PDA

View Full Version : Немски език - помощ !!!



girlpower
06-12-2007, 13:00
Моля ви преведете ми на немски този текст!Много съм го загазила и утре ще ме изпитва :(

Моят любим предмет е Логика!По логика ни преподава гозпожа В.Дончева!През седмицата имаме 2 часа логика във четвъртък.Класният ми ръководител е Горан Делиев!Немски език имам във сряда и четвъртък.При гозпожа Илиева.История имам във понеделник ,вторник и петък!Математика имам три пъти в седмицата при гозподин И.Лачев!


Много ви благодаря!

WHiTe_SiLeNCe
06-12-2007, 13:54
Mein Lieblingsfach ist Logik. In Logik unterrichtet Frau V.Dontscheva. Wir haben ein Mal 2 Stunden pro Woche am Donnerstag. Mein Klassenvorstand ist Goran Deliev. Deutsch habe ich am Mittwoch und am Donnerstag mit Frau Ilieva. Geschichte habe ich am Montag, am Dienstag und am Freitag. Mathematik habe ich drei Mal pro Woche mit Herr I.Latschev.

Na4i kato izkliu4im pravopisnite gre6ki, sudurjanieto su6to e ... nikakvo, no karai. Napravih kakvoto mojah, dano nqma mn gre6ki. Aide uspeh utre! \:D/

krasivata_luvica
06-13-2007, 04:08
Моля ви преведете ми на немски този текст!Много съм го загазила и утре ще ме изпитва :(

Моят любим предмет е Логика!По логика ни преподава гозпожа В.Дончева!През седмицата имаме 2 часа логика във четвъртък.Класният ми ръководител е Горан Делиев!Немски език имам във сряда и четвъртък.При гозпожа Илиева.История имам във понеделник ,вторник и петък!Математика имам три пъти в седмицата при гозподин И.Лачев!


Много ви благодаря!
kaji mersi pone :smt005 :wink:

06-13-2007, 06:47
Моля ви преведете ми на немски този текст!Много съм го загазила и утре ще ме изпитва :(

Моят любим предмет е Логика!По логика ни преподава гозпожа В.Дончева!През седмицата имаме 2 часа логика във четвъртък.Класният ми ръководител е Горан Делиев!Немски език имам във сряда и четвъртък.При гозпожа Илиева.История имам във понеделник ,вторник и петък!Математика имам три пъти в седмицата при гозподин И.Лачев!


Много ви благодаря!
mno glupav tekst po dobre izmisli ne6to po interesno tva e ujasnoooooooooooooo :D

BlueDevil
06-13-2007, 08:08
... гозпожа...

Егати! :shock: