PDA

View Full Version : ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ ПЛС



чаровниче
06-11-2007, 18:21
ми ся харесвам едно момиче но тя е малко "мъжко момиче" пък аз съм много срамежлив и не чак толкоз отракан.Мисля че и тя ме харесва но как да и предложа да ходим (на едни и същи години сме) много я харесвам но как д а и го кажа по чата и казах "обичам те" но като се срещнахме тя беше с нейна приятелка и така и неможах да и кажа. пЛС ХЕЛП
10х предварително [-o<

BebeTooOoo
06-11-2007, 18:25
Винаги има решение...и дори да е с нейна приятелка...я извикай.Много ми е странно защо повечето използвате този скайп за такива неща.Най - добре й кажи каквото имаш да й казваш очи в очи.Всеки може да си говори каквото иска в чата.Просто така не е оригинално.Незнам де...моят съвет е да й кажвш всичко лично.И успех. :wink:

Flame_guardian
06-11-2007, 18:25
Не й казвай обичам те. Не се занимавай с чатове, а като я видиш следващия път вкарай физически контакт.

Th3MaN
06-11-2007, 19:13
Винаги има решение...и дори да е с нейна приятелка...я извикай.Много ми е странно защо повечето използвате този скайп за такива неща.Най - добре й кажи каквото имаш да й казваш очи в очи.Всеки може да си говори каквото иска в чата.Просто така не е оригинално.Незнам де...моят съвет е да й кажвш всичко лично.И успех. :wink:

а така

SpOrTs_GiRl
06-11-2007, 19:16
Винаги има решение...и дори да е с нейна приятелка...я извикай.Много ми е странно защо повечето използвате този скайп за такива неща.Най - добре й кажи каквото имаш да й казваш очи в очи.Всеки може да си говори каквото иска в чата.Просто така не е оригинално.Незнам де...моят съвет е да й кажвш всичко лично.И успех. :wink:

а така


аз съм на същото мнение :)

anet
06-11-2007, 21:22
Да,действай незабавно,защото иначе звучи малко по детски-нали не сте в 3ти клас.Написал си и обичам те и какво очакваше тя да отвърне,тези излеания са само за на 4тири очи.Сега се подготви добре,не се стягай,нищо че е отракана,ти бъди такъв какъвто си,в това ти е чара.

pink_champagne
06-11-2007, 21:39
Еми то щом сте на една вързаст, на нея 100% няма да и се занимава с тебе, щото си е така. Тя е поне 2-3 години умствено по-напред от тебе и си мисли за батковци сигурно. Моят съвет е да се хванеш с някоя по-малка.Пък и това "мисля,че тя ме харесва" не означава нищо- трябва да си сигурен, а не да и пишеш глупави "обичам те"...защото едва ли я обичаш.Обичам е твърде силна дума.

BAYO
06-11-2007, 22:45
Както казва Flame_guardian, по-добре физически контакт , от колкото чатове, скайпове и ала бала... 8)

Vikitooo
06-12-2007, 04:25
Еми то щом сте на една вързаст, на нея 100% няма да и се занимава с тебе, щото си е така. Тя е поне 2-3 години умствено по-напред от тебе и си мисли за батковци сигурно. Моят съвет е да се хванеш с някоя по-малка.Пък и това "мисля,че тя ме харесва" не означава нищо- трябва да си сигурен, а не да и пишеш глупави "обичам те"...защото едва ли я обичаш.Обичам е твърде силна дума.

aham :-D absulutno saglasna!

kuber
06-12-2007, 04:35
Еми то щом сте на една вързаст, на нея 100% няма да и се занимава с тебе, щото си е така. Тя е поне 2-3 години умствено по-напред от тебе и си мисли за батковци сигурно. Моят съвет е да се хванеш с някоя по-малка.Пък и това "мисля,че тя ме харесва" не означава нищо- трябва да си сигурен, а не да и пишеш глупави "обичам те"...защото едва ли я обичаш.Обичам е твърде силна дума.

я стига с тия глупости!

koalka
06-12-2007, 08:25
Това, че е откракана не я прави автоматично мъжко момиче, ако това имаш предвид.Не бъди много срамежлив и показвай чрез жестове най-вече, че я харесваш.Така тя ще разбере най-вероятно, а теб няма да те е срам толкова.

Uptown_soldier
06-12-2007, 08:38
ми ся харесвам едно момиче но тя е малко "мъжко момиче" пък аз съм много срамежлив и не чак толкоз отракан.Мисля че и тя ме харесва но как да и предложа да ходим (на едни и същи години сме) много я харесвам но как д а и го кажа по чата и казах "обичам те" но като се срещнахме тя беше с нейна приятелка и така и неможах да и кажа. пЛС ХЕЛП
10х предварително [-o<

Направи така, че да останете само двамата и отново и кажи, че я обичаш.

