PDA

View Full Version : Писна ми от задръстеняци.



06-11-2007, 16:57
От 2001 само на боклуци, задръстеняци, комплексари и дървени философи попадам. Господи, аз ли криво се молих или ти криво ме разбра. Защо са ми приятели-боклуци. А изобщо те приятели ли са ми. И колко са, не стига, че са отрепки, ами са и малко. Всъщност нямам истински приятели. В мен ли е вината. Как така, до 2001 година срещах истински и готини хора?

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:06
От 2001 само на боклуци, задръстеняци, комплексари и дървени философи попадам. Господи, аз ли криво се молих или ти криво ме разбра. Защо са ми приятели-боклуци. А изобщо те приятели ли са ми. И колко са, не стига, че са отрепки, ами са и малко. Всъщност нямам истински приятели. В мен ли е вината. Как така, до 2001 година срещах истински и готини хора?

Потърси отново такива.

06-11-2007, 17:09
Ами не намирам. И на курсове се записах, само на боклуци попадам. Няма ли нормални хора, които да са на повече от 12 години или след 12 години хората стават уроди?!?

06-11-2007, 17:20
Явно мозъкът на хората се уврежда като станат на 13/в тинейджърска възраст и стават абсолютни лайна. Да им еба майката на всичките. Само те използват:
~Плийз, ще ми носис ли чантата?
~Дай ми гумичка.
~Завържи ми обувките.

Не стига, че са от сдуханата групичка.
Просто повече наистина "няма да говоря с всеки", а само с хора, които са готини и популярни.

06-11-2007, 17:49
:D -> :smt010 -> :D

sashoTo
06-12-2007, 18:26
wow mi hora ot vas zavisi vapros na otnosheniq e razbirase che ako horata ne te haresat she se durjat tupo s tebe .. tova e fakt i lesno mojesh da go probvash ..

primerno 1 den si kaji dneska she se durja tupo i pravish nekfi neshta kakvito predi vreme ne bi napravil vazmojnostite sa 2 i dvete sa udovletvorqvashti

1-vata vazmojnost e da razberesh che kogato ti se darjish razlichno , horata se durjat razlichno s teb

2-rata vazmojnost e po nqkakfa sluchainost da pokajesh hubavata si strana novi hora da te haresat i da si stanat priqteli s teb koeto e mn dobre spored mene makar che shte bude falshivo priqtelstvo..

:) probvai interesna afera e

krasivata_luvica
06-13-2007, 03:46
mi hora ot vas zavisi vapros na otnosheniq e razbirase che ako horata ne te haresat she se durjat tupo s tebe .. tova e fakt i lesno mojesh da go probvash .. :smt016

Насо
06-15-2007, 14:13
Абе не е факт...Чист късмет си е...Евала на пи4а с теорията за 13 годишните.То4но тва ми се слу4 и на мене...Такива лйина станаха fr-тата...Пък и след т'ва в 8ми клас не бе6е по-добре...Ся 9ти е рано да се каже 4е ся 6а го завър6а.


п.с. Автора става ли да ми даде6 Скъпе или не6то. 'Кат 'глеам сме с един проблем.

KoRn
06-15-2007, 14:47
mi i moite fr-ta sa laina ama ne mi puka za tqh

06-16-2007, 11:11
От 2001 само на боклуци, задръстеняци, комплексари и дървени философи попадам. Господи, аз ли криво се молих или ти криво ме разбра. Защо са ми приятели-боклуци. А изобщо те приятели ли са ми. И колко са, не стига, че са отрепки, ами са и малко. Всъщност нямам истински приятели. В мен ли е вината. Как така, до 2001 година срещах истински и готини хора? ami vij primeri se kakto ti kazvash ako sa bokluci priemi go takiva kakvito sa ako li ne tyrsi novi

CaRaMel_lipS
06-16-2007, 13:47
От 2001 само на боклуци, задръстеняци, комплексари и дървени философи попадам. Господи, аз ли криво се молих или ти криво ме разбра. Защо са ми приятели-боклуци. А изобщо те приятели ли са ми. И колко са, не стига, че са отрепки, ами са и малко. Всъщност нямам истински приятели. В мен ли е вината. Как така, до 2001 година срещах истински и готини хора?

Може би не търсиш на правилното място, не са се свършили свестните хора, а даже и в "боклуците" се крие нещо добро, само трябва да го потърсиш . :-$