PDA

View Full Version : Проблем с епилатор!!!



Помогнете
06-12-2007, 13:28
Кажете нормално ли е след 1ва епилация (момче съм) да имам червени обриви и пъпчици????...това е почти 3ти ден вече! почвам да се притеснявам..за болкаат да не говорим (става дума по време на епилация)

забравих да кажа, че даже и малко кръв има по време на епилацията..после трябва ли някакви дезифенктанти да слагам

06-12-2007, 13:42
4акаи да ти кажа направо 6е с еспука6 оба4е е истина. днес за първи път си махах космите... с епилатор. напрао се 4уда ко стаа и аз имам пъп4ици а наи ло6ото е 4е космите не са се махнали.(не 4е са много) толкова боле6е 4е не издърйах и само на единия крак го направих а и като гледам няма резултат...
едва ли съм ти помогнала но 4есно казано и аз се нуждая от помош

FuCkiNkiSs
06-12-2007, 13:46
Не трябва да се махат с епилатор косми по дълги от 1 см.Иначе е нормално да те боли,да имаш пъпчици,зачервавания.Споко йно следващия път няма да е така :wink: Намажи се с крем здраве или някакъв лосион.

Помогнете
06-12-2007, 13:48
еми как да ги напрая до 1-2см..??? с кремо ли с какво? с бръснете направо ще се махнат, а с ножичка си е мн мн мн мн време..Наистина болката е ужасна!!!! ноо няма се отказвам, скоро обаче няма го пипам без да събера нужното инфо :)

FuCkiNkiSs
06-12-2007, 14:46
Няма да е зле да ги махнеш първо с кола маска или самобръсначка и да изчакаш да пораснат.

06-12-2007, 15:10
4акаи да ти кажа направо 6е с еспука6 оба4е е истина. днес за първи път си махах космите... с епилатор. напрао се 4уда ко стаа и аз имам пъп4ици а наи ло6ото е 4е космите не са се махнали.(не 4е са много) толкова боле6е 4е не издърйах и само на единия крак го направих а и като гледам няма резултат...
едва ли съм ти помогнала но 4есно казано и аз се нуждая от помош


хора помогнете и на мен плс! :(

06-12-2007, 15:15
4акаи да ти кажа направо 6е с еспука6 оба4е е истина. днес за първи път си махах космите... с епилатор. напрао се 4уда ко стаа и аз имам пъп4ици а наи ло6ото е 4е космите не са се махнали.(не 4е са много) толкова боле6е 4е не издърйах и само на единия крак го направих а и като гледам няма резултат...
едва ли съм ти помогнала но 4есно казано и аз се нуждая от помош


хора помогнете и на мен плс! :(
Прочети упътването :) Там пише, по посока срещуположна на косъм да се движи машинката. 2ро кожата да е суха. 3то да е перпендикулятна машината на кожата

06-13-2007, 11:44
Zna4i tezi pyp4ici i za4ervqvaniq sa napylno normalni, az ot mn vreme si maham taka kosmite, i si gi ima vs pyt. Moqt syvvet e, mahai kosmi s dyljina okolo 0.5 cm, predi tova topyl dush. Maji si redovno kojata s neshto hidratirashto(zada ne e suha po vreme na epilaciq) i redoven piling. Uspeh :)

_PuNk`PrInCeSs_
06-14-2007, 08:58
да, нормално е!и на мен ми беше така след първата епилация.но вси4ки сме разли4ни, все пак...

batkodoki
06-14-2007, 16:27
Кажете нормално ли е след 1ва епилация (момче съм) да имам червени обриви и пъпчици????...това е почти 3ти ден вече! почвам да се притеснявам..за болкаат да не говорим (става дума по време на епилация)

забравих да кажа, че даже и малко кръв има по време на епилацията..после трябва ли някакви дезифенктанти да слагам

разбира се, че НЕ е нормално!
тези дивашки процедури само създават безброй входни врати за неизброими инфекции нарушавайки защитната роля на кожата! /все едно да отворите всички портове на компа си/

щом сте Момче - ползвайте всевъзможните кремове за депилиране /след предварителен тест за алергичност/ или самобръсначка

sandy_girl
06-14-2007, 18:20
хихи опасни сладури сте :) ако за 1ви път ползвате епилатор е хубаво първо с браснач да си ги махнете и след 2-3 дни да използвате епилатор за да не ви боли. Това е нормално да ви се появяват след епилиране червени точици :) ако редовно използвате епилатор няма да имате :)