PDA

View Full Version : Аз съм на 19 но не ми пука за политика?



06-11-2007, 15:33
Нормално ли е?

Uptown_soldier
06-11-2007, 15:38
Нормално ли е?

Естествено! Да не мислиш, че всички 19 годишни мислят за политика. Гледай собствения си живот, сега е времето да започнеш "да строиш" бъдещето си.

06-11-2007, 15:43
Извинявай, коя е групата от подписа ти? готини ми изглеждат. Някакви нови ли?

06-11-2007, 15:44
нормално е дам и точно щото е нормално сега живем в такава мизерия и държавата съкс...

Uptown_soldier
06-11-2007, 15:49
Извинявай, коя е групата от подписа ти? готини ми изглеждат. Някакви нови ли?

Британска pop група. Казват се Girls Aloud. Това е официалния им сайт: http://www.girlsaloud.co.uk/site.php . Дано ти харесат. Аз общо взето съм пънкар, но слушам мн британски изпълнители.

06-11-2007, 15:51
нормално е дам и точно щото е нормално сега живем в такава мизерия и държавата съкс...
Не можеш ме задължи!

free_cool_GirL
06-11-2007, 16:15
ostava6e i da misli6.... :lol: ne 4e e ne6to lo6o ama e priznak na zadr1stenost... :P ne be 6eguvam se ako iska6 misli6 ako ne iska6 ne misli6 kato ne te vle4e na4i ne e za tebe a 6tom ne e za tebe kvo ti puka b1di sebe si i ne misli za ne6ta koito ne ti haresvat :smt006 :smt041

malone
06-11-2007, 16:30
Нормално ли е?На тая възръст е нормално странно ще е ако на 30 не ти пука.

teenkopele
06-11-2007, 16:50
Нормално ли е?

Да.

06-11-2007, 18:23
Не го лъжете.
Момче, не е нормално. Даже е доста зле, психично болно състояние.
Хващай някоя книжка и се образовай малко...
сигурно ще ми кажеш, че не си гласувал на последните избори..
оле мале #-o #-o
Да, бе! Напротив, ако СЕ интересуваш си ЛУД. До толкова, че петимата НЕ готини хора от класа ми, с други думи аутсайдерите се интересуват от такива неща, като за старци. Готините си имат свой социален живот.

Reed
06-11-2007, 18:32
Ами нормално е,но хвани се пообразовай малко-няма да ти е излишно. : )

06-11-2007, 18:35
Не го лъжете.
Момче, не е нормално. Даже е доста зле, психично болно състояние.
Хващай някоя книжка и се образовай малко...
сигурно ще ми кажеш, че не си гласувал на последните избори..
оле мале #-o #-o
Да, бе! Напротив, ако СЕ интересуваш си ЛУД. До толкова, че петимата НЕ готини хора от класа ми, с други думи аутсайдерите се интересуват от такива неща, като за старци. Готините си имат свой социален живот.
Ето го поредния "готин" фешънчо.
Слушай ся, трябва да си запознат с основните политически идеологии за да си формулираш живота на къде ще върви.
А също трябва да си запознат с нашите управляващи ни политици за да знаеш на кой да гласуваш доверие на изборите.
А ти май доста малък, за да не разбереш, че талантливите, умни и кадърни хора успяват да се издигнат без значение коя партия управлява.

Shadow_Walker
06-11-2007, 18:37
Ми аз съм на 15 и донякъде ми пука.Всеки сам си избира.

vra4ka
06-11-2007, 18:48
Не, не е! Всички трябва да се интересуват, ако искат нещо от тази държава!
Имаш право на глас, поинтересувай се преди следвашите избори за партиите, членовете, пусни някое предаване по телевизията.

После като ти се случи нещо, което не ти е по вкуса, ще кажеш пак колко ни е тъпа държавата! Ще е тъпа докота позволяваме да ни се катерят по главата! Всеки трябва да има собствено мнение и да си го отстоява!

06-11-2007, 18:49
Не, не е! Всички трябва да се интересуват, ако искат нещо от тази държава!
Имаш право на глас, поинтересувай се преди следвашите избори за партиите, членовете, пусни някое предаване по телевизията.

После като ти се случи нещо, което не ти е по вкуса, ще кажеш пак колко ни е тъпа държавата! Ще е тъпа докота позволяваме да ни се катерят по главата! Всеки трябва да има собствено мнение и да си го отстоява!
Е, какво й е на държавата?

Presley
06-11-2007, 19:18
Не го лъжете.
Момче, не е нормално. Даже е доста зле, психично болно състояние.
Хващай някоя книжка и се образовай малко...
сигурно ще ми кажеш, че не си гласувал на последните избори..
оле мале #-o #-o
Подкрепям!!!
Я стига простотии...момче на 19 би трябвало да е в час с тея неща.И то в никакъв случай не е приэнак на `сдуханост`....!Пфу #-o

06-11-2007, 19:51
Не го лъжете.
Момче, не е нормално. Даже е доста зле, психично болно състояние.
Хващай някоя книжка и се образовай малко...
сигурно ще ми кажеш, че не си гласувал на последните избори..
оле мале #-o #-o
Подкрепям!!!
Я стига простотии...момче на 19 би трябвало да е в час с тея неща.И то в никакъв случай не е приэнак на `сдуханост`....!Пфу #-o
Говори глупости на някой друг. Аз съм нормален човек не политик! Политиката е за политиците.

miloto_girl_4e
06-11-2007, 20:02
Интересът ти към политиката определено не зависи от възрастта ти :!:

06-11-2007, 20:02
И аз изобщо не се интересувам от политика, макар че поназнайвам нешо. (На 18 сам)

Master_88
06-11-2007, 20:58
И на мен много не ми пука

qjte dreben penis
06-11-2007, 21:23
треа се интересуаш, щото без теб атака може да не спечелят следващите избори!

