PDA

View Full Version : Семки на хавайска роза



Klefuci
06-11-2007, 21:50
Чували ли сте нещо по въпроса. Ей тва е за всички дето ги е страх да пробват сякви синтетики и такива неща. Имат еуфорично и приповдигащо въздействие, убиват апетита, действат като стимуланти и мисля, че са безвредни.

06-12-2007, 18:11
дааа и аз съм пробвал и резултата беше фантастичен. Чувстваш се сит и пълен с енергия, не ти става лошо после, готов си за подвизи :lol:

06-13-2007, 18:09
Whisskas, ot plovdiv li si :)?

06-16-2007, 07:51
a tezi semki ot kyde se vzimat ?

06-16-2007, 12:23
Чували ли сте нещо по въпроса. Ей тва е за всички дето ги е страх да пробват сякви синтетики и такива неща. Имат еуфорично и приповдигащо въздействие, убиват апетита, действат като стимуланти и мисля, че са безвредни.
Идиот....
ПЪРВО- тези семки съвсем не са за вси4ки.
ВТОРО- съвсем не са за хора дето ги е страх
ТРЕТО- НЕ действат като "стимулант", а като ЕНТЕОГЕН

И ПОСЛЕДНО- "БЕЗВРЕДНИ" неща няма на тоя свят, дори хляба и водата могат да бъдат вредни при някои обстоятелства.

послепис420
06-16-2007, 12:33
и още- не само сме 4ували нещо по въпроса, но и сме виждали, пипали и опитвали.
От първия постинг в темата ми става ясно, 4е авторът рекламира нещо, което НЕ е пробвал ЛИ4НО.
:-D :-D
ако беше, нямаше как да не изтъкне ясно изразения стомашен дискомфорт в на4алото на трипа, който може да се намали, но за съжаление не може да се елиминира напълно ако семките се обелят от твърдата си обвивка с нож4е и после се настържат на ситно и се направят на 4ай4е с гореща, но НЕ вряла вода(около 70 градуса)
Ако беше пробвал ли4но, сигурно щеше да спомене и оби4айната дозировка-5-6 семки.


п.с.

приповдигащо въздействие МУХАХА, бегай легай под масата, мушмурок някакъв си обяснява психонавтиката в картинки..
ИМХО 6 средностатисти4ески(пресни средно големи) хавайски семки дават по-интензивен и ярък трип от 1 средностатисти4ески блотер(поизветрял картон от "пъзел" или микрото4ка LSD)

Така 4е умната , проверявайте за какво става въпрос преди да пишете глупости из форумите :smt006

06-16-2007, 18:08
да, от обелката боли.
обелката съдържа токси4ни вещества, а вътрешността -психоактивни(лизергин-амид)
за да не ти е тежко на тумбака и да не те заболи корема- "семките винаги се 4оплят!" така казваше тате, като ме у4еше как се яде слън4оглед :-D :-D

malbogia
01-14-2010, 18:45
Аре аз съм от софия кажете ми каде има хаваиска роза (на лично)ще съм ви мнооооооооооооооого благодарен

kypo
01-14-2010, 18:52
бати ретарда ^ тема на 3 години изровил!