PDA

View Full Version : Otslabvane



06-11-2007, 17:07
Zdraveite pyrvo :P Znachi reshila sm da pochna dieta (po-tochno po zdravoslovno hranene) i da otslabna malko,zashtoto ne sm debela, no imam koremche i malko palaski.. inache moje da kaja che sm si dybre :-s Taka.. iskah da kaja kakvo mislq da pravq i vie da me kretikuvate, koeto ne e pravilno i da davete syveti i nqkakfi mneniq ako imate takifa i taka moje da sme polezni na mnogo hora koito iskat da otslabnat, a i shte mi pomognete na samata men.. :wink:
Namalqvam sladkoto - spiram shkolod, vaflichki,sladkite i vsichko ostanalo ( ne che i predi sm qla tolkova, no vse pak :roll: ) aaa kato izkliuchim sladoleda.. vsichko drugo moga da spra, no sladoleda izkliucheno :smt011
Spiram gaziranite napitki i zapochvam samo na sokove, koito sa domashno izcedeni ili kupeni, no podhodqshti i na voda.. chaicheta i taka
Spiram hlqba ili nai mn pylnozyrnest ot vreme na vreme.. Namalqm olioto i maznite neshta.. syshto taka shte sprq tosterite,diunerite,picite i vsichkite vkusotiiki :smt016 Pochnah da pravq po 100 koremni presi (kato gi razdelqm 50 sutrin i 50 vecher ili 50 km 7 chasa - 30 min predi hranene i 50 sled hranene 30 min ) i malko dr obiknoovennii uprajneniq..
I mai tova beshe koeto se seshtam.. pojelaite mi uspeh i se nadqvam da ne sm vi otekchila s dylgite si izkazvaniq i se nadqvam da pishete :roll:

06-11-2007, 19:09
hahahaha ami prodaljavai da nagava6 sladoled4e i moje i da otslabne6 :P bazikam se :) a i ne prekalqvai s naturalnite sokove 6toto moje6 da pogledne6 kakvo pi6e na opakovkata...imat dosta kalorii i ne e hubavo da se naliva6 s tqh.po hubo qj pove4e plodove i pii mineralna voda a ne sokove.ina4e koremnite presi ok no samo obiknovenni i po 500 da pravi6 edvali 6te ima golqm rezultat...pak i zavisi mnogo kak gi pravi6.a i ako ima6 maznini po hubo da gi iz4isti6 s bqgane ili ska4ane na vaje(koeto e po hubavo) i sle tva ve4e da si stqga6 korema s koremni presi i pravi i ot tiq det se digat krakata(ni6to 4e sa po trudni i gadni...) mi tva e az li4no tva mislq :) prosto izkazvam mnenie ako iska6 me poslu6ai ako iska6 nedei :P :)

Reed
06-12-2007, 19:48
Ами значи не разбирам много,но ако ги спазваш тезии твои си правила според мен ще постихнеш ефект.Но яж сутрин.Яж три пъти на ден.Хубаво е например сутрин-кафе/чай/сухар/настърган морков с лимон,на обяд-варени яйца/печена риба/салата/парче месо../,за вечерта-пак салата,може и една чаша кисело мляко/някой ден може да се ограничиш само до една зелена ябълка,ако например си хапнала повечко на обяд/варени яйца/настърган морков...
Щом ти е толкова болна тема сладоледа,ако си хапавш от горе изброените,можеш да си го позволиш :-)
Хайде успех и дано да съм ти помогнала : )