06-12-2007, 09:40
ми ся харесвам едно момиче но тя е малко "мъжко момиче" пък аз съм много срамежлив и не чак толкоз отракан.Мисля че и тя ме харесва но как да и предложа да ходим (на едни и същи години сме) много я харесвам но как д а и го кажа по чата и казах "обичам те" но като се срещнахме тя беше с нейна приятелка и така и неможах да и кажа. пЛС ХЕЛП
10х предварително [-o<
ти си тоя дето пипаше пишката на някакъв твой приятел нали. Сега и мъжко момиче харесваш, брат осъзнай се. Ти си гей или скоро ще станеш

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 10:49
Честно да ти кажа момичетата мн мн не обичат секи втори да им казва ``обичам те`` при все че са говорили лично 5-6 пъти...не може ли да пробваш с нещо като ``Искаш ли на кафе?`` и там да действаш по-така...да я накараш да се чувства желана,без да й го казваш директно...така й предизвикваш симпатиите и любопитството.НЕ Й ПрЕДлАГАЙ НА ПЪрВАТА СрЕЩА а се постарай да има втора,и там го направи :wink:

06-12-2007, 10:53
Направи така, че да останете само двамата и отново и кажи, че я обичаш.





Какво ви казах че е педал...
Но не никой не ми повярва!! Сега ще знаете, че винаги съм прав.

Uptown_soldier
06-12-2007, 12:48
Направи така, че да останете само двамата и отново и кажи, че я обичаш.





Какво ви казах че е педал...
Но не никой не ми повярва!! Сега ще знаете, че винаги съм прав.

А хуя ти прав ли е, дебил? :smt097

06-12-2007, 13:03
Направи така, че да останете само двамата и отново и кажи, че я обичаш.





Какво ви казах че е педал...
Но не никой не ми повярва!! Сега ще знаете, че винаги съм прав.
аз ти повярвах, даже съм го казал малко по нагоре. бара пишките на други момчета харесва мъжки момичета, къв може да е само, шибан малък гей

Uptown_soldier
06-12-2007, 13:07
ми ся харесвам едно момиче но тя е малко "мъжко момиче" пък аз съм много срамежлив и не чак толкоз отракан.Мисля че и тя ме харесва но как да и предложа да ходим (на едни и същи години сме) много я харесвам но как д а и го кажа по чата и казах "обичам те" но като се срещнахме тя беше с нейна приятелка и така и неможах да и кажа. пЛС ХЕЛП
10х предварително [-o<
ти си тоя дето пипаше пишката на някакъв твой приятел нали. Сега и мъжко момиче харесваш, брат осъзнай се. Ти си гей или скоро ще станеш

Не, нз за какво говориш, но не съм пипал ничия пишка. Така, че като не си сигурен не пиши глупости.

06-12-2007, 15:55
ми ся харесвам едно момиче но тя е малко "мъжко момиче" пък аз съм много срамежлив и не чак толкоз отракан.Мисля че и тя ме харесва но как да и предложа да ходим (на едни и същи години сме) много я харесвам но как д а и го кажа по чата и казах "обичам те" но като се срещнахме тя беше с нейна приятелка и така и неможах да и кажа. пЛС ХЕЛП
10х предварително [-o<
ти си тоя дето пипаше пишката на някакъв твой приятел нали. Сега и мъжко момиче харесваш, брат осъзнай се. Ти си гей или скоро ще станеш

Не, нз за какво говориш, но не съм пипал ничия пишка. Така, че като не си сигурен не пиши глупости.
Виж кого съм цитирал Чаровниче, той обясняваше че е барал някви пишки. Не си ме разбрала

sun_flower
06-12-2007, 16:37
pink_champagne
Новак
Новак


Регистриран на: 11 Юни 2007
Мнения: 41
Местожителство: На луната...сред звездите в безкрайното..;]]

Ново мнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 12:39 am Заглавие: Отговорете с цитат
Еми то щом сте на една вързаст, на нея 100% няма да и се занимава с тебе, щото си е така. Тя е поне 2-3 години умствено по-напред от тебе и си мисли за батковци сигурно.

po napred bila,stiga s teq gluposti we.Zau4eni frazi izpolzvate,tova,4e sa na edna vuzrast ne zna4i neprenno,4e se zaglejda po batkovci.Mn ot mom4etata na na6ata vuzrast sa po razviti ot nas i mn po -dobre razsujdavat,taka 4e stiga s teq gluposti.
pi4 osu6testvi kontakt lice v lice s mackata,ima6 po-golemi 6ansove za uspeh,aide kusmet