PDA

View Full Version : Losion za tqlo-preporuki?



delfin4eto0
06-12-2007, 11:24
Az dosega ne sum polzvala losioni ili spreiove koito se nanasqt sled kupane - moje li da mi predlojite nqkoi efektiven,priqtno uhae6t i ne mnogo skup???4akam predlojeniq i eventualni ceni
Osven tova pi6ete kak se izpolzva i nqvsqkude li se maje,kolko vreme uhae i taka.......blagodarq predvaritelno!

pink_champagne
06-12-2007, 11:36
Еми аз лично зползвам в момента, крем за тяло на Oriflame от серията "Кашмир и коприна" ухае страхотно, мажа се с него след баня. Можеш абсолютно цялото тяло да си мажеш с него. Еми не знам дали ще ти е скъпо, за мене лично не е,защото наистина си заслужава цената му е 11.90лв. А пък друг лосион за тяло от който също много съм доволна това е на Avon от серията "Avon Care" - дълбоко овлажняващ лосион за тяла със също приятен аромат -цената му е 5.90лв. Много е хубав наистина. Аз лично предпочитам марковата козметика, защото е висококачествена. А ако искаш нещо по-обикновено...не мога да ти помогна не съм запозната...

DeaD_AngeL
06-12-2007, 11:49
az sym s chuvstvitelna koja i v momenta sym s oriflame... Body mousse bubble gum - mn sym dovolna..mirishe razkoshno..inache obicham i aromatiziranite kremove za tqlo i ...mi podariha edin..mn gotin..mirishe na vaniliq sigurno okolo 12 chasa Sheley mislq che se kazva...ima razlicni aromati i e ne mn skyp...

Sladkata_Nansi
06-12-2007, 11:53
Na Aroma ;) Mislia 4e be6e okolo 4lv.

malkoto^f
06-12-2007, 12:49
az sym s chuvstvitelna koja i v momenta sym s oriflame... Body mousse bubble gum - mn sym dovolna..mirishe razkoshno..inache obicham i aromatiziranite kremove za tqlo i ...mi podariha edin..mn gotin..mirishe na vaniliq sigurno okolo 12 chasa Sheley mislq che se kazva...ima razlicni aromati i e ne mn skyp...

i az imam Body mousse bubble gum i naistina sam mnogo dovolna i mirizmata trae poveche vreme..zaslujava si ! :wink:

rali4ka91
06-12-2007, 15:38
Аз залагам на бебешките продукти.Не ми дразнят кожата и в същото време става супер мекичка и гладка.
В момента използвам Бебешкото олио на Jonson's - розовкото.То се нанася на влажна кожа по цялото тяло.Хидратира много дълбоко.Според мен олиото е по добрия вариянт от лосиона за тяло, но както си решиш :)

delfin4eto0
06-12-2007, 15:41
Rali4ka,a kolko struva tova olio?
i aromata traen li e?

rali4ka91
06-12-2007, 15:47
Rali4ka,a kolko struva tova olio?
i aromata traen li e?
Олиото струва 5 лв. и го има в 3 разновидности, но е с много лек аромат, не е толкова траен :)

ProstoAz
06-12-2007, 19:56
На мен ми харесват спрейовете и лосионите за тяло на Fruttini - ароматите са страхотни (череша и ванилия, кокос и банан, малина и някакъв крем, и някакъв ментов има) и се задържат за дълго време. Не са скъпи - около 6лв. :wink:
Иначе най-добрите лосиони за тяло според мен са на COTTAGE - дълготраен аромат (смокинята и грейпфрута са много добри), овлажняват кожата и я правят мекичка. Те са по 14лв.

Boot
06-12-2007, 20:05
Аз ползвам на Yves Rocher един с аромат на кокос - него най-често, много е приятен и миризмата му остава дълго.
Ползвам също така на Джонсънс този за лекия тен - пак много приятен.

А не мога да разбера, на мен олиото на Джонсънс (ама това най-гъстичкото) абе, ей това:
http://www.ocado.com/catalog/images-full/23800011_L.jpg
ми прави кожата ужасна и изобщо не ми понася. :/
Много криво, защото аз обичам Джонсънс по принцип...

Kianna
06-12-2007, 21:08
аз ползвам на Dove. \:D/

rali4ka91
06-13-2007, 05:28
Аз ползвам на Yves Rocher един с аромат на кокос - него най-често, много е приятен и миризмата му остава дълго.
Ползвам също така на Джонсънс този за лекия тен - пак много приятен.

А не мога да разбера, на мен олиото на Джонсънс (ама това най-гъстичкото) абе, ей това:
http://www.ocado.com/catalog/images-full/23800011_L.jpg
ми прави кожата ужасна и изобщо не ми понася. :/
Много криво, защото аз обичам Джонсънс по принцип...
Ми ползвай другото олио на Jonson's : http://pics.drugstore.com/prodimg/10779/200.jpg
А от този на Джонсънс за тена не ти ли стана на петна кожата?!Много момичета се оплакаха от него :?

naia
06-13-2007, 06:52
на avon е около 4 лв с мляко и мед

rali4ka91
06-13-2007, 07:29
на avon е около 4 лв с мляко и мед
Ама смърди гадно ... 8-[ Имитация от Орифлейм.На орифлейм мирише превъзходно

rakiQ
06-13-2007, 07:33
Dove ...samo takiva izpolzvam

Boot
06-13-2007, 09:46
Аз ползвам на Yves Rocher един с аромат на кокос - него най-често, много е приятен и миризмата му остава дълго.
Ползвам също така на Джонсънс този за лекия тен - пак много приятен.

А не мога да разбера, на мен олиото на Джонсънс (ама това най-гъстичкото) абе, ей това:
http://www.ocado.com/catalog/images-full/23800011_L.jpg
ми прави кожата ужасна и изобщо не ми понася. :/
Много криво, защото аз обичам Джонсънс по принцип...
Ми ползвай другото олио на Jonson's : http://pics.drugstore.com/prodimg/10779/200.jpg
А от този на Джонсънс за тена не ти ли стана на петна кожата?!Много момичета се оплакаха от него :?
Мда, и аз се каня този да го позлвам. Ще видим.
А от Джонсънс не ми е ставала на петна изобщо, ама като че ли не ми и потъмня особено много кожата. Но ако не друго - поне много хубаво ми се отразява - мекичка, хубаво миришеща, гладичка :)

LannyBarbie
06-13-2007, 11:19
на Ейвън ползвам :)

Bezrazli4na
06-20-2007, 18:26
на Ейвън ползвам :)
i az Na Vaniliq strahOtno meri6e i na Johson na izkustven ten........iskam da si vzema olio za slynce prepiry4aite mi nqkoe ako se se6tate i STE DOVOLNI........ :P