PDA

View Full Version : котешко?



beautiful.soul
06-12-2007, 13:44
НЕзнам дали тук е подходящия раздел, но ще я пусна тук, ако трябва я преместете:)
та значи на повечето от вас сигурно ви е известно за котешката пикняяя.. бля е тва е ебати чумата... никога не се отмирисва поне така ми казват, но аз не мога да се примиря и ще търся помощ от всякъде :mrgreen: котето ми се изпика в едни обувки и едни маратонки и са мирише та си е е*ало майката с кво ли не пробвах да я махна тая ш*бана миризма не става !
смърди отвратително усеща се от далече даже... просто отврат.. та някой имал ли е подобен проблем и как се е справил с него?

stel4eto__
06-12-2007, 14:07
Ами котката на леля ми се беше изпикала в чантата й върху протмонето,но не знам как се е справила с миризмата.Знам,че много мирише обаче не знам с какво да ти помогна.Изпери ги няколко пъти с умекотител с по-силен аромат и ги дръж на простора повече време или не знам..

FuCkiNkiSs
06-12-2007, 14:42
Това не го бях чувала.Пробай да престоят една вечер в леген с топла вода,омекотител и прах за пране :wink:

Presley
06-12-2007, 14:59
Wanish эа килими :-D Той е с много бълбоко почистване и исмуква всичко :-D !Предполагам,че ще премахне аромата...дано де,пробвай.После едно пране и мсичко е окей.Дано помогне

rali4ka91
06-12-2007, 15:57
Пробай да престоят една вечер в леген с топла вода,омекотител и прах за пране :wink:Нали ако седат цяла нощ във вода ще се разлепат бе :) :smt005

christina_aguilera
06-12-2007, 18:46
Пробвай да ги пуснеш в пералнята.хахаха

rakiQ
06-12-2007, 18:56
ау ужас...затова мразя котки :-D