PDA

View Full Version : чувствам се като момче ...



06-11-2007, 19:33
... поначина си на държане! Преди харесвах едно момче, което се оказа, че не ме харесва. Ест го забравих и мн отдавна не ми пука за него! пРоблема е , че не се влюбвам в никой! НИКОЙ! Даже не казвам как се чувствам! ...... Много ми е странно.
Сега като чета мненията на другите как той не я уважавал, как я тормозел, как не можела да го зареже,защото гообича! И тва всичкото на по 13-14-15 години!
Според мен са абсолютни превземки и чак ми става гадно като го чета..... Не испитвам нужда да харесвам или да обичам някой!
Сякаш съм се изчерпала НАПЪЛНО!

06-11-2007, 19:34
Евала!
Давам всичко да съм като теб.

Th3MaN
06-11-2007, 19:34
... поначина си на държане! Преди харесвах едно момче, което се оказа, че не ме харесва. Ест го забравих и мн отдавна не ми пука за него! пРоблема е , че не се влюбвам в никой! НИКОЙ! Даже не казвам как се чувствам! ...... Много ми е странно.
Сега като чета мненията на другите как той не я уважавал, как я тормозел, как не можела да го зареже,защото гообича! И тва всичкото на по 13-14-15 години!
Според мен са абсолютни превземки и чак ми става гадно като го чета..... Не испитвам нужда да харесвам или да обичам някой!
Сякаш съм се изчерпала НАПЪЛНО!

хич не те разбрах кво искаш да кажеш с тая тема и кво искаш ние да ти отговориме?

miloto_girl_4e
06-11-2007, 19:38
Ние какво да направим, че си се изчерпала?
Какво да направим, че нямаш нужда от любов ?
Аз лично мога само да съжалявам, че пропускаш красиви моменти с любим човек..
Осъзнай се :!:
Промени се :!:

06-11-2007, 19:42
Ние какво да направим, че си се изчерпала?
Какво да направим, че нямаш нужда от любов ?
Аз лично мога само да съжалявам, че пропускаш красиви моменти с любим човек..
Осъзнай се :!:
Промени се :!:
И какъв е смисъла! Да заприличам на тези деца?! НЕ мерси!
Просто ми е чудно дали има някой като мен... :wink:
Няма такъв! Не и любим втози смисъл! А и красивите моменти са мн по-малко от тези, заради които не искам да ставам такава![/b]

Jamalska
06-11-2007, 19:51
Напълно те подкрепям и те разбирам:)Общо взето и аз съм тъй...Забивам си мн момчета без да изразявам чувства...Не ги търся,като скъсам с някой още същата вечер си намирам друго...
Хм мисля,че проблема е че харесвам флирта,началната тръпка и после вече не ми е интересно.
Освен,че момчетата биват наранени...не мисля,че това има негативни черти...Доста е гадно само да скърбиш по някого,да те разплаква и тн...а и кфо е тфа нещо 2 седмици и хоп-влюбена съм...
Пфу тая Сиара нещо говори мн реални неща :lol:

misSsX
06-11-2007, 19:56
offf nqma takova ne 4usva6 ni6to ne se e poqvilo mom4eto ne za drugo nqma bez4ustveni hora i az si misleh 4e sym takava ama ne sym e v nqkoi momenti 4ustvata hi4 ne gi ebavam ama nqma takova ne6to ni to pyk moje6 da se iz4eropi6 ti da ne si 4a6a kafe 4e da svar6i6 :)

Digital
06-11-2007, 20:25
Според мен са абсолютни превземки и чак ми става гадно като го чета..... Не испитвам нужда да харесвам или да обичам някой!
Сякаш съм се изчерпала НАПЪЛНО!
И аз какво да направя ? Да ти го набутам освен ?

pink_champagne
06-11-2007, 20:29
Честно да ти кажа и аз понякога се чувствам изчерпана.Сякаш прекалено много съм се раздавала и накрая все оставам изчерпана.Но винаги се среща нещо ново,заради което си струва да продължиш.Това,което в момечнта чувстваш наистина е временно - някой ден ще си на друго мнение.А между другото вече ще си заредена със любов, с която ще даряваш някой късметлия. Това са чувствата - за жалост никога не си наясно с тях!

anet
06-11-2007, 20:50
Знаеш ли,твоето състояние ми се вижда някак по нормално от това постоянно влюбване и разлюбване,което витае във форума.Защо да не си нормална,в кой трябва да се влюбиш и кога,с кого трябва да се съревноваваш,норма ли гониш.Имам усещането,че си по затворен човек,може би нямаш достатъчно контакти,но ако е така (не знам на колко год. си )може би с времето ще се поотпуснеш и ще намериш ПОДХОДЯЩОТО момче. :P

Vikitooo
06-11-2007, 20:57
Ne si porasnala sigurno..jiveesh si detcvoto taka kakto trqbva! A ne kato v4erashnite pikli po na 13-14-15 sa mi praveli i seX veche. :smt013 Spokoino i tvoq red v lubovta ste doide!