти отговор на въпроса, тъй като не те познаваме. Но ще ти дам един съвет- не се поддавай на чуждите приказки, а си се дръж както смяташ, че е правилно.

П.п. за мен е ужасно глупаво да се прави секс в седми клас...

find_m3
06-11-2007, 14:27
споко не си монахиня :wink: но имам лоша новина...приятелката ти е курва :-D
ХАХАХАХ и аз имам фр дет го направи на 14 ама още ходят с гаджето й + тва до колкото разбрах тя е доста по-голяма на акъл от твойта приятелка.Определено е курва а ан теб да не ти пука че си девствена [-X :P

bulgarche
06-11-2007, 14:41
Не мисля, че някой тук може да ти отговор на въпроса, тъй като не те познаваме. Но ще ти дам един съвет- не се поддавай на чуждите приказки, а си се дръж както смяташ, че е правилно.

П.п. за мен е ужасно глупаво да се прави секс в седми клас...

06-11-2007, 14:44
Ахахаха споко не си монахиня
Една ги гожореше същите неща на братовчетка ми (тя е 7 клас)
И май е единственото момиче което някога съм удрял през живота си
но не се здържах и и завъртях такъв шамар че няма накаде
Такаче радикални методи шибни и един шамар на тая и я заеби ебаси кървата :smt011

koalka
06-11-2007, 14:52
Ако слушаш приятелката ти...
Не си монахиня естествено.Че го е направила на 13-неин си проблем.Не й обръщай внимание.

Cvetito_master
06-11-2007, 14:59
ne q sly6ai taq i nedei da se vliqe6 ot horskoto mnenie,6tot iam mn fr det kat se suberat s neki propadnqci i staat korenno razli4ni,po4vat da py6at,piqt,ebat se samo...radvam se,4e za sq durji6 fronta! :pPp :mrgreen:

Uptown_soldier
06-11-2007, 15:07
Имам една приятелка,която го направи за пръв път в седми клас.Сега аз съм седми клас,не съм го правила и оня ден тя ми вика,че съм била монахиня.И аз викам "Що?Щото не съм го правила така ли?"И тя "еми не говора само за т'ва.Говора попринцип"
Дали не е глупава,според мен имам нормално поведение на 14 годишно момиче.Ако някой тръгне да ме опипва или ми отправя някакви директни предложения за секс много ясно,че получава моментална обида или забележка.Обаче ми харесва да флиртувам(поне това което аз разбирам от думата флиртуване)...Незнам вие кажете дали съм "монахиня" аз мисля,че не...

Не мисля, че си.

Deni4ka93
06-11-2007, 15:21
Мерси,мишки много сте милички... :smt056

love_girls
06-11-2007, 18:21
споко не си монахиня :wink: но имам лоша новина...приятелката ти е курва :-D

На едно мнение. И много правилно казано! =D>

Sam90
06-11-2007, 19:12
хм.... твърде лесно казвате думите "монахиня" и "ку*ва" ... Това, което има предвид приятелката ти, може да не е свързано само с факта, че не си правила секс, ами и със цялостното ти поведение. Ако е така, може и да е права. Но ако казва, че си "монахиня" само защото не си правила секс....по-добре си смени приятелката ;)

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2007, 19:23
въобще не се води по акъла на приятелката си... да си мисли к'вот си иска... ти си си нормално 14годишно момиче.. пък тя...нека си се държи като отворена 'мадама', разкрепостено... като потенциална курва...
BU! 8)

SwEeTSsSnake
06-11-2007, 19:33
Най-после едно нормално дете =D> А твоята приятелка трябва да обмисли поведението си за в бъдеще(ако има такова), защото както е тръгнала ........ :smt011

sinful`girl
06-11-2007, 19:35
Ако слушаш тази твоя приятелка няма да стигнеш далече, По-добре монахиня,отколкото курве на 14 год ; ):)

The Fallen
06-11-2007, 19:44
Ти си права,тя е крива :D

miloto_girl_4e
06-11-2007, 19:48
Ти си права, а тя е крива и верно си е неква курва...
Евалата, радвам се, че са останали читави момичета като теб :wink:
ПОЗДРАВЛЕНИЯ :!: :!:

Leksi23
06-11-2007, 19:52
da ne ti puka...ne si monahinq, daje te pozdravqvam malko sa tezi kato teb \:D/ uspex mili4ka

AngelOfDarkness
06-11-2007, 20:13
И освен всичко казано дотук си добре възпитана. Поздрави родителите си! Имаш си ценности и си знаеш цената!

anet
06-11-2007, 20:35
Защо си се замислила толкова върху думите на тази твоя дружка,няма ли по свестни около теб,знаеш ли колко е хубаво първия път да го направиш с човек който обичаш,а и той те обича.Не се претеснявай няма да ти избяга този момент,но когато му дойде времето. :D

Lestat357
06-12-2007, 11:39
Имам една приятелка,която го направи за пръв път в седми клас.Сега аз съм седми клас,не съм го правила и оня ден тя ми вика,че съм била монахиня.И аз викам "Що?Щото не съм го правила така ли?"И тя "еми не говора само за т'ва.Говора попринцип"
Дали не е глупава,според мен имам нормално поведение на 14 годишно момиче.Ако някой тръгне да ме опипва или ми отправя някакви директни предложения за секс много ясно,че получава моментална обида или забележка.Обаче ми харесва да флиртувам(поне това което аз разбирам от думата флиртуване)...Незнам вие кажете дали съм "монахиня" аз мисля,че не...

