PDA

View Full Version : Saitche



06-11-2007, 20:53
Horaa..kajete mi PODROBNO kak da si napravq saitche molq vi se...probvah s Notepad-a,no ne znam koq komanda za kvo e...i nqma kak da gi pisha pri polojenie che ne gi znam kak sa i koi sa :oops: Pls nqkoi da pomaga..ako moje po-podrobno shte sum mu mn blagodarna :smt009

06-12-2007, 15:00
Mersi mnogo,pochnah da go pravq..no imam 1 vupros...Opravih si cveta na fona,cveta na texta sushto,no ne moja da sloja izobrajenie za fon? a v urocite pishe samo .gif ...napisah <body background="MyDocuments/pate.gif"> no nishto ne izliza..a s cvetovete na fona i teksta se poluchi :(

LGPz
06-12-2007, 16:14
<body background="kartinka.jpg">

MyDocuments няма.

След като напишеш това, "kartinka.jpg" трябва да е в папката на страницата!

_PuNk`PrInCeSs_
06-14-2007, 09:13
аха...трябва да се напише целия адрес на картинката.както е и с пощата - освен името ти трябва да пише къде живееш, нали?

swords1010
06-26-2007, 19:56
Заеми се да учиш HTML и по точно XHTML има си книги и online уроци.

nCuXaPaa
06-26-2007, 19:59
Заеми се да учиш HTML и по точно XHTML има си книги и online уроци.
а ти пак не разбутвай теми които вече са приключени от над 10дни че почваш да дразниш!

swords1010
06-26-2007, 20:01
Заеми се да учиш HTML и по точно XHTML има си книги и online уроци. Иначе хубаво е да имаш под ръка някакъв помощен софтуер било то професионален или не. Аз лично използвам Macromedia Dreamweaver 8.0 i Notepad ++, а за графичното офромление на сайта си използвам Photoshop CS2. Препоръчвам ти да се снабдиш и с 3-те и да започваш да учиш езика (XHTML)

nCuXaPaa
06-26-2007, 20:07
Заеми се да учиш HTML и по точно XHTML има си книги и online уроци. Иначе хубаво е да имаш под ръка някакъв помощен софтуер било то професионален или не. Аз лично използвам Macromedia Dreamweaver 8.0 i Notepad ++, а за графичното офромление на сайта си използвам Photoshop CS2. Препоръчвам ти да се снабдиш и с 3-те и да започваш да учиш езика (XHTML)
бе ти български разбираш ли ве?!?казах не пиши в стари и приключени теми че ме нервиш! #-o