PDA

View Full Version : Sled edin chas..........



Elity
06-12-2007, 14:41
........imam sreshta s edin,koito si ima priqtelka....s nego izlizahme nqkolko puti i se prai nqkfi nameci...dori se celunahme na poslednata sreshta a sega nz kvo da pravq shtoto hodi s priqtelkata si ot baq vreme i imam chuvstvoto che shte sum vtora ruka a toi e tolkova mil s men i useshtam che kogatosum s nego ot vreme na vreme revnuva ako nqkoi priqtel mi se obadi i me razpitva ......kakvo da praqv Molq vi se pishete burzo shtoto nqma vreme

Elity
06-12-2007, 14:44
Of izvinete ot pritesnenie sum napisala dosta nerazbiraemo :roll: Ta vuprosa mi e da go celuna li pak,da trugnem li ili da pogovorq s nego za priqtelkata mu a sushto da spomena che toi kaza che neshto m/u tqh ne vurvqlo(no vse pak hodqt)

06-12-2007, 14:49
v su6tata situaciq sum! toi hodi s neq ot edna godina i polovina, purvo bqha nameci posle mi kaza (v4era) napravo 4e iska da spi s men! mn sum razo4arovana, za6toto go misleh za priqtel..ti mu bila omruznala..no q obi4al nali.....! :smt017 ne bih trugnala s nego dokato hodi s druga, kamo li da spa s nego! imai dostoinstvo! v4era daje mu go kazah 4e nikoga nqma da stane na tozi etap! ako te haresva koeto e sigurno i ako naistina iska da e steb toi 6te skusa s neq !

06-12-2007, 14:56
I az mislq, 4e ne trqbva daje da go celuva6. Taka go prevru6tate v Bog, koito moje da si gi vurti po nqkolko... a q se postavi puk na mqstoto na priqtelkata mu.. vse pak i jenska solidarnost trqbva da prisustva. Ili mu postavi utimatum, ili ne se zanimavai s nego.. kakto be6e napisano po-gore - imai dostoinstvo!!!

P.S. Napi6i sled kato se vurne6 ot sre6tata kakvo e stanalo pls :)