D M X
06-11-2007, 21:56
Заради такива като теб ни управляват фесовете начело с Доган.

Sevt
06-11-2007, 21:57
Ми аз на 19 вече членувах във политическа партия и бях секретар по СИК-овете.....но за съжаление не мога да си кривя душата и да ти кажа че твойто е ненормално, тъй като огромната част от младото поколение е неориентирано , без ясни цели в живота и политически неграмотно. Такаче не е ненормално...виж до колко е правилно е съвсем отделна тема :/

Vikitooo
06-12-2007, 05:08
Shto pak da e NEnormalno? :-D I az ne se interesuvam ot politika, daje ste bada mnogo blagodarna ako nqkoi mi obqsni kakvo znachat tiq termini: :-D fashisti i komunisti? :smt011 sorry ama ne moga da si gi obqsnq [-(

krasivata_luvica
06-12-2007, 12:23
Естествено! Да не мислиш, че всички 19 годишни мислят за политика. Гледай собствения си живот, сега е времето да започнеш "да строиш" бъдещето си.

подкрепям =D>

krasivata_luvica
06-12-2007, 12:24
треа се интересуаш, щото без теб атака може да не спечелят следващите избори!



:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol: :lol:

Ulety
06-14-2007, 19:09
Ne e nujno da si tolkova napred v neshtata(s politikata)...normalno e .. a i ne znam koi se izcepi,che si negramoten ako ne znaesh koi e prezidenta .. az znam koi e prezidenta no ne znam partiite kakvo oznachavat i t.n. prosto tova ne me vleche , a kato ima idioti na po 15 godini vmesto da se zabavlqvat da mislqt za politika - da produljavat .. :-({|=

Hri$
06-15-2007, 12:40
Нормално е много ясно.Аз съм се заклел че никога няя да погледна политиката.Ама никога.Така че по-скоро аз тряя питам това дали е нормално а не ти. :wink:

06-15-2007, 13:48
Че много ясно,че няма да ти пука! :smt005 На кой му пука?! :-k

Presley
06-15-2007, 14:09
Не го лъжете.
Момче, не е нормално. Даже е доста зле, психично болно състояние.
Хващай някоя книжка и се образовай малко...
сигурно ще ми кажеш, че не си гласувал на последните избори..
оле мале #-o #-o
Подкрепям!!!
Я стига простотии...момче на 19 би трябвало да е в час с тея неща.И то в никакъв случай не е приэнак на `сдуханост`....!Пфу #-o
Говори глупости на някой друг. Аз съм нормален човек не политик! Политиката е за политиците.
Еми ето-Сам си отговаряш!След кат энаеш кво искаш и кво не искаш ,кое е нормално и кое не эа кво ни эанимаваш нас?

lLady_MooN_RaiN
06-15-2007, 16:22
Аз също не се интересувам от политика. А трябва ли? Това не ми пречи да съм достоен човек. Много хора са ми казвали:"Ако не се интересуваш от политика, не си интелигентен човек, как можеш да не се интересуваш от това, което става около теб". На тях казвам, че интелигентността не е голи знания и факти-за това има книги и интернет. Аз живея в моя собствен свят и не се интересувам от подобни глупости като политика. Интересуват ме човешките взаимоотношения, вътрвшния свят на човека.

nekoi si
06-15-2007, 18:08
Вие сте пьлни глупаци!!!!!
как може да не се интересувате от политика бе??
аз сьм на 18 и всяка всяка ве4ер следа новините и вси4ко свьрзано с политиката. Бьде6тето на Бьлгария зависи изцяло от нас младите, и наи малкото което трябва да правите е да гласувате и да ЗНАЕТЕ за какво гласувате! Вас не ви унтересува нищо,гледате само как и кога да се напиете или напушите и на коя дискотека коя мацка да из4укате!!! Няма лошо в тва, и аз се напивам (прекалено 4есто), и трева си пуша...оби4ам да ходя по крь4ми и механи,НО винаги сьм се интересувал от политика. ДАНО до 2030-та се оправим но много се самнявам с такива като вас да стане!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) :evil: ](*,) :smt014

06-16-2007, 07:52
Вие сте пьлни глупаци!!!!!
как може да не се интересувате от политика бе??
аз сьм на 18 и всяка всяка ве4ер следа новините и вси4ко свьрзано с политиката. Бьде6тето на Бьлгария зависи изцяло от нас младите, и наи малкото което трябва да правите е да гласувате и да ЗНАЕТЕ за какво гласувате! Вас не ви унтересува нищо,гледате само как и кога да се напиете или напушите и на коя дискотека коя мацка да из4укате!!! Няма лошо в тва, и аз се напивам (прекалено 4есто), и трева си пуша...оби4ам да ходя по крь4ми и механи,НО винаги сьм се интересувал от политика. ДАНО до 2030-та се оправим но много се самнявам с такива като вас да стане!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) :evil: ](*,) :smt014
Какво каза?

06-16-2007, 07:56
Аз също не се интересувам от политика. А трябва ли? Това не ми пречи да съм достоен човек. Много хора са ми казвали:"Ако не се интересуваш от политика, не си интелигентен човек, как можеш да не се интересуваш от това, което става около теб". На тях казвам, че интелигентността не е голи знания и факти-за това има книги и интернет. Аз живея в моя собствен свят и не се интересувам от подобни глупости като политика. Интересуват ме човешките взаимоотношения, вътрвшния свят на човека.
Аз пък изобщо игнорирам и не говоря с такива "дървени философи", които искат да знам нещо за пролитиката и други подобни глупости. новини не гледам вече, пак, както, когато бяхмалък.