PDA

View Full Version : DEMEPHAN (DEXTROMETHORPHAN) demek = DIARIA



RzaRekta
06-11-2007, 21:30
Искам да споделя моя опит с вас и да ви питам, става въпрос за сиропа за кашлица Демефан, 2 пъти съм го взимал, и двата опита катастрофални, и 2та пъти бях с приятел, които и той пиеше същото количество като мен и същите симптоми абсолютно. Такова сране и такава диария НИКОГА през живота си не пожелавам да ми се случи на мен или на някой друг, първия път по сироп и половина на човек - и двамата серем та се късаме, добре че аз срах преди приятеля ми че ако бяхме се засекли по едно също време с тия единични кенефи в Студ. Град щеше да си трака мамата. Втория опит по 2 сиропа на човек - същата ситуация, даже по гадна щото и повръщахме. А като сереш сичко излиза направо под налягане, ужас, нямам думи, след цялото сране се чувстваш много яко, но предполагам че е просто зашото си адски изтощен от едночасово сране през 4-5 мин и дехидратиран ужасно. Освен тва от първия опит се чесахме доста, и на двамата кожата ни беше станала много раздразнителна, като че ли сме направени на хероин. Между другото dextromethorphana като химически строеж има силни аналогии с морфина, а всички знаем хероин <> диацетил морфин

06-14-2007, 18:23
emi qvno obi4ate da serete

06-16-2007, 08:11
еми следващия път изпийте по 3 шишета .. хаха шегувам се ... ми не знам за този сироп - може да сте пили много, но ако искаш сироп пии Tuserol той съдържа etylmorphine и мисля, че ефекта ще ти хареса :Пп обаче да знаеш, ако ще пиеш в никакъв случай не пии сам цялото шише.. раздели го с приятеля си :) ае \/

TBT
06-17-2007, 19:02
Mi viz pi4 moga da ti kaza che malko si po prekalil . Za da ti e qko ne se pie tolkova mnogo. Az sam vav Ispania i go probvah tozi narkotik na skoro samo che tuka siropa se kazva Romilar i sudarzanieto na DXM e 5 mg. / 15 ml. i purviq put pih poveche ot polovinata butilka sirop i kato si opunesh edin kachak e super brutalno imah chuvstvoto che vremeto minava mnogo bavno previzdaha mi se neshta . Efekta beshe super. Vtoriq put obache zeh cqlo shishe ot i kato opunah edin koz efekta mi doyde po burzo varvqh iz grada vaobshgte neznaeh kade se namirah bqh se filmiral mnogo qko, privizdah horata sas po nqkolko kraka, vizdah priqtelq mi s tri ochi. Obache se potish qkoa pak moq priatel se chesheshe kato lud mnogo go surbeshe. Taka che moq savet e zemi si edin Demefan , izpii si go i kato zapalish edin koz neznaesh kade si . Obache nikoga ne go smesvay s alkohol.

поста от госта
07-10-2007, 11:21
По принцип никога не съм пробвал тоя сироп, но са ми известни ефектите му. Та, до колкото знам по половин шише е напълно достатъчно за 1 човек. А вие доста сериозно сте предозирали.... бих казал че сте се разминали леко защото ако организма ви не е предизвикал такава реакция сега най-вероятно да сте с тежка психоза и 2-мата.... М/у другото има БГ сайт в който има калкулатор и изчисява какво количество Демефан трябва да приемеш в зависимост от ефекта който искаш да постигнеш!