PDA

View Full Version : Как разкарвате момче/момиче, което ви сваля?



06-11-2007, 17:15
По какъв начин разкарвате момче/момиче, което се опитва да ви свали, но ви е адски неприятно? Аз с думите: "Аз не говоря с всеки/непознати"

fantasigirl
06-11-2007, 17:18
Ami ili taka kakto ti pravi6 ili prosto go/q odbqgva6.Ako ne pomogne napravo mu/i kazva6 4 ne iska6 da se zanimava s teb...

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:22
По какъв начин разкарвате момче/момиче, което се опитва да ви свали, но ви е адски неприятно? Аз с думите: "Аз не говоря с всеки/непознати"

Признаваш му го директно.

BeBsItO
06-11-2007, 17:47
:lol: po skoro izvedna6 stavam izmorena i iz4ezvam na nekade.....ama ako e mn nahalen si mu go kazvam direktno

cherinka
06-11-2007, 18:01
Какво означава "да му го кажеш директно".
Не мислите ли, че ситуацията ще бъде много глупава ако му кажете примерно "Не се занимавай с мен" или "не си ми приятен, не се доближавай до мен".

По-скоро начина на говорене и жестовете биха разкарали едно момче много повече отколкото думите.
Защото понякога "НЕ"-то на жените означава ДА.

Защо не опитате да му говорите на контра? Или леко да се държите заядливо с въпросното момче.

Пример:
Аз: (казвам на една приятелка да седне до мене в кафето) "Зо, ела до мен.
Той: е, не искаш ли аз да дойда :lol: ?
Аз: Нямам такива потребности.

Или

Той: Ама имаш много хубави очи.
Аз: Гледай ги, няма да е задълго.

Или

*гушкам една фр*
Той: Е, мен що не ме гушнеш така?
Аз: *пренебрежителен поглед*, а може ли да си гледаш работата.


И така.
Според мен с няквки думи и фразички ще е по-добре, защото представете си, вие му казвате " Уу, много си досаден, разкарай се от мен" и той ще ви помисли за някаква, която не знае как да се държи с хората.
А ако бавно и постепенно го накарате сам да се отдръпне от вас, ще остане с впечатление, че сте властна и способна натура и трудно някой може да проникне във вашата собствена "аура"...

cherinka
06-11-2007, 18:03
Мали, ква глупост казах. :-D

vvs_go
06-11-2007, 18:03
rqdko mi se nalaga za6toto zaqvqvam poziciqta si qsno i nedvusmisleno

Leksi23
06-11-2007, 18:06
kazvam 4e sam lesbo :-D :smt005
(bazikam se) prosto go odbqgvam i ako tfa ne pomogne zapo4vam da mu zvanq postoyanno da mu pra6tam sms-i i da go prasledvam, izparqva se s1s skorosta na svetlinata :twisted:

sunnydream
06-11-2007, 18:08
или се правя на бавна, че не му разбирам намеците и се държа с него както със всички останали и не му давам възможност да си каже 4е ме харесва, или казвам че си имам приятел или пак в изблиците си на псевдобавна (уоу каква дума :lol: )му разказвам за някои които харесвам ... абе гледам да го откажа преди да е посмял да ми се обяснява в любов, защото мн ми е кофти като отказвам на хората , а така се примирява и в наи-добрия случаи си оставаме приятели :) а ако е някои свърх - досадник, които не ми е изобщо на сърце му казвам да ме остави на мира

06-11-2007, 18:20
Ако бяхме в САЩ:
"Съжалявам, ти не си мажоретка, бейби!"
"Какви са тези цайси?"
В България:
"Ъ! Ти си зубърка, а аз си падам по готини."
"Нямаш нужния коефициент полезно действие."

sunnydream
06-11-2007, 18:57
Ако бяхме в САЩ:
"Съжалявам, ти не си мажоретка, бейби!"
"Какви са тези цайси?"
В България:
"Ъ! Ти си зубърка, а аз си падам по готини."
"Нямаш нужния коефициент полезно действие."
хах кефиш :wink:

pink_champagne
06-11-2007, 19:25
Еми попринцип ако е някой приятен такъв,който не досажда го оставям да се влачи след мене.Обаче, ако е някой от който да ми гърмяг бушоните - в прав текст - "не мога да те понасям, престани да ми досаждаш - ще си имаш прочлемчета!" или нещу от сорта...

miloto_girl_4e
06-11-2007, 19:27
Отбягвам го, открито му показвам, че не ми е приятно да ме сваля, съобщавам му тъжната за него новина, че съм заета :wink:

Th3MaN
06-11-2007, 19:29
Ами казвате му че е нахален и няма да се получи. Само да не стане като с много други сега го разкрарвате после викате абе аз го разкараха ама са го аресвам а той/тя не ме гледа повече :D Мислете преди да действате.

~LiPs oF aN aNGeL~
06-11-2007, 19:38
Той: Много си сладка.
Аз: Даам,даже от сладко горча.
Той: Мале какви очи...!
Аз: Гледащи те с пренебрежение?
Той: А каква усмивка..
Аз: Ама да знаеш,че хапя.
Той: Обичам те!
Аз: Ко?
Той:Обичам те!
Аз: МоЛя?!
Той: Обичам те!
Аз: Я пак си помисли.
Той: Ама...
Аз (след време): Та какво казваше?
Той: Аа нищо,няма значение

:-D

MoHuTo
06-11-2007, 21:03
Ами казвам му, че съм заета и да не се занимава с мен.Ако продължи му казвам, че нищо няма да се получи, да не се мъчи повече и така :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-12-2007, 15:14
priznavash mu go direktno.. men nz nikoga ne sa me svalqli 4e 4ak dosadno da mi stane.. kat ne ti e priqtno kazvash.....kvo tolkova... :smt017

sinful`girl
06-12-2007, 16:42
Ако е някой,който ме кефи и искам да съм си friend с него се правя на ударена,че не му разбирам намеците и ако ми каже нещо директно,ще му кажа,че просто не ме кефи за нещо повече от приятел. А ако е някой,който даже и за friend не го искам почвам да се държа супер гадно и така докато не види "що за стока съм " хахаха :-D

ledenakrasota
06-12-2007, 16:55
Казвам си истината :smt019

ninsy
06-12-2007, 17:08
обикновенно казвам "Опитай друг път,и гледай да се справиш по-добре от сега .Не важиш " такива ми ти глупости :-D