PDA

View Full Version : хух, доста странни са чувствата о.0



PankO
06-11-2007, 20:58
Имам желание да кажа на целия свят, искам всички даме разберат и да ми съчувстват, но знам, че дори и това да стане - няма да ми олекне. Няма да ми мине!
Дори и тя да ме разбере, да ме чуе, да.... да ме съжали, ако трябва - няма връщане на зад. Вече са станали неща, които променят света, които оскверняват невинноста, нещата стават грозни и вече не така приветливи и розови.
Болката... болката, че си безсилен! Нищо не можеш да направиш, вече дори и да се върне времето на зад ти знаеш какво е щяло да стане и на какво е способен другия човек, знаеш колко жесток и грозен може да бъде той и това не ти излиза от главата... Мъчиш се да си простиш, да си кажеш - Не съм аз виновен за това, което е той/тя сега! Не го направих аз!
Това не съм аз!
Но болката остава... това чувство в корем, това нещо, което те изгаря, кара те да се движиш бързо и притапява всички други сетива, това което не те оставя на мира нито секунда, всеки ден, това от което няма избавяне - ИЗГУБЕНАТА ИСТИНСКА ЛЮБОВ!

Никога няма да си го простя, дори и да намеря 10 още такива, дори и да намеря по-красива и по-съвършенна, аз винаги ще знам, че прецаках нещата и нищо не мога да направя за да ги поправя, нищо..

Klefuci
06-11-2007, 21:05
та в коя секта каза, че вленуваш...

Skramizavar
06-11-2007, 21:33
та в коя секта каза, че членуваш...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много удачен въпрос... :smt005

Vikitooo
06-11-2007, 21:43
та в коя секта каза, че вленуваш...

:smt005 :smt005 :smt005

anet
06-11-2007, 21:56
Не се тревожи,ще си прости и ще забравиш,но сега ти е трудно да го разбереш,когато откриеш следващата,няма да има и помен от старите терзания.Горе главата :lol:

pink_champagne
06-11-2007, 22:02
Е споко де не е дошъл края на света. И аз много тежко преживях Голямата си и Истинска любов, може би след година вече почнах така да идвам на себе си.Най-гадното е,че носиш вината в себе си,че ти си виновен/така беше и в моят случай/,но пък е добре защото поне си спестяваш постоянните самоизмъчващи въпроси: "Къде сгреших?" "Моя ли беше вината?" "Защо трябваше така да се случва, защо ме заряза?" и т.н.

PankO
06-12-2007, 09:27
та в коя секта каза, че членуваш...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много удачен въпрос... :smt005

Смях :D

@pink_champagne не бе, то края на света никога няма да дойде ;-)

DjBaloon
06-12-2007, 12:53
Имам желание да кажа на целия свят, искам всички даме разберат и да ми съчувстват, но знам, че дори и това да стане - няма да ми олекне. Няма да ми мине!
Дори и тя да ме разбере, да ме чуе, да.... да ме съжали, ако трябва - няма връщане на зад. Вече са станали неща, които променят света, които оскверняват невинноста, нещата стават грозни и вече не така приветливи и розови.
Болката... болката, че си безсилен! Нищо не можеш да направиш, вече дори и да се върне времето на зад ти знаеш какво е щяло да стане и на какво е способен другия човек, знаеш колко жесток и грозен може да бъде той и това не ти излиза от главата... Мъчиш се да си простиш, да си кажеш - Не съм аз виновен за това, което е той/тя сега! Не го направих аз!
Това не съм аз!
Но болката остава... това чувство в корем, това нещо, което те изгаря, кара те да се движиш бързо и притапява всички други сетива, това което не те оставя на мира нито секунда, всеки ден, това от което няма избавяне - ИЗГУБЕНАТА ИСТИНСКА ЛЮБОВ!

Никога няма да си го простя, дори и да намеря 10 още такива, дори и да намеря по-красива и по-съвършенна, аз винаги ще знам, че прецаках нещата и нищо не мога да направя за да ги поправя, нищо..
Lubovta e takava,kolkoto priqtna tolkova i nepriqtna,nishto negledai samo chernata strana,sled vreme shte q zabravish(nqma kvo da se lujeme...),no shte zapomnish edin mnogo vajen urok,koito shte ti pomaga zanapred,shte znaesh kade si sgreshil i nqma da go dopuskash v sledvashtite vruzki :wink:

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 13:12
Хах,и нея я е боляло,ама те е прежалила тва е!Изгубил си си шанса...ти си си виновен...тва да ти е за урок да не правиш такива грешки занапрд :wink: Колкото и де те боли не мога да си изкривя душата да кажа че си жертва на нещо друго освен на собствените ти грешки.Така ще е...и на теб ще ти мине,ама се постарай добре да запомниш тва чувство което те е обхванало сега и да не повтаряш грешките си отново :wink:

PankO
06-12-2007, 14:34
Обичах те..., а сега? Не мога без теб!