PDA

View Full Version : ми отговорете плс



чаровниче
06-11-2007, 14:26
ми начи ся имам един много добър приятел , с който сме от различни градове. и двамата сме на 13 . понякога идва на гости и преспива в къщи.
Понякога си сравняваме пишките (и съм му го виждал както и той моя) бараме си ги и т.н. Искам да питам споерд вас не съм гей нали( нямало е нищо интимно м/у нас ) :-k :?: :?: :?:
П.С не се заглеждам по момчета а напротив имам си гадже от др пол

sex_baby_f
06-11-2007, 14:28
mi ako ti dostavq odovolstvie da go pipa6 zna4i si

чаровниче
06-11-2007, 14:30
mi ako ti dostavq odovolstvie da go pipa6 zna4i si
не няма никво удоволствие нито при мен нито при него просто си ги мерим

06-11-2007, 14:31
tup li si mi kaji kakvo ni pitash sam nemojesh li da precenish :@:@:@:@

the^one
06-11-2007, 14:37
Не си спокойно.

BoTeV
06-11-2007, 14:37
ne si gei ama ako produljawa6 da bara6 moje i da oburne6 rezbata

Lestat357
06-11-2007, 14:39
ми начи ся имам един много добър приятел , с който сме от различни градове. и двамата сме на 13 . понякога идва на гости и преспива в къщи.
Понякога си сравняваме пишките (и съм му го виждал както и той моя) бараме си ги и т.н. Искам да питам споерд вас не съм гей нали( нямало е нищо интимно м/у нас ) :-k :?: :?: :?:
П.С не се заглеждам по момчета а напротив имам си гадже от др пол

Не, не мисля! Най-малкото, защото ми се струваш още твърде малък. Хубаво, по момчета не се заглеждаш, но имал ли си и ако да имаш ли често, каквито и да било сексуални фантазии свързани с него? Какви? Доста лични са ми въпросите, знам, но и темата е такава. Малък си наистина, има още време време да установиш със сигурност каква е сексуалната ти ориентация, но първо да те посъветвам - в случай, че на този твой приятел това не само много му харесва, но поиска и още нещо(сещаш се какво) не се съгласявай, за да не съжаляваш много после. Не е задължително, но е твърде вероятно. Трябва да минат още 1-2 години поне. Имай предвид, че освен хетеро- и хомо- има и бисексуални мъже. По-вероятно е да се числиш към тях (еидн ден), съдейки по темата. Бтв, това което си писал тук - излишно е сигурно да ти го казвам, но по-възможност не го споделяй с никого(не и на твоята възраст/от училище), камо ли с гаджето си или с някоя приятелка, защото децата (в днешно време) могат да бъдат много жестоки. Отговори ми на въпросите, ако искаш, за да стигнеш по-лесно до отговорът който търсиш, но просто трудно може де получиш окончателен такъв, предвид възрастта ти. И да не ти пука! :wink:

Cvetito_master
06-11-2007, 15:20
e pa nz ot tfa det pi6e6 ne mi mqza6 mn na gei ama sq zavisi....nito te poznavam,a i na 13 god ne moe se preceni mn mn

D M X
06-11-2007, 15:39
http://www.geekfag.com/emotes/100.gif

06-11-2007, 16:19
ае продължавай да бараш и след време ще искаш и да топнеш в меда. Пък казват, че от мъжката любов най-боли, но никой не може и не иска да избяга, демек който е отишъл на другия бряг, не са е върнал. Тъй че пипай, пипай, изверг такъв

Seducti0n
06-11-2007, 16:31
На 13 едва ли може да се определи с точност,сексуалната ориентация на един човек.Ние тук,не можем да ти кажем дали си гей или не,ако си след веме,ще разбереш.Честно казано това с меренето,накакси инфантилно,ми се струва,но какво се чудя,като ти си още дете.Ако си хомосуксуалист,не само че ще си ги мерите,а и други неща ще правите. :smt005 Може пък и да си БИ-което предполага,че ти доставят удоволствие,както женски,така и мъжки ласки и по-специална проява на внимание от тяхва страна. :-D

Levane
06-11-2007, 16:32
Не си просто си малак и ти е интересно колко му е голям на тоя до теб :-D :-D :-D

`Death`Whore``
06-11-2007, 16:37
Малко трудно няма да си падаш по мъже и ще пипаш пениса на друг мъж, а той ще пипа твоя. Да си ги мерите, да биете чикии заедно, окей, но всеки да си държи своя инструмент.

love_girls
06-11-2007, 17:22
Абе обръщам внимание на един друг факт.
Като казваш, че си ги мерите, това не значи ли, че го правите във възбудено състояние! Все пак в отпуснато състояние всеки знае, че няма смисъл от мерене.
Та след като ги мерите във възбудено състояние, това не е ли критерий, че ти харесва да те пипа, а и ти него?
Сега можеш ли да си отговориш на въпроса?
Може би още не знаеш какво те привлича в живота и както всички казват е рано да се каже и все пак гаджето ти не е критерий, че няма да се промениш.
Бъди такъв какъвто ти харесва!

PoLiToOo
06-11-2007, 17:54
сорка братле..ама си потенциално гейче :smt005 :smt005

чаровниче
06-11-2007, 17:56
Не си просто си малак и ти е интересно колко му е голям на тоя до теб :-D :-D :-D
иМЕННО :!: :!: :!: