PDA

View Full Version : до момичетата



06-11-2007, 18:03
така скъпи момичета плс отговорете ми на няколко въпроас


1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете

06-11-2007, 18:40
Значи...
1-първо трябва да го забележа,right?? а за да го забележа трябва да ми хареса на външен вид.... и вече после гледам и характера, защото може да е бахти красивия ама супер нервещ и самовлюбен...
2-зависи от момичето, но аз примерно не се интересвам от "задните им части"
3-косата.... :oops: :oops:
4- да ми е забавно с него не да скучая, да можем да проведем нормален разговор 8) 8) 8)

sunnydream
06-11-2007, 18:41
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-Естествено, наи-важна е душата естествено, но и външнияв вид е определящ, защото трябва да има привличане .

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така- ООО да определено ги хареват, поне аз де :oops:

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?- Дупето, както казах вече и очитеи незнаини защо - брадичката :)


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете - значи зависи от момичето, но определено и да е срамежлива и да е по-нахакана малко смях няма да е излзишен. Просто и показваш, че си забавен и с теб няма да и е скучно... естествено трябва да и покажеш и че може да ти се има доверие, че държиш на думата си и т.н , защото никои не обича вятърничевите. Можеш да и го покажеш с отношението си към приятелите си, като и разкажеш за нещата, които цениш и т.н..., но винаги дръж усмивката й на лицето ;)

Jamalska
06-11-2007, 20:16
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно Комплекс от качества.Разбира се на първо време мога да видя само външния вид...нещо в него все пак трябва да ме грабне нали...ама ако ще е супер красавец ама тъп и досаден като чехъл му се губи чара...хм

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така Ъъ ако са хубави не е мит хаха....мдам секси:)ама се пак ги предпочитам скрити под широки панталони

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?
Ръцете,устните,очите,прасц те...е трябва да ми харесва и като се съблече изцяло


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
Честно казано кефила съм се на всеки един вид..по-тих и скромен,по-затворен и студен,по-отворен и шумен..Общо взето обичам скрити лимонки...някой,който принципно сред компания не говори много ама насаме предпочитам да ме разсмива:)

TikvenaElhichka
06-11-2007, 20:17
1. Поведението, хехе :) Но и лицето понякога/по-скоро изражениетоо на лицето, има хора с невероятно топли и мили усмивки :)/
2. Не е мит, не е(но лично аз рядко се заглеждам в тази част/ ;)
3. Ръцете и очите ;)
4. Да е мил, отговорен, без прекалено много предразсъдъци, по възможност да имаме доста и разнообразни теми на разговор, а да.... щях да забравя ,ако може и да е на бял кон :lol:

HopeLesss
06-11-2007, 21:15
1. Естествено, че първо изпъква външния вид, ако не познаваш човека... След това идва ред на характера, поведението и т.н.
2. Харесвам задните части само на моя мъж... :twisted:
3. Всичко
4. Да бъде естествен.

vikipf
06-11-2007, 22:40
1. Аз съм от момичетата, за които външният вид е на първо място... :oops: Нз... Винаги си избирам такива момчета , с които да се радвам да излизам по центъра и другите момичрта да злорадстват... :twisted: И най-много гледам лицето и... дрехите... :oops:
2. Обичам момчешки "задни части"... Често се заглеждам.. :oops:
3. Харесвам вратове и устни... :::
4. Харесвам да ми дрънка за всякакви глупусти.. Дори да се е*ава с мен.. Но да не прекалява... :-D И най-мразех репликата " Ако си добра, ще ти давам да лапаш кебапчето" :smt011 с бившето... :smt005 :smt005 :smt005

`Death`Whore``
06-11-2007, 22:43
1. В първия момент гледам външността, нормално е. Но ако е някой тъпак или не е достатъчно голям непукист...или не си допадаме, няма да изляза с него повече.
2. Не знам, май не е мит. Аз лично ги обожавам.
3. Гърба, врата и задните части, разбира се :lol:
4. Обичам да е просто нормален човек и да водим разговор - да не води монолог, но да не е много мълчалив, да не е студен определено.

