PDA

View Full Version : Тая кучка харесва ли ме или се е***а с мене?



06-11-2007, 16:24
Преди година се запознах с една сдуханячка в курс по английски и си допаднахме, гледахме се приятелски и тя ми се усмихваше. Аз си втълпих, че изпитва нещо повече от приятелство. Започнах да й пиша в ICQ, но разбрах, че си има гадже. Много си говорихме, аз й правих комплименти, но тя е заета. Преди няколко дни й казах, че повече няма да ползвам ICQ, защото ми пречи да уча и й казах, че ще ми липсва и тя ми отговори с тъпизма: "Ако беше така нямаше да бягаш от мен." Тая глупачка си мисли, че заради нея бягам, да и какво ако е така???? Просто не искам да общувам с нея! Аз и с моите бивши съученици повече не искам да се чувам. Минало са те за мене. Та, въпросът ми е следния: Тая кучка харесва ли ме или се е***а с мене?

06-11-2007, 16:31
Оф, стига с този флууд, кви са тези глупости, които пишеш, ти, Птичи Грип? Сигурен ли си, че скоро си бил при психиатър?

tuzaro
06-11-2007, 16:32
ти си ебати и страхливото копеле майна "няма вече да ползвам ICQ " и ти кво искаш да си помисли че не бягаш от нея ли? толкова много ти се учи че зарязваш развлеченията пак и има още 20 дена до края на годината и толкова ли не можа да и кажеш че имаш чувства към тая "кучка" така не се говори за момиче към което имаш чувства [-X

Валентин
06-11-2007, 16:36
То, пък ICQ едно развлечение...

tuzaro
06-11-2007, 16:36
Оф, стига с този флууд, кви са тези глупости, които пишеш, ти, Птичи Грип? Сигурен ли си, че скоро си бил при психиатър?
тва е разработка на военните В Русия съм ....
Не съм сигурен. Не съм сигурен и за странното летящо огнено кълбо, с което играх карти вчера, но това няма нищо общо с инвазията на демоните нали!

kobrichka
06-11-2007, 16:38
ти си ебати и страхливото копеле майна "няма вече да ползвам ICQ " и ти кво искаш да си помисли че не бягаш от нея ли? толкова много ти се учи че зарязваш развлеченията пак и има още 20 дена до края на годината и толкова ли не можа да и кажеш че имаш чувства към тая "кучка" така не се говори за момиче към което имаш чувства [-X

Съгласна съм.

Marik
06-11-2007, 16:39
действайте по скайпа направо :wink: стига с това ICQ

06-11-2007, 16:40
Ама тя освен грозна и неготина е някаква дървена философка.

06-11-2007, 16:41
Кучка е щото си мисли, че светът се върти около нея и защото се прави на умна.

tuzaro
06-11-2007, 16:41
Ама тя освен грозна и неготина е някаква дървена философка. може и такава да е ама ти си я зарибявал и кат не е вързала ся кучка а :?: тва има някой хейтъри много заблудени ](*,)

06-11-2007, 16:46
Кучка е щото си мисли, че светът се върти около нея и защото се прави на умна. Не обичам дървените философи и зодия Близнаци по принцип, големи "умници" и "мислители са", ще ми говори за политика тя.

N0_feAR
06-11-2007, 16:48
ае човек ти виждаш ли се въобще кво пишеш..."правя й комплименти,усмихвам й се, чатим си,ама има гадже, значи е кучка" ?! Малко странно ми звучи. Начи щом не ти се е нахвърлила е просто една "грозна кучка,която се мисли за умна" тей ли?! :? Помисли малко какво , и дали въобще изпитваш нещо към нея. И да наистина с тая реплика за ICQ дет си й казал наистина звучи все едно че бягаш от нея,независимо дали е така или не.
пп:тузар е прав-тей не се говори за момиче, особено за това което харесваш(а може би не харесваш, то толкос объркано пишеш за нея че чак не мога да преценя)...

tuzaro
06-11-2007, 16:49
може ли да те питам на колко години си :?: или да предположим 4 клас? пък тя кат ти говори за политика ти я затапи с нещо спортно

