PDA

View Full Version : dali 6te razberat



dgsags
06-12-2007, 14:44
zdr na4i skoro 6te hodq na izsledvaniq zaradi edna moq alergiq i da razberat to4no ot kakvo ta pitam dali moje da se razbere 4e pu6a
smisyl az ne sam redoven pu6a4 ne sam pu6ila sig ot mesec i onzi den pu6ih 3 cigari oba4e iskam sy6to da kaja 4e ne gyltam , gyltala sam samo dva pyti i ne mi haresa. ta taka pitam dali ne6to moje da se razbere a i o6te ne6to izsledvaniqta sa pre uli nqkade. molq vi otgovorete 4e mie malko pretisneno

dgsags
06-12-2007, 14:57
Тютюн?
О,Боже,ебати филма ... :smt005
Мацка ...Цигарите са легални ...Законни.Напълно. И никой нищо не може да ти каже,защото пушиш нещо законно.
И едва ли от изследвания за алергия ще разберат,че пушиш/друсаш/пиеш т.н. ...тези изследвания са специални.
И бай дъ уей, какво не гълташ?
znam 4e sa legalni... problema e 4e moje na6te da razberat

AliceSw
06-12-2007, 14:58
не гълта дима, само си дръпва и издиша


няма изследвания за никотин, или поне не съм чувала

IlLuSi0nS`
06-12-2007, 15:04
хахаах аха ето затова обичам тоя форум.. винаги има страшно заблудени глупави лапенца, на които да се посмееш на воля хахахах аха аха х

06-12-2007, 15:41
LELEL AMA TI SI MN SDUHANA MACKA KAZVAM TI I KAK 6E RAZBERAT KATO TE NE TE IZSLEDVAT DALI PU6I6 4UDASE KAK MOJE DA GI IMA TOLKO ZABLUDENI HORICA

06-12-2007, 15:44
axaxxaxa lelele verno ti za kvo pu6i6 prai6 se na interesna pred batkovcite li a lelele =D> ti taka si mn po sme6na brq ako n esi go osuznala tva ve4e az ti kazvam"gultala sum 2 puti i ne mi haresva" i na tva mu s evika pu6a444444444444 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa :smt005 llelelee e tva sa o6te sduhanite 13 godi6ni pikli

06-13-2007, 05:47
zdr na4i skoro 6te hodq na izsledvaniq zaradi edna moq alergiq i da razberat to4no ot kakvo ta pitam dali moje da se razbere 4e pu6a
smisyl az ne sam redoven pu6a4 ne sam pu6ila sig ot mesec i onzi den pu6ih 3 cigari oba4e iskam sy6to da kaja 4e ne gyltam , gyltala sam samo dva pyti i ne mi haresa. ta taka pitam dali ne6to moje da se razbere a i o6te ne6to izsledvaniqta sa pre uli nqkade. molq vi otgovorete 4e mie malko pretisnenoсекси замисли се,как ще разберат че си пушила според мене ако не си гълтала няма да разберат май ако пушиш се раЗбира по састоянието ти на белия дроб ама ти ще кажеш че около тебе пушат и си пасивен пушач от каде да знам ама да не ти пука нищо няма да ти направят за цигарите :::

06-13-2007, 20:48
спокоино няма как да разберат за6тото ти просто НИКОГА не си пу6ила

sWeEt_SeEd
06-14-2007, 14:37
пфф... аз ако бях на твое място щях да избягам от вкъщи... ся ще напляскат по дупето като разберат :smt005

b0Nb0n
06-14-2007, 14:42
xqxqqxxqqxqxqxxqxqqqxqxqxxxxxxxxxxxxxxx drugo po temata nemoga da kaja

midian
06-14-2007, 14:58
КАк ше разберат като ти дори не гълташ?Тва не е пушене.О, боже...

midian
06-14-2007, 15:00
Аааа, ясно, ти кво? Мислиш се за яяяко готина че пушиш, и в същото време се мишкариш пред вашите ...Ехехех,не става така едновременно...
Като правиш нещо го прави както трябва ...Иначе е смешно...
За дима разбрах, просто ...ми беше смешно ...
И всъщност като пушиш,криеш се от вашите и дори не гълташ дима ...Защо пушиш? :smt005 Тя не пуши.

kindergarden
06-14-2007, 15:19
ama tova ve4e e vurxa da se pravi 4e pu6i i kvo se postiga taka :-k :-k ti pone dobre ne gulta6 mi tezi koito ve4e sa zavisimi i sa zapo4nali to4no zaradi tova da se napraviat na ne6to po tctc ](*,) ](*,) ](*,)
p.s. po temata niama kak da razberat kato izob6to ne vdi6va6 puk i da durpa6e mai pak niama6e da razberat

KiLLeR_InSTiNkT
06-19-2007, 09:49
:lol: :lol: :lol: gyltala sam samo dva pyti i ne mi haresa
Е, не, нямам думи - за кво е цялата тази пародия тогава? Или пушиш или не пушиш - твоето е просто смешно...

