PDA

View Full Version : Здравейте,имам уникално гаден проблем.



даичка
06-11-2007, 19:37
Ами какво да направя,от скоро адкси много се затворих в себе си. Не мога да говоря вече с хората,като че ли се изчерпаха темите, за които да говоря с тях. Има някаква бариера и не мога да им кажа нищо. Чудя се на какво се дължи това и как да го поправя? Защото така все съм си сама,никой не проявява интерес към мен и ми е много скучно,а и не бях такава. Съвети? #-o

EvilBrunette
06-11-2007, 20:50
Предполагам просто, така да се каже, си попаднала в дупка, но това е временно. Сигурна съм, че ще отшуми. Просто се радвай повече на живота, гледай повече весели филмчета и се заобиколи с приятели ,дори и да не ти се струва така, ще ти подействат добре. :wink: Възможно е и да си просто притеснителна. Трябва да преодолееш стеснителнстта си и ще се почувстваш по-добре. O:)

Shadow_Walker
06-12-2007, 06:56
Щом никой не проявява интерес към теб-прояви ти :) Потърси хората.Бъди естествена за да те харесат.Отпускай се и не търси заучени теми за разговор-то идва от самосебеси за какво ще говорите :)

Seducti0n
06-12-2007, 07:34
Здравей,мила.Като за начало,моят съвет е да се върнеш към старя си начин на живот,явно е бил по-приятен и ползотворен за теб.Няма как хората да се интересуват от теб,ако и ти не им показваш,че се чувстваш добре в кмпанията им.Както каза,Shadow_Walker,не използвай клиширани теми за разговор,бъди себе си и непозволявай на притиснението да провяля всеки един твой контакт с околните.Успех. :wink:

krasivata_luvica
06-12-2007, 12:35
Щом никой не проявява интерес към теб-прояви ти Потърси хората.Бъди естествена за да те харесат.Отпускай се и не търси заучени теми за разговор-то идва от самосебеси за какво ще говорите