PDA

View Full Version : Почивка в Турция Кушадаси



Ivoo
06-12-2007, 11:22
Здравеите ще съм благодарен ако някои ми каже дали е много скъпо във Кушадаси и колко пари ще ми трябват за 10 дена

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

ProstoAz
06-13-2007, 15:38
Зависи в какъв хотел искаш да бъдеш и по кое време ще отидеш. От средата на юни до средата на септември (3 месеца) са значително по-високи цените. НО за да ти отговоря директно на въпроса - да кажем за един 3-звезден хотел в края на август около 400-500лв. ще ти стигнат. Само че принципно са 7 нощувки, 2 дни път с автобус /специално за Кушадасъ няма много оферти със самолет, тъй като е по-близко. За Мармарис и Анталия са повечето със самолет/. И то за All Inclusive, така че няма да ти трябват много парички за там, освен ако не решиш да се разхождаш в центъра на града и да си купуваш разни неща. Другото което е - има и допълнителни екскурзии - до Памукале, до храма на Дева Мария и древния град Ефес, както и до Троя, които също отделно трябва да заплатиш, ако искаш да ходиш /аз ти препоръчвам поне храма на Дева Мария и Ефес да посетиш - можеш да си напишеш едно желание и да го закачиш на стената за желания, както и да си налееш някаква осветена вода, а Ефес е просто невероятен/. :wink:
Туристически агенции и хотели няма да ти препоръчвам, защото няма да е правилно, но поинтересувай се, намери си, има много. :)