(И) според мен "нормално поведение на 14 годишно момиче" имаш ти, а не тя. Като цяло съм против сексът преди 16, което важи и за двата пола. Това се основава на чисто биологичното обяснение на въпросът "защо не?", това е и личното ми мнение. Направи го тогава, когато ти си готова за това, както го разбираш. Писал съм вече по тази тема и не обичам да се повтарям, а виждам расъжденията ти така или иначе са в правилната посока. От това, което си цитирал мога да твърдя(но не със сигурност), че приятелката ти е неособено интелигентна и по някакъв начин вероятно се опитва да те манипулира. За да избива някакви собствени комплекси, защото според нея ти мисли доброто или просто за забавление - няма как да знам, а и това не е толкова важно. Ще се обърна, обаче, към по-голямата част от останалите писали тук, в това число и към една от модераторките(??!) - ЛЕКО С КВАЛИФИКАЦИИТЕ! Опитвате се да квалифицирате човек, когото не само не познавате лично, а дори не знаете и почти нищо за него. Това, което си мислите че знаете, не е достатъчно за подобна квалификация. Донякъде дори ми звучи абсурдно и дразни! :wink: Необходимо ли е да пояснявам защо?

П.С.: Само на мен ли ми се струва, че броячът на мнения тук нещо е пре***н?

Amigo0o
06-12-2007, 15:43
Мерси,мишки много сте милички... :smt056
И ти си много мила :)

Относно темата те тея дето почват на 13 на 19 вече са на магистралата и после си представете по нататък.......

cacegka_3a_cekc
06-12-2007, 16:31
Имам една приятелка,която го направи за пръв път в седми клас.Сега аз съм седми клас,не съм го правила и оня ден тя ми вика,че съм била монахиня.И аз викам "Що?Щото не съм го правила така ли?"И тя "еми не говора само за т'ва.Говора попринцип"
Дали не е глупава,според мен имам нормално поведение на 14 годишно момиче.Ако някой тръгне да ме опипва или ми отправя някакви директни предложения за секс много ясно,че получава моментална обида или забележка.Обаче ми харесва да флиртувам(поне това което аз разбирам от думата флиртуване)...Незнам вие кажете дали съм "монахиня" аз мисля,че не...


ti tova priqtelka li nari4a6? izob6to ne i se vrazvai :wink: tova 4e vse o6te pazi6 deckoto v sebesi ne zna4i 4e si monahinq...ti sama re6ava6 koga i s koi 6te go napraivi6 ::: a tovqta priqtelka....e KURVA leko kazano :-D

Josefinne
06-12-2007, 17:23
Аве замисли се дали сама не се смяташ за "Монахиня" или по-точно за изостанала щом в 7ми клас не си правила секс. Защо презумирам, че подсъзнателно го мислиш ли - защото сега задаваш този въпрос и занимаваш всички нас с това, за да ти кажем " не, не, ти не си монахиня, ти си нормално 14-годишно момиче, спокойно". По мое мнение на 14 още е рано за секс, но ако на теб ти се щед а се изчукаш, за да не те мислят за изостанала - твоя воля! ](*,)

Violenza
06-12-2007, 17:50
За да я наричате курва значи си разбирате от занаята, нали ?

По темата - на умна ли се опитваш да се правиш? Или просто искаш да ти кажат 'евала'? :lol:

aDa_Na_tFoq_Rai
06-12-2007, 17:50
po princip mn rqdko pi6a mneniq oba4e sega ne moga da se sdurja
1. 200% sum siguna 4e priqtelkata ti e prava! Ne za sexa,a za tova 4e si bila monahinq -> az go razbiram po dr na4in predpolagam 4e ne6to ot roda 4e si sduhana :D za6toto ako ne be6e nqma6e da ni pita6 dali si monahinq :D :D :D
2. tfa 4e momi4eto e prailo sex na 13 ne q pravi kurva
3. ... abe momi4e q se zamisli malko moje li da nqma6 sobstveno mnenie i da ni pita6 nas koito ne te poznavame, a i monahinite ne sa tolkoz lo6i hora :D ae uspeh! za da ti go e kazalo momi4eto trea ima povod pogovori s neq ;)