PDA

View Full Version : Не е честно.



06-11-2007, 20:16
Пише ми ..пише ми как я обича.как не може без нея.Как копнея за нея.Ами аз - аз съсипах всичко което имах!нищо не ми остана.имах сериозна връзка - и тя пропадна.сега всичко е навик. а той ме изостави,защото не го избрах.и сега не мога без него.липсва ми.обичам го..защо..

Nadelina
06-11-2007, 20:18
Nedei da tyrsish greshkite v teb.. Togava boli poveche.. Nameri nqkoi na koito da prehvyrlish vinata.. i se opitai da prevyzmognesh vsichko... Edin den neshtata shte sa okey {} Bydi optimist.. Lubovta e optimizym!

pink_champagne
06-11-2007, 21:46
Защото понякога не е нужно да знаем отговора!Не се самообвинявай.Вдигай главата горе и си вдъхни малко повече оптимизъм...

MindGames
06-11-2007, 22:16
Каква любов и оптимизъм .. секи си гледа г**а и не му пука за другия - затова седи си при приятелите - пали фишека и айдееееее !!! ;-)

BAYO
06-11-2007, 22:34
Тъпо ама нормално. Избрала си го пред друг, а сега той евентуално е с друга, а ти си разбрала, какво си имала, чак като си го изгубила. Е, какво да се прави? Продължаваш напред, вдигаш главата и не повтаряш грешки от миналото.

Th3MaN
06-12-2007, 06:19
Тъпо ама нормално. Избрала си го пред друг, а сега той евентуално е с друга, а ти си разбрала, какво си имала, чак като си го изгубила. Е, какво да се прави? Продължаваш напред, вдигаш главата и не повтаряш грешки от миналото.

да съгласен съм с теб.

koalka
06-12-2007, 07:09
pink_champagne, намали си аватара!

Лошо е, когато е не оценявш човека до теб на време и после разбираш какво е станало.Опитай се да го забравиш, друг начин няма.Навярно той сега не изпитва чувства и ако ти откаже ще лъдеш още по-наранена.

Uptown_soldier
06-12-2007, 08:42
Пише ми ..пише ми как я обича.как не може без нея.Как копнея за нея.Ами аз - аз съсипах всичко което имах!нищо не ми остана.имах сериозна връзка - и тя пропадна.сега всичко е навик. а той ме изостави,защото не го избрах.и сега не мога без него.липсва ми.обичам го..защо..

Честно е, сама си направила избора. Научи се да губиш.

Elche
06-12-2007, 10:08
Живота не е честен мойто дете :D Винаги те прецаква.

06-12-2007, 11:23
момчето с което съм ме обича супер супер много.и аз го обичах адски много някога.но сега.а онзи твърдеше че ял живот ще е до мен и накрая какво?!...сама..огромната празнота вместо сърце.да забравя?мина малко повече от година..защо не забравям.онзи не го виждам,с приятеля ми съм си - но не минава.тъкмо да си кажа - да успях и пак наплив.а онзи хем не иска да ме има в живота му,хем ми пише поне 3 пъти в седмицата.

06-12-2007, 11:24
Честно е, сама си направила избора. Научи се да губиш.





ОМФГ ВИЖТЕ ГО!!??!?!

Защо има хора който не ми вярват, че е педал?!?

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 11:32
момчето с което съм ме обича супер супер много.и аз го обичах адски много някога.но сега.а онзи твърдеше че ял живот ще е до мен и накрая какво?!...сама..огромната празнота вместо сърце.да забравя?мина малко повече от година..защо не забравям.онзи не го виждам,с приятеля ми съм си - но не минава.тъкмо да си кажа - да успях и пак наплив.а онзи хем не иска да ме има в живота му,хем ми пише поне 3 пъти в седмицата.
Вярвай на момчета,пък чакай да станеш човек :lol:
Момиче,не си заслужава да се мъчиш.Той си играе с теб не разбираш ли.За какво ти е,за кви чувства по дяволите става въпрос!Научи се малко повече да мислиш за самата теб,и повече няма да те нараняват.Бъди кучка без сърце,не е толкова трудно.И ВЕчЕ НЕ СЕ ДОВЕрЯВАЙ СТОПрОцЕНТОВО НА мОмчЕТА!!!

DjBaloon
06-12-2007, 11:51
Пише ми ..пише ми как я обича.как не може без нея.Как копнея за нея.Ами аз - аз съсипах всичко което имах!нищо не ми остана.имах сериозна връзка - и тя пропадна.сега всичко е навик. а той ме изостави,защото не го избрах.и сега не мога без него.липсва ми.обичам го..защо..
Sama si otgovori:..obicham go..zashto..",zashtoto go obichash,spokoino sichko shte otmine i sled vreme shte si spomnqsh s usmivka za tezi spomeni :wink:

BeBsItO
06-12-2007, 12:18
vsi4ki gre6im....napalno te razbiram :( mn e tejko taka no trqbva da go prejivee6 se pak ...tva e jivota. ne e samo cvetq i rozi :( jalko 4e sme bezsilni kam nego.....