06-11-2007, 16:49
Преди година се запознах с една сдуханячка в курс по английски и си допаднахме, гледахме се приятелски и тя ми се усмихваше. Аз си втълпих, че изпитва нещо повече от приятелство. Започнах да й пиша в ICQ, но разбрах, че си има гадже. Много си говорихме, аз й правих комплименти, но тя е заета. Преди няколко дни й казах, че повече няма да ползвам ICQ, защото ми пречи да уча и й казах, че ще ми липсва и тя ми отговори с тъпизма: "Ако беше така нямаше да бягаш от мен." Тая глупачка си мисли, че заради нея бягам, да и какво ако е така???? Просто не искам да общувам с нея! Аз и с моите бивши съученици повече не искам да се чувам. Минало са те за мене. Та, въпросът ми е следния: Тая кучка харесва ли ме или се ебава с мене?

Всичко това е зла конспирация на група демони, целящи да те използват за понататъшните си експерименти. Ти си едно звено от заговора, чиято главна цел е завземането на нашата земя от Чадата на Ада. Алилуя!

Пазете се, простосмъртни! Денят на страшния съд пристига!

За твоя информация, не е правилно да говориш на 'Алилуя' за демони.
Сатаната също си има такъв 'catch phrase' - 'Harkee' (Харкии)
Това беше малко за любознателните.

06-11-2007, 16:54
Да бе, кое нормално момиче говори за:
Смисълът на живота.
Политика.
Новини.
Отношенията на хората.
ООН.
Резолюции.

Хайде чупка, по-добре да е от момичетата, които повече мислят и по-малко говорят или пък от онези, които мислят за гримове. Тя е дървена философка и това е адски не готино, а аз съм спортист, следователно движа с готини само.

tuzaro
06-11-2007, 17:03
Да бе, кое нормално момиче говори за:
Смисълът на живота.
Политика.
Новини.
Отношенията на хората.
ООН.
Резолюции.

Хайде чупка, по-добре да е от момичетата, които повече мислят и по-малко говорят или пък от онези, които мислят за гримове. Тя е дървена философка и това е адски не готино, а аз съм спортист, следователно движа с готини само.леле направо ме уби чесно много си ...... ти си я зарибявал ся се оплакваш от нея не мога да те разбера пък кат си спортист до ся да си фанал някоя друга от готините с които движиш :lol:

06-11-2007, 17:04
Накажи глупака с мълчание. Аз не говоря с всеки!

BeBsItO
06-11-2007, 17:07
:roll: ''ku4ka'' ???? ebati izkazvaneto za momi4e. ako pita6 mene i da te haresva ne q zaslujava6 kav si :D

06-11-2007, 17:10
:roll: ''ku4ka'' ???? ebati izkazvaneto za momi4e. ako pita6 mene i da te haresva ne q zaslujava6 kav si :D

iNl0Ve_wItX_liFe
06-11-2007, 17:46
Преди година се запознах с една сдуханячка в курс по английски и си допаднахме, гледахме се приятелски и тя ми се усмихваше. Аз си втълпих, че изпитва нещо повече от приятелство. Започнах да й пиша в ICQ, но разбрах, че си има гадже. Много си говорихме, аз й правих комплименти, но тя е заета. Преди няколко дни й казах, че повече няма да ползвам ICQ, защото ми пречи да уча и й казах, че ще ми липсва и тя ми отговори с тъпизма: "Ако беше така нямаше да бягаш от мен." Тая глупачка си мисли, че заради нея бягам, да и какво ако е така???? Просто не искам да общувам с нея! Аз и с моите бивши съученици повече не искам да се чувам. Минало са те за мене. Та, въпросът ми е следния: Тая кучка харесва ли ме или се ебава с мене?
В случая (според мен) Кучката си ТИ!
Кво е виновно момичето! Може дане те харесва! А иси има приятел!
+ тфа - кво бягаш! ](*,) (ти верно бягаш!)

06-11-2007, 17:48
Бягам, но не от нея, а от бивши приятели, които са свине, тъпаци, използвачи, олигофрени, говна, идиоти, говеда и дървени философи. Те нараниха душата ми. Използвачи гадни............... :smt010 :smt010 :smt010

tuzaro
06-11-2007, 17:51
Бягам, но не от нея, а от бивши приятели, които са свине, тъпаци, използвачи, олигофрени, говна, идиоти, говеда и дървени философи. Те нараниха душата ми. Използвачи гадни............... :smt010 :smt010 :smt010начи си имал "много добри приятели"

magito_gandia
06-11-2007, 18:02
mn si zle mom4e!Ti si super vulgaren tip...awe ti si prost 4ovek!Qvno tq ne e tupata ami ti si zadrusteniq we baby;)

06-11-2007, 21:10
You tell me you’re in love with me
That you can’t take your pretty eyes away from me
It’s not that I don’t want to stay
But everytime you come too close I move away
I wanna believe in everything that you say
cause it sounds so good
But if you really want me, move slow
There’s things about me you just have to know.

Sometimes I run
sometimes I hide
Sometimes I’m scared of you
But all I really want is to hold you tight
Treat you right,
be with you day and night
Baby all I need is time.

I don’t wanna be so shy, ah-ah
Everytime that I'm alone I wonder why
Hope that you will wait for me
You'll see that, you’re the only one for me
I wanna believe in everything that you say
Cause it sounds so good
But if you really want me, move slow
There’s things about me, you just have to know.

Sometimes I run (sometimes) sometimes I hide
Sometimes I’m scared of you
But all I really want is to hold you tight
Treat you right, be with you day and night
All I really want is to hold you tight
Treat you right, be with you day and night
Baby, all I need is time.

Just hang around and you’ll see
There’s nowhere I'd rather be
If you love me, trust in me
The way that I trust in you.

ah ah ah

Sometimes I run (sometimes) sometimes I hide
Sometimes I’m scared of you
But all I really want is to hold you tight (hold you tight)
Treat you right, be with you day and night (day and night)
Sometimes I run (sometimes)sometimes I hide
Sometimes I’m scared of you uh uh ah ah
But all I really want is to hold you tight treat you right,
Be with you day and night (day and night)
All I really want is to hold you tight
Be with you day and night
Sometimes I run (sometimes)
Sometimes I hide
Sometimes I'm scared of you
But all I really want is to hold you tight,treat you right,
Be with you day and night

D M X
06-11-2007, 22:08
Момичетата обичат да си играят с нас просто за забавление, в това съм се убедил.

BAYO
06-11-2007, 22:37
Аве пич боли те уя кфо пишат тука тия ... кат си решил да не си говориш с нея, да я избягваш и т.н. ми хуу ... неа нищо лошо. Въпросът е, че тая тъпа *утка се е ебавала с тебе, ползвала те е за развлечение и тфа е. Кфо има да му се мисли поече? :smt017

Някой_си
06-12-2007, 07:58
Горкият! Защо не продължиш да се занимаваш с глупавите префърцунени момиченца, а не оставиш мадамата на хората които имат мозък за интелигентен разговор отвреме на време. Незнам какво похвално има в това да се фукаш, че около теб има само глупави момичета?! Последно да добавя, че всяка програма за чат има някакви функциии за отсяване на потребителите и за разни забрани. Ще ти е полезно да ги научиш преди да си изтриеш и Skype.

06-12-2007, 08:10
Горкият! Защо не продължиш да се занимаваш с глупавите префърцунени момиченца, а не оставиш мадамата на хората които имат мозък за интелигентен разговор отвреме на време. Незнам какво похвално има в това да се фукаш, че около теб има само глупави момичета?! Последно да добавя, че всяка програма за чат има някакви функциии за отсяване на потребителите и за разни забрани. Ще ти е полезно да ги научиш преди да си изтриеш и Skype.
Аз не обичам компютрите. Какво са те пред излизането и спорта. някак си е неготино.

hoseto_
06-12-2007, 09:23
и кое според теб е готино: висенето по 20 часа по пейките, да ходиш да тарсиш цветно желязо или мед??? да се чудиш по цял ден от къде да си намериш една дозичка???