*happy bunny*
06-19-2007, 09:54
о, сигурна съм че ще разберат! Ще намерят в кръвта ти никотинени телца и край. Просто си търси къде да живееш.

Господ да пази заблудените, защото сами няма да могат да се опразят...

sweety_tweety`f
07-12-2007, 11:49
tc tc tc,Tfa se kazva samo razhi6tenie na cigarite =P~ XaXa

07-12-2007, 12:08
Не била гълтала :P

Лапай чурката животно :roll: :D

CuteBaby
07-12-2007, 23:24
Спокойно няма как да разберат..освен ако ти не им кажеш друг начин няма !!! Каквито и изследвания да ти правят няма как да разберат..единственият начин е чрез рентгенова снимка на белите дробове,но по-този начин могат единствено да резберат ако гълташ(а ти казваш че не гълташ) и ако пушиш по много от много време(от години) ! ;) А и както прочетох ти не гълташ..да разбирам ли че ти "пушиш" от гъзария("вижте ме коя съм и аз пуша")..това вече е тъпо..не е нужно да се доказваш по този глупав начин пред приятелите си..а и не е нужно да си "хвърляш" парите за това :)

07-13-2007, 05:24
хахаах аха ето затова обичам тоя форум.. винаги има страшно заблудени глупави лапенца, на които да се посмееш на воля хахахах аха аха хahaha to4no :lol: basi decata pu6ila nqkolko puti i to bez da gulta cigarki :lol: ei pu6a4kata iska6 li da se napu6ime s edni drugi cigarki a :twisted:

SUNriSe_f
07-14-2007, 18:45
haha, to ako horata koito ne gyltat se nari4at py6a4i :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po-serizno ima testove za nikotin, no ti ne si 4ovek koito trqbva da se pritenqva, za6toto ne py6i6. Pu6at tezi koito GYLTAT!
A i po-dobre se spri s py6eneto, za6toto koito dyrjat pu6eka samo v ystata si, hva6ta6 rak na ysnata kyhina samo za 3 mesetza, pri vsekidnevno py6ene, tova e napylno seriozen fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka 4e se zamisli!!!!!!! i ot men da znae6 4e ne e moderno ili qko da se py6i i nikoi ne bi te haresal zatova, a naprotiv!!!!

KyKJlu4KaAa
07-14-2007, 19:33
da shte razberat am spoks nishto nqm da tiakajat :smt013

{sweet4e}
07-14-2007, 20:53
Спокойно няма как да разберат..освен ако ти не им кажеш друг начин няма !!! Каквито и изследвания да ти правят няма как да разберат..единственият начин е чрез рентгенова снимка на белите дробове,но по-този начин могат единствено да резберат ако гълташ(а ти казваш че не гълташ) и ако пушиш по много от много време(от години) ! ;) А и както прочетох ти не гълташ..да разбирам ли че ти "пушиш" от гъзария("вижте ме коя съм и аз пуша")..това вече е тъпо..не е нужно да се доказваш по този глупав начин пред приятелите си..а и не е нужно да си "хвърляш" парите за това :)

Много точно казано

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 17:37
:lol: :lol: :lol:

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 21:52
Точно разхищение на цигари е.. Пък и като не го гълташ, не е по-полезно. Да видим колко е "готяно" да имаш рак на небцето или пародонтоза (опадане на зъбите).
Сещам се веднъж с една съученичка бяхме на кафе... Момичето стои като не тръни и ме гледа. После муфти една цигара. Дадох и от любопитство. Тя пали там половин час, дърпа, пъна се и в крайна сметка нищо не се получи. Стигна с триста зора до средата и тръгна да гаси цигарата. Аз и викам "Какво правиш бе момиче???", а тя стреснато ми отговаря "Ами, аз като стигна до средата и вече не са ми приятни". След 2 седмици тази "пушачка" запали фас пред даскало, да я видят готините гъзари колко е яка. И минаха три от даскалките ни, вкл. класната :Д Голям смях беше. Все тая е дали пушиш или не относно "готяността". Но да се правиш че пушиш - това всеки го забелязва и изразява само комплекси, ниско самочувствие и глупост. :smt004

Vip_Kuchka
08-08-2007, 14:50
macka ako ne gultash moje6 da fanesh rak na zubite mai nz kude go 4etoh trq go potursa i 6ti prata link da vii6 ](*,) ili pu6i i gultai ili izob6to ne pu6i i tfa mai go prai6 ot guzariq :-k