PDA

View Full Version : Как мислите?



Гостчето
06-11-2007, 17:18
Здравейте.Попринцип имам рег в сайта , но просто неискам да пиша темата от него.Значи проблема ми е следния (не е толкова сериозен , но все пак) - значи до преди малко бях с приятелят ми...и го изпратих до блока му и съответно се прегърнахме и целунахме , но малко кофти се получи , тъй като леко си чукнахме зъбките и на мн ми стана неудобно.Той не реагира по никакъв начин и нищо не каза , но все пак малко гадничко се получи и сега незнам...вие как бихте реагирали и бихте ли си съсдали лошо впечаление от това.Знам , че въпроса ми е тъп , но просто искам да знам какво мислите вие.

fantasigirl
06-11-2007, 17:20
Li4no spored men tova ne e nikakv problem.Slu4vat se i takiva ne6ta,a i 6tom toi ne e reagiral po nikakuv nacin zna4i nqma za6to da se pritesnqva6!!!

Uptown_soldier
06-11-2007, 17:21
Li4no spored men tova ne e nikakv problem.Slu4vat se i takiva ne6ta,a i 6tom toi ne e reagiral po nikakuv nacin zna4i nqma za6to da se pritesnqva6!!!

На всеки може да се случи. Дано само не е било силно.

Flame_guardian
06-11-2007, 17:38
Здравейте.Попринцип имам рег в сайта , но просто неискам да пиша темата от него.Значи проблема ми е следния (не е толкова сериозен , но все пак) - значи до преди малко бях с приятелят ми...и го изпратих до блока му и съответно се прегърнахме и целунахме , но малко кофти се получи , тъй като леко си чукнахме зъбките и на мн ми стана неудобно.Той не реагира по никакъв начин и нищо не каза , но все пак малко гадничко се получи и сега незнам...вие как бихте реагирали и бихте ли си съсдали лошо впечаление от това.Знам , че въпроса ми е тъп , но просто искам да знам какво мислите вие.
аз предлагам да му подариш едно чене за рожденния му ден... ей така за всеки случай

Гостчето
06-11-2007, 17:40
Здравейте.Попринцип имам рег в сайта , но просто неискам да пиша темата от него.Значи проблема ми е следния (не е толкова сериозен , но все пак) - значи до преди малко бях с приятелят ми...и го изпратих до блока му и съответно се прегърнахме и целунахме , но малко кофти се получи , тъй като леко си чукнахме зъбките и на мн ми стана неудобно.Той не реагира по никакъв начин и нищо не каза , но все пак малко гадничко се получи и сега незнам...вие как бихте реагирали и бихте ли си съсдали лошо впечаление от това.Знам , че въпроса ми е тъп , но просто искам да знам какво мислите вие.
аз предлагам да му подариш едно чене за рожденния му ден... ей така за всеки случай
Извинявай , но говора сериозно и темата не е ебавка.Недей да пускаш втори път толкова тъп пост. :smt019

Flame_guardian
06-11-2007, 17:41
Здравейте.Попринцип имам рег в сайта , но просто неискам да пиша темата от него.Значи проблема ми е следния (не е толкова сериозен , но все пак) - значи до преди малко бях с приятелят ми...и го изпратих до блока му и съответно се прегърнахме и целунахме , но малко кофти се получи , тъй като леко си чукнахме зъбките и на мн ми стана неудобно.Той не реагира по никакъв начин и нищо не каза , но все пак малко гадничко се получи и сега незнам...вие как бихте реагирали и бихте ли си съсдали лошо впечаление от това.Знам , че въпроса ми е тъп , но просто искам да знам какво мислите вие.
аз предлагам да му подариш едно чене за рожденния му ден... ей така за всеки случай
Извинявай , но говора сериозно и темата не е ебавка.Недей да пускаш втори път толкова тъп пост. :smt019
Защо? Забранено ли е да се забавлявам?

koalka
06-11-2007, 17:48
Не мисля, че има повод да се притесняваш за нищо.И на нас ни се е случвало и се засмяхме.

06-11-2007, 17:52
боже боже!!!какъв огромен проблем имаш!!!ти осъзнаваш ли го това?гррр гадост :( аз мисля,че никога няма да ти прости,че си си чукнала зъбите в неговите!абе момиче осъзнай се малко бе-има хора с двойно по-големи проблеми от твоите!трай по-добре! :smt013 :smt011 :smt017 :smt018 :smt014

Iv4eTy
06-11-2007, 17:55
Това е нормално, няма нищо лошо невярвам да си е помислил нещо лошо :P Не се притеснявай

sunnydream
06-11-2007, 18:13
Това е наи-малкия проблем :) Но ако го мислиш за издънка... Аз свяка издънка я използвам като повод за смях :P Ако ти се случи пак се засмеи и му кажи 4е другия път искаш по-страстна целувка иначе ще му счупиш някой зъб :wink:

Leksi23
06-11-2007, 18:24
spoko slu4va se :wink: i pri men mn p1ti se e slu4valo ot mn strast, da ne govorim za p1rvata celuvka s1s sega6noto mi gaje male p1lna katastrofa taka se be6e zasilil 4e me halosa s1s z1ba si maiikoooo ujas :smt005 :smt005 :smt005