PDA

View Full Version : Целувки и гланц



SOSICK
06-11-2007, 15:30
Малко съм объркан имам един въпрос и то най-вече към момчетата. Защото и аз съм момче, та става въпрос за целувките. Харесва ли ви когато приятелката ви ви целува докато има гланц по устните. Нз на мене лично ми е много гадно, то че е вкусно вкусно е, ама много лепне такова и блести после и не ми е особено приятно. Та въпросът ми е на вас харесва ли ви или и вие не сте много навити на ди лигавят с гланц./ка моли червило/

06-11-2007, 15:38
Амии ще започна с това,че аз съм момиче..и НЕ,не обичам да си слагам гланц..1 на мен самата не ми е комфортно с гланц (може да се разтече по всяко време,пък и не обичам да се клепам мн) и 2..знам,че момчетата не обичате гланцове..Гаджето ми не ми го е казвал,но съм забелязала,че като пуши 1 обща цигара с някое момиче от класа се отвращава от гланца и го избърсва,преди да пуши той.. Та така :mrgreen: :smt016

Cvetito_master
06-11-2007, 15:54
ami az kat izlizam vinagi si slagam glanc ili 4ervilo ama do sq gadjetata mi po4ti nikoga ne sa mi praveli zabelejka za glanca mi,no ponqkoga za ob6ta cigara naistina ne sa mn o4arovani ot sledite ot glanc sled tfa

06-11-2007, 16:57
az winagi kato izlzaim si slagam glanc i prosto ne izdyrjam bez glanc.. na nqkoi ot momechatata s koito sym bila mnogo im dopada.. shtoto moite glancowe sa wkusni poprincip.. inache na nqkoi drugi moje i da im ne e mn priqtno .. no zabelejka nikoga ne sa mi prawili .. :) to si zawisi i ot momcheto .. ;))

tuzaro
06-11-2007, 16:59
малиии ако е с вкус на ягоди много обичам :wink:

BeBsItO
06-11-2007, 17:35
az sam f i kat izlizam s m, izbqgvam da slagam glanc.ina4e mn obi4am :D

PerfectStrang3r
06-11-2007, 18:24
Гланцът е най - голямата простотия, която може да съществува. Много се нервирам, когато гаджето ми си го слага и ме целува. Блестя и светя като някои "мек". Ужасно е, а и лепне. Много мразя да целувам момиче с гланц :)

sunnydream
06-11-2007, 18:36
ДА гадно е знаем всички :P Аз като се целувам гледам да съм без гланц или наи-много с балсамче за устни... е акто искам да се подразня с пр ми си слагам нарочно и го нацелувам целия :roll: ПОсле го базикам , че свети като слънце :::

pink_champagne
06-11-2007, 18:45
Е да ама си е женски атрибут. Пък и на моят приятел му харесва казва че има хубав вкус, и аз естествено се старая да не го омазвам много ;]] абе обичаме си ви бе, така си ви маркираме :P

Th3MaN
06-11-2007, 18:56
Зависи от тва дали си гладен. Безплатно е, и е вкусно. По-хубаво от това е само да й изпържиш прасеца със зеленчуци и да го задушиш.

П.П. За още рецепти вижте www.cookingpeople.com


Xaxaxaxaxaxax :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

miloto_girl_4e
06-11-2007, 18:59
Аз съм момиче, но като излизам с гаджето не слагам нищо по устните си(освен, ако не е зима и не си слагам балсам на устните :wink: ), защото не мисля, че е особено приятно да го мацам с разни лигави и лепнещи неща :-D

SpOrTs_GiRl
06-11-2007, 19:41
абе обичаме си ви бе, така си ви маркираме :P

точно така ! :-D

coteto
06-11-2007, 20:21
абе обичаме си ви бе, така си ви маркираме :P

точно така ! :-D
samo taka da si gi poznavame otdale4e =D> \:D/ :smt008