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 12:34
Хора не го нападайте,готиното тузарче е наранено,че се е опитало да забие една иначе `неготина` кучка,а при все че има много по-готини,които ще му се вържат,тя го е преебала!
Пич свиквай.Ние момичетата сме такива.Момичето е искало просто да си лафите :wink:
ъъъ...и кат те гледам как се натягаш един такъв `готин`,мое ли да те питам гое е по-готино:айсикюто или ученето?!Едва ли тя не знае къф си,мой човек.По-добре да й беше казал че няма да влизаш в айсикю щото ще ходиш на купон,отколкото да се беше връзвал за ученето :lol: която и да е,като усети че я лъжеш за причината,поради която не искаш да се виждаш,чатиш,или нз си кфо още...с нея,ще си помисли,че й бягаш :twisted:
А ако питаш дали те харесва или само се ебава с тебе,отговорът е:100% се ебава даже вече е успяла да те преебе;) сори за накърненото ти самочувствие...намерил си си майстора in love си в една сдухарка,която играе с твойте камъни по твойта глава :wink:

06-19-2007, 09:23
Бягам, но не от нея, а от бивши приятели, които са свине, тъпаци, използвачи, олигофрени, говна, идиоти, говеда и дървени философи. Те нараниха душата ми. Използвачи гадни............... :smt010 :smt010 :smt010

ми..ще си позволя да цитирам estela41 от хулите - "Човек вижда само онова, което носи в душата си. На пес кучки му се привиждат."

колкото до момичето, както го обясняваш..май си от тези въздухарчета, които се имат за deus ex machina в груб превод - "господ слиза от небето". спортисче било, чудото голямо. явно въобще не си й бил в категорията и като нищо не е станало иззлобяваш - "За каква се мисли тази?", така ли?мда. SeXy_JuLLs е права. намерил си си майстора.
айде, пале, бягай да си ближеш раните при някои "готини", или иначе казано достатъчно глупави, че да ти вярват или дори съчувстват.

много такива "готини пичаги" се навъдихте, а трябва само една мацка с мозък, за да ви насвие перките. :D

Djobno_Gadje_
06-19-2007, 14:13
OMG!!!!!!xaxaxaxa......"Тя е дървена философка и това е адски не готино, а аз съм спортист, следователно движа с готини само." ...xaxaxaxaxa :lol: kvo kato si sportist tva ne zna4i 4e si gotin we?Ot takiva kato teb mi e pisnalo 6tot se pravite na golqmata rabota ,ama nqkoq kato ne vie se v1rje i aide ve4e e ku4ka... tctctctctc

06-19-2007, 14:16
OMG!!!!!!xaxaxaxa......"Тя е дървена философка и това е адски не готино, а аз съм спортист, следователно движа с готини само." ...xaxaxaxaxa :lol: kvo kato si sportist tva ne zna4i 4e si gotin we?Ot takiva kato teb mi e pisnalo 6tot se pravite na golqmata rabota ,ama nqkoq kato ne vie se v1rje i aide ve4e e ku4ka... tctctctctc
Ти пък какво вадиш толкова стари теми?

SouL^*DiViNe
06-19-2007, 14:30
Оф, стига с този флууд, кви са тези глупости, които пишеш, ти, Птичи Грип? Сигурен ли си, че скоро си бил при психиатър?

Не съм сигурен. Не съм сигурен и за странното летящо огнено кълбо, с което играх карти вчера, но това няма нищо общо с инвазията на демоните нали!
ХахАХахАХа....кефиш :mrgreen:

06-19-2007, 14:31
В америка вярват, че много начетените хора, които знаят ТВЪРДЕ много неща в различни сфери не са много добри в една отделна сфера и имат по-ниска продуктивност.

Дето се вика:
По-добре да знам много неща в малко области, от колкото малко неща в много области, но да не съм достатъчно добър в нито една.

sasha_90
06-19-2007, 14:32
Щом я смяташ за "тъпачка" кво се занимаваш с нея?

Deni4ka93
06-19-2007, 14:35
Някой знае ли кчва е разликата м/у курвата и кучката?

06-19-2007, 15:03
Някой знае ли кчва е разликата м/у курвата и кучката?
А някой знае ли дали ти си такава?

sasha_90
06-19-2007, 15:14
Някой знае ли кчва е разликата м/у курвата и кучката?
А някой знае ли дали ти си такава?
кво общо има това с темата?

06-19-2007, 19:27
курвата се чука с всички, кучката с всички освен теб - стаааар лаф

колкото до госта-а с американския пример, намерил какво да ми изтъкне. виж, това че много хора вярватв нещо не значи, че то е вярно.

06-19-2007, 19:29
курвата се чука с всички, кучката с всички освен теб - стаааар лаф

колкото до госта-а с американския пример, намерил какво да ми изтъкне. виж, това че много хора вярватв нещо не значи, че то е вярно.
В този случай е наполно вярно. Поне при мен е така.