vikipf
06-11-2007, 22:44
3. ... И забравих любимият ми ГРЪБ... :smt007 :smt007 :smt007

Фикусчетоо
06-11-2007, 22:52
1.кое най мн гледате в едно момче - Естествено трябва нещо да ме грабне. Незнам защо, но обичам мъжа до мен да е по-висок и по-мащабен от мен (не казвам гардероб...аз съм слабичка, ама все пак ако е по-слаб от мен ;) ) Какво ме привлича първо - Очите...обожавам да се заглеждам в очите на хората :) Те никога не лъжат и казват много повече.

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така - Не :) Хубаво е мъж да има стегнато дупе ;) ама ест да не ходи с прилепнали панталони да си го показва

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата - Очите :) и ръцете...и коремчето...и краката...комплекснос е оценяват тези неща ;)

4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете - Имаше една мисъл "Най-лошите две неща, които можеш да направи са да мълчиш когато трябва да говориш и д аговориш когато трябва да мълчиш" ...Зависи си от ситуацията :) Обаче предпочитам да мога да науча нещо ново от него, да имаме общи теми и да спорим. Това май отписва мълчаливия тип... Трябва да може да се шегува - защото настроението ми не винаги е Горе на черешата :))

06-12-2007, 06:13
хм имам още един въпрос дами пречи ли ви ако момчето използва някакви видове наркотици примерно ::: съвсем теоритично :::

cherinka
06-12-2007, 06:53
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-Естествено, наи-важна е душата естествено, но и външнияв вид е определящ, защото трябва да има привличане .
Очите, веждите, усмивката и зъбките.
Тялото може да е всякакво. Напоследък взех да се заглеждам по по-пълнички :-D


2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така
Зависи. Защото в едни дрехи изглеждат по един начин, в други - по друг. Така, че общо взето не се заглеждам по тях.


.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое
Коремът. :-D


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
Лично аз не си падам по яко приказливите. Все пак мълчанието е злато. Също няма да откажа и на някой, който се сеща от време на време да ми направи и по някой друг комплимент (повечето момчета не се сещат).
Също харесвам такива, които се палят бързо, обичат да спорят, немирни са, луди аа-уу, но също така и да не е някакъв безделник -> да е отговорен към себе си, към мен, към семейството си и към работата си.

Та тва е.

06-12-2007, 08:19
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-Естествено, наи-важна е душата естествено, но и външнияв вид е определящ, защото трябва да има привличане .
Очите, веждите, усмивката и зъбките.
Тялото може да е всякакво. Напоследък взех да се заглеждам по по-пълнички :-D


2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така
Зависи. Защото в едни дрехи изглеждат по един начин, в други - по друг. Така, че общо взето не се заглеждам по тях.


.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое
Коремът. :-D


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
Лично аз не си падам по яко приказливите. Все пак мълчанието е злато. Също няма да откажа и на някой, който се сеща от време на време да ми направи и по някой друг комплимент (повечето момчета не се сещат).
Също харесвам такива, които се палят бързо, обичат да спорят, немирни са, луди аа-уу, но също така и да не е някакъв безделник -> да е отговорен към себе си, към мен, към семейството си и към работата си.

Та тва е.да не е чесно корема тва е най гадното трябява ти диета и кардио и е мн трудно

искам да ви питам момичета кво повече харесвате момчетата да са по масивни или по релефни :smt017

mesmer
06-12-2007, 08:47
Бате програма за фитнеса по техните мнения ли си правиш?
Бачкай усърдно за всичко и както попита за "релеф или маса"
Да стигнеш гръб 110-120 и си мисли за релеф.
Btw. За гъза и аз съм се чудил, ама което и момиче да попиташ ще ти каже "да".

mesmer

Swinkenhoffer
06-12-2007, 08:56
Btw. За гъза и аз съм се чудил, ама което и момиче да попиташ ще ти каже "да".



тридневна брада >>>> задници. :-D

06-12-2007, 09:05
Бате програма за фитнеса по техните мнения ли си правиш?
Бачкай усърдно за всичко и както попита за "релеф или маса"
Да стигнеш гръб 110-120 и си мисли за релеф.
Btw. За гъза и аз съм се чудил, ама което и момиче да попиташ ще ти каже "да".

mesmerне просто ми е интересно то ясно че първо маса се прави ама.... се пак е добре да се Знае а за последния коментар така е момичетата не обичат брада или мустаци.то и момчетата не харесват момичета с брада и мустаци такаче не можем да им се сърдим =P~

cherinka
06-12-2007, 13:00
Бате програма за фитнеса по техните мнения ли си правиш?
Бачкай усърдно за всичко и както попита за "релеф или маса"
Да стигнеш гръб 110-120 и си мисли за релеф.
Btw. За гъза и аз съм се чудил, ама което и момиче да попиташ ще ти каже "да".

mesmerне просто ми е интересно то ясно че първо маса се прави ама.... се пак е добре да се Знае а за последния коментар така е момичетата не обичат брада или мустаци.то и момчетата не харесват момичета с брада и мустаци такаче не можем да им се сърдим =P~
Що фе?
мене ме кефи наболата брадичка (ама тая дето седи хубаво и е добре боцкава, щот на някои момчета наболата брада им седи ужасно , а и самият й вид е ужасен).

miminia
06-12-2007, 14:08
1*:Първо във външният вид ме грабва сл това трябва да ме грабне и вътрешно.Също така ако мине некой с чаровна усмивка и зелени очи :smt007 няма как да не се загледам
2*ем ако трябва да съм искрена аз май тва първо го забелязвам 8-[
3*Ем дупето,очите и усмивката
4*ем спокойно момче с добро чувство за хумор.Да не е мн срамежлив и мн бързо да се изнервя щото две такива същества не се траят :::

Josefinne
06-12-2007, 17:41
Всеки човек е уникален сбор от качества и не-качества, т.е. отрицателни черти. Всеки друг човек придава различна важност на тези качества и не-качества. Затова абсолютно всичко е субективно - както самият обект, който коментираме, така и самата преценка. Не може да се каже. Аз например много харесва синеоките момчета, но това не ме кара да се хвърлям на всяко момче със сини очи, което видя. Сините му очи може да коменсират едни сочни устни например, но не и абсолютната безхарктерност. И така... Все едно да питаш кога ще се развали една ябълка в точност. Никой не може да ти каже - зависи от милион фактори. Мога да ти кажа примерно , че след няколко дни, в зависимост от сорта и атмосферните условия , на които я изложиш, но тя пак няма да се развали постепенно, а на етапи, постепенно. Така има по-яки и не чак толкова готини момчета, само че за да ти кажа дали някое момче ми харесва трябва най-малкото да съм свидетел на неговите уникални качества :)

koalka
06-12-2007, 18:17
1.Ако не го познавам по характер външността гледам.Нормално е.Иначе лицето и тялото.
2.Не е мит, но аз не го правя.
3.Гърба, раменете и ръцете, но само на моя.
4.Да има чувство за хумор, да не мълчи, но и да не бърбори чак толкова много.Е, кой предпочита да е студен?

Presley
06-12-2007, 18:28
така скъпи момичета плс отговорете ми на няколко въпроас


1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
1.Попринцип първоначално вънщността като цяло,но после эадължително обръщам основно внимание на характера и чувството эа хумор.
2.Не е мит-истина си е
3.Амии эависи от момчето,нооо като цяло най-много гледам раменете и коремчето.
4.Да е от по-общителните типове,да не е мълчалив,да не е некво лигаво диване.

Valar
06-12-2007, 19:59
Толква добре влизам в тея рамки,че чак излизам! :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-12-2007, 21:14
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно predi gi gledah otvutre.. posle kato razbrah 4e lubov nqma... mi stana vse edno sega hodq s edin koito i liceto i dupeto sa mu.. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така .. za nqkoi da drugi ne... :lol:

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое? rucete korema .. dupeto ;)


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете az predpo4itam da se sheguva :) da se usmihva.. ako mu e priqtno i tai :P

SpAcE_LaDy
06-13-2007, 14:34
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно :arrow: Ми аз също като повечето първоначално забелязвам външния вид, но веднага след това гледам характера.. но за да харесам едно момче не е нужно да е пръв красавец, достатъчно е да ми харесва на мен и да е готин по характер

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така :arrow: амиии.. нормално е да ги гледаме дупетата на момчетата, макар че то това се вижда ако момчето е със панталон по него.. иначе не се вижда добре, а прилепнали панталони аз лично не харесвам особено, но да.. много момичета гледат това

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое? :arrow: Ами аз лично адски много обичам ръцете, от раменете надолу(за ръцете говоря), също и устните и очите.. обичам изразителните очи, дори да не са сини или зелени, просто да са изразителни и ако може даже и добродушни

4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете :arrow: Ами да не ми е скучно с него, да мога да лафя с него за всичко, да предразполага към лаф, щото не знам вия как сте.. всички останали, но ако мен не ме предразполжат към лаф съм адски мълчалива, а попринцип не можеш да ме спреш да говоря, чак досадна ставам сиг. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: обичам той да се шегува, да ме подбазиква, но не много.. да си знае границите.. и същевременно сериозните неща и разговори да ги приема на сериозно, а не като шегички:)

И в крайна сметка май не казах нищо по-различно от другите отговорили момичта..? :-k :D

ronity
06-13-2007, 15:15
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно
Аз лично гледам първо външнуста макар,че дори и момчето да е малко грозно ако има SUPER характер бих го харесала!!!

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така
При мен е така не е само мит!!!
3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?
Усмивката и очите!!

4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
triabva da e otvoren i da e zabaven,a ne da e niakakuv zduhan!!!

rusalkata_
06-13-2007, 21:24
1.кое най мн гледате в едно момче- първото,което се забелязва при всеки човек е външния вид.иначе нз кое гледам най много...обръщам внимание на всичко :roll:

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така- ами не си е мит. :lol: както вие гледате нашите д-та,така и ние гледаме вашите :lol:

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?- очите


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете- не ми харесват нито твърде срамежливите,нито надутите самохвалковци.нещо средно ще е най добре. ;) [/b]

Sk8^4EvEr^F
07-29-2007, 19:03
*[1]*ЕмМм....ПъРвУ лиЦеТу Мн ЯсНу аМа НяМа НужДъЪ дЪ е НяКъФф ГуЛяМ кРаСаВеЦ[мЕнЕ лИчНу По Ме КеФаТ сКеЙтЪрЧеТа.МеТъЛи.РаПъРи. ъНкАрЧеТЪъ иЛи НяКфИ тАкИа По ШаНтАвИи :smt007 ] пОсЛи ТяЛуТуУу[нЕ е НуЖнО дА е С нЯкФу СуПеР аТлЕтИчНу ТяЛу С пЛоЧки и Т.н. СаМу Да Не Е дЕбЕл] и НаЙ-нАкРаЯ хАрАкТеРа[дЪ е ПиЧ,а Не НяКъЪф СдУхЪъН]

*[2]*НяМъЪм ПрЕтЕнЦи зА дУпЕтЪъ Не сЪ зЪгЛеЖдЪъМ таМ ;]

*[3]*уСтНиТе :smt058

*[4]*еМи дУбРиЧъЪк,нЕ мН0у УтФоРеЕн аМа ЗаБаВеН и СпОкОйНиЧъЪк

koalka
07-29-2007, 20:00
Темата вече се е изтъркала мнооого.

mravu4kata
07-29-2007, 20:05
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-Естествено, наи-важна е душата естествено, но и външнияв вид е определящ, защото трябва да има привличане .

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така- ООО да определено ги хареват, поне аз де :oops:

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?- Дупето, както казах вече и очитеи незнаини защо - брадичката :)


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете - значи зависи от момичето, но определено и да е срамежлива и да е по-нахакана малко смях няма да е излзишен. Просто и показваш, че си забавен и с теб няма да и е скучно... естествено трябва да и покажеш и че може да ти се има доверие, че държиш на думата си и т.н , защото никои не обича вятърничевите. Можеш да и го покажеш с отношението си към приятелите си, като и разкажеш за нещата, които цениш и т.н..., но винаги дръж усмивката й на лицето ;) При мен разликата е в това,че се заглеждам и в гърба и определено ще се кефя на момче,на което му е забавно да правим щуротии и глупости.Въобще харесвам леко изперкали. :mrgreen:

Presley
07-29-2007, 20:12
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете

1.Ами би било добре да съчетава добра външност и характер в едно.и все пак характера е от по-голямо эначение.
2.Не е мит-така е :-D
3.Раменете,корема и эадните части :-D
4.Харесвам освободени момчета,тоест да не са притеснителни.Эа мен е важдно и да има чувство эа хумор :!:

miminia
07-29-2007, 21:09
дупето мууу и ако има плочки по коремаа :smt007 ем тва е което гледам а и очите :-D

Също така си падам по-момчета с голи главички (е не изцяло де) Да не ми се обличат в розови блузки и тия герданчета дето всяко второ лапе ми ги носи [-X да е с джинси или дънки и некфа тенисчица и шапчица и ризки може да носи :smt005 такива момчета мн повече ме привличат отколкото тия дето отделят по 1 час в банята и си слагат дънките в ботушите и наметнали пухените якенца :smt012 =;

Малко се по отплеснах ама въпросите ти ми се видяха мн еднакви и реших да пиша,квото аз си преценя =P~ :wink:

FelisDirus
07-29-2007, 22:23
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно
Първото впечатление е според външността - като цяло как изглежда. Въобще не ме интересува как е 'душевно'. Идеята е да е умен, сещаш ли се? Да има какво да каже, а не да ми мълчи и да разчита на невероятната си усмивка.

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така
Естествено, че се заглеждаме и обсъждаме - жени сме. Това не е изцяло мъжка привилегия.

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?
Гърдите примерно..


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
Няма как да ме впечатли, ако цяла вечер седи и мълчи като задник. Естествено, че трябва да е по-общителен и разговорлив, но и да мисли преди да каже нещо. Няма да ми е особено забавно, ако темата на разговор се върти около игри, коли, компютри.. бла бла.. Трябва да умее да се шегува и да държи на майтап.

07-29-2007, 22:48
Аман от такива пубертетски истории. Бе гледате две еднакви жени няма. Те жените никога не заят какво точно искат и пак питате. Ми за къв питате, бе?

Като ти кажат "185 висок, 83 кила, черна коса, сини очи и лек загар и ...."
и ако не приличаш на тоя? БОядисваш косата, слагаш лещи, фитнеси, купуваш си книжки да те научат на чувство за хумор.

И целта ти в живота е да се харесаш на някои хора. Не на някого, а на някои! Ми баси изпразения от смисъл живот. Иначе всички са супер големи непукисти, супер не им пука за хорското мнение.

А тогава за къв са ви "фешън" дрешките? Всичките прически, суетня, "гъзария" и показност?

Е поняога е супер яко да си зубърче и да си четеш руска класическа литература, докато някоя 15 годишна пикла тип "не ме е*е за вас" седи в някое кафе и пуши слимс, само и само да си покаже новия грим и новите огромни цайси, от който прилича на 99% от останалите и никой не я помни.

За училите психология или мениджъмнт - погледнете пирамидата на Маслоу (Maslow's hierararchy of needs) и си помислете на кое стъпало сте стъпили. Единствената причина да са тук е, че по-долните нива се осигуряват от родителите и почват на готово.

Супер яки, супер независими, супер непукисти - СУПЕР ПИШЛЕМЕТА.
Живеят, за другите - да се покажат.

Имам колеги, които от по на 16 са имали семейства и деца. Тях има за какво да ги уважавам. Тях ги боли оназ работа кво харесва тоя, или оня - отдавна са го израстнали.

Правописа е супер на ниво.

НоУ лИиИиИ яКу да Пи6?|_|_| Ка7о НеrРаМ07еН мАн га/\ ????

ПОсле ми говорете, че няма еволюция и не сме произлези от маймуните. На маймуни станахте от да се показвате и да изпъквате.

"Фешън", "гъзария" "яко" - еволюцията в обратен ход.

FelisDirus
07-29-2007, 23:18
Аман от такива пубертетски истории. Бе гледате две еднакви жени няма. Те жените никога не заят какво точно искат и пак питате. Ми за къв питате, бе?

Като ти кажат "185 висок, 83 кила, черна коса, сини очи и лек загар и ...."
и ако не приличаш на тоя? БОядисваш косата, слагаш лещи, фитнеси, купуваш си книжки да те научат на чувство за хумор.

И целта ти в живота е да се харесаш на някои хора. Не на някого, а на някои! Ми баси изпразения от смисъл живот. Иначе всички са супер големи непукисти, супер не им пука за хорското мнение.

А тогава за къв са ви "фешън" дрешките? Всичките прически, суетня, "гъзария" и показност?

Е поняога е супер яко да си зубърче и да си четеш руска класическа литература, докато някоя 15 годишна пикла тип "не ме е*е за вас" седи в някое кафе и пуши слимс, само и само да си покаже новия грим и новите огромни цайси, от който прилича на 99% от останалите и никой не я помни.

За училите психология или мениджъмнт - погледнете пирамидата на Маслоу (Maslow's hierararchy of needs) и си помислете на кое стъпало сте стъпили. Единствената причина да са тук е, че по-долните нива се осигуряват от родителите и почват на готово.

Супер яки, супер независими, супер непукисти - СУПЕР ПИШЛЕМЕТА.
Живеят, за другите - да се покажат.

Имам колеги, които от по на 16 са имали семейства и деца. Тях има за какво да ги уважавам. Тях ги боли оназ работа кво харесва тоя, или оня - отдавна са го израстнали.

Правописа е супер на ниво.

НоУ лИиИиИ яКу да Пи6?|_|_| Ка7о НеrРаМ07еН мАн га/\ ????

ПОсле ми говорете, че няма еволюция и не сме произлези от маймуните. На маймуни станахте от да се показвате и да изпъквате.

"Фешън", "гъзария" "яко" - еволюцията в обратен ход.


Да, Госте, харесва ми начинът ти на мислене.

Но не бъди толкова критичен! Не всички тук сме неграмотни, невежи и простички момиченца. :lol:
Нека спомена, че горепосоченият 'идеален' е бил толкова зает с тренировки и солариум, че не му е останало време да прочете и една книжка. Тоест 'издиша' - яко лъха на посредственост и позьорщина.
Не, душичко, това определено не е моят идеал, не е Той! :lol:

machoka
07-29-2007, 23:21
ЗНАЕХ СИ, че ми гледате дупИто!

FelisDirus
07-29-2007, 23:26
ЗНАЕХ СИ, че ми гледате дупИто!

И не само гледаме, но и коментираме! :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2007, 23:29
ЗНАЕХ СИ, че ми гледате дупИто!

к'во ти го гледаме... ти сам ни го показваш... :lol: 8)

namina
07-29-2007, 23:35
ЗНАЕХ СИ, че ми гледате дупИто!

к'во ти го гледаме... ти сам ни го показваш... :lol: 8)

я си го покажи.....пък може и други работи аз да ти покажа.....ако си добро момче.......... :-D 8)

machoka
07-30-2007, 00:04
ЗНАЕХ СИ, че ми гледате дупИто!

к'во ти го гледаме... ти сам ни го показваш... :lol: 8)

човек не бива да крие хубавите неща от погледа на останалите.. чувствам се като.. ще прозвучи нескромно .. БОГ - раздавам щастие и радост на околните. :D

DisturbinThePeace
07-30-2007, 00:19
хъх мачок много си скромен :lol:

namina
07-30-2007, 00:45
LiL-Tushi
:smt008 :smt007

NovemberRain
07-30-2007, 12:44
така скъпи момичета плс отговорете ми на няколко въпроас


1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно-пъвото нещо което виждам в едно моче е тялото, нормално , след акто го опозная разбирам какъв е човека, ако ми допадне ок ако не ми допадне, зле

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така-не поне за мен не е мит един хубаво оформен .....к ще ми допадне супер много

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое? ами не съм се замисляла много много, но може би раменете ми харесват, както и гърдите


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете-за мен трябва да е весел с чувство за хумор, да ми е приятно с него, не постоянно се чудя какво да го попитам за да не мълчиме и двамата :roll:

tuka6na
07-30-2007, 13:47
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно :arrow: Като за начало лицето..Външният вид като цяло.Разбира се ,ако после ме завладее с природен дебилизъм това вече няма значение... :roll:

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така :arrow:
ми...не е мит ; D

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое? :arrow:
..Гърдите...да кажем


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете :arrow: ми определено не трябва да е мълчалив...О_о...а чувство за хумор-В РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО...; )

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 14:17
1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно
Гледам лицето,повече от тялото.. И характера също..

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така
Ми.. завииси.До няква степен е така.

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?
Face-a..а от изброените и 3-те ми харесват :-D

4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете
Естествено,че няма да ми хареса,ако е студен!Но не искам и да пуска непрекъснато някви тъпи "шеги" де.. Обичам когато говори с мен.. в смисъл за неща,от които и 2-мата се интересуваме.Но наистина за мен е супер важно да има чувство за хумор =)

Witch NOT Bitch
07-30-2007, 18:08
Най-важно е отношението му към мен. Другото няма толкова голямо значение. :smt004

white_chik
07-30-2007, 19:41
Гледам външния вид,няма да лъжа,но не държа да е некъв страхотен красавец,щото в такъв случай непрекъснато ще го мисля какво прави и ще го ревнувам.От тялото гледам най-много корема,но цялостната визия си е важна.Задника,еми стига да не е ужасен,нямам кой зане какви претенции,а що се отнася до характер,еми най-важното е да има чувство за хумор,да не е некъв сдухан,да пуска лафчета и да носи на базик,това е в общи линии

MistyMonster/LikeViolence
07-30-2007, 20:33
1. Гледам цялостното излъчване

2.Еми аз и да искам не мога да ги видя под широкиде гащи ама ми е много смешно като мине някой фешън и дънките му са завряни в задника и момичетата въздишат по него..не гледам гъза.

3.Ами зависи от човека.На някои ръцете са им хубави,на други краката...

4.Да е баш копеле-да не млъква,да ръси глупости,ако е и хептен от хулиганите няма да откажа.Но само да не е рапър или някакъв такъв...

:-)

miloto na miloto:P
07-31-2007, 07:41
така скъпи момичета плс отговорете ми на няколко въпроас


1.кое най мн гледате в едно момче-тялото,лицето или какво е момчето отвъре душевно

2.мит ли е че момичетата харесват задните части на момчетата или си е така

3.коя част на тялото най мн харесвате в момчетата ръцете,гърдите,раменете кое?


4.как трябва да се държи момчето да е по-мълчалив или по отворен да се шегува мн или да е спокоен и студен какво харесвате плс уточенете1.ами първо естествено се забелязва лицето..после и душата
2.хаха..що да не ги харесваме?
3.мойеби ръцете
4.ами да е забавен..разговорлив,откри ..бля-бляя