PDA

View Full Version : Koi da slu6am ???



crazy_momi4ence
06-12-2007, 16:18
Az sam edno mnogo sladko,jizneradostno,naivno i dobro momi4ence. :) :) :) Makar da ne sam mnogo polulqrna,moga da kaja 4e imam mnogo priateli(no mnogo ot tqh u4at v drugi gradove,v drugi daskala ili drugi klasove).Problem4eto mi zapo4na tazi godina,kogato trqbva6e da se mestq v drugo u4ili6te.V na4aloto se spriatelih s nqkolko momi4eta,no ne znaeh,4e te sa s po-drugi vijdania za jivota.Te se intersuvat samo ot ocenkite,ne se zabavlqvat i ne hodqt po kafeta i diskoteki.No az si gi haresvah takiva kakvito sa,dokato ne zapo4naha da me komandvat,da iskat da sam neprek1snato s tqh i dori da me prevr16tat v edna ot tqh,takava edna nikakva :? i az nz t1pa i bezinteresna.Sega kogato imam i drugi priatelki v klasa se 4udq s koi da b1da??? :? Drugite koito prekrasno me razbirat i mislqt kato men ili onezi s koito bqh do sega.A az znam,4e moga da raz4itam i na dvete strani.

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

06-12-2007, 16:23
Az sam edno mnogo sladko,jizneradostno,naivno i dobro momi4ence. :) :) :) Makar da ne sam mnogo polulqrna,moga da kaja 4e imam mnogo priateli(no mnogo ot tqh u4at v drugi gradove,v drugi daskala ili drugi klasove).Problem4eto mi zapo4na tazi godina,kogato trqbva6e da se mestq v drugo u4ili6te.V na4aloto se spriatelih s nqkolko momi4eta,no ne znaeh,4e te sa s po-drugi vijdania za jivota.Te se intersuvat samo ot ocenkite,ne se zabavlqvat i ne hodqt po kafeta i diskoteki.No az si gi haresvah takiva kakvito sa,dokato ne zapo4naha da me komandvat,da iskat da sam neprek1snato s tqh i dori da me prevr16tat v edna ot tqh,takava edna nikakva :? i az nz t1pa i bezinteresna.Sega kogato imam i drugi priatelki v klasa se 4udq s koi da b1da??? :? Drugite koito prekrasno me razbirat i mislqt kato men ili onezi s koito bqh do sega.A az znam,4e moga da raz4itam i na dvete strani.
Аз виждам че ти си наистина едно много тъпо момиченце. Значи едните ги харесваш такива каквито са и ти харесва да си с тях, но не искаш да бъдеш като тях. Е как става че ги харесваш пък нямате нищо общо. А вторите с които се разбираш по-добре и споделяш "Вижданията им за живота" (интересно какви са те на 13 14г., а от това че си се преместила в ново даск. предполагам че си на толкова)
Ето ти отговора - с който ти е по-приятно с него бъди. Абе изобщо мислиш ли сама. Искаш ли някой вместо теб да реши утре с какво да се облечеш.

~LiPs oF aN aNGeL~
06-12-2007, 16:34
ХаХ.Напълно съм съгласна с горното мнение :) Мисли бе,жена...

koalka
06-12-2007, 17:35
"С какъвто се събереш, такъв ставаш"...това донякъде е вярно, но не винаги.Можеш да си общуваш с тях, но не им позволявай волности.От къде на къде ще те командват?

06-12-2007, 17:45
sly6ai mene :mrgreen:

find_m3
06-12-2007, 18:16
Ето ти отоговор от човек който е бил в твойта ситуация преди време,но не разчитай,че е правилен защото сега си имам разни проблеми с решението което направих.Аз като се пренесох в новото даскало бях по същия начин началото бях с едни и въпреки че бяхме различни си бях с тях щото не бях открила още какви са другите.След няколко месеца обаче си намерих друга компания която ми подхожда повече и леко по леко се отдръпнах от старите.Мисля ,че направих правилния избор като се има предвид колко са ми ценни сега приятелките и супер много държа на тях.Има и друга страна обаче при мен те се познаваха от преди и сега аз съм нещо като последна дупка на кавала ама се пак сме си близки.Малко съм необективна сега щото сме криза и се караме често ама все пак мисля ,че постъпих правилно ... :roll: .Съвета ми е ходи при тия които ти пасват щото,ако останеш при първите скоро ще почнат скандали за различно мнение 8-[

Presley
06-13-2007, 13:29
"С какъвто се събереш, такъв ставаш"...това донякъде е вярно, но не винаги.Можеш да си общуваш с тях, но не им позволявай волности.От къде на къде ще те командват?
И аэ съм на това мнение.Общуваите си ,но не поэволявай да те командват

06-13-2007, 14:57
Има един много интересен ФАКТ "С какъвто се събереш, такъв ставаш"... Но това не е всичко :-) понякога с какъвто се събереш той става като теб :-D зависи дали си влиателен или не 8)

krasivata_luvica
06-13-2007, 15:07
Az sam edno mnogo sladko,jizneradostno,naivno i dobro momi4ence. :) :) :) Makar da ne sam mnogo polulqrna,moga da kaja 4e imam mnogo priateli(no mnogo ot tqh u4at v drugi gradove,v drugi daskala ili drugi klasove).Problem4eto mi zapo4na tazi godina,kogato trqbva6e da se mestq v drugo u4ili6te.V na4aloto se spriatelih s nqkolko momi4eta,no ne znaeh,4e te sa s po-drugi vijdania za jivota.Te se intersuvat samo ot ocenkite,ne se zabavlqvat i ne hodqt po kafeta i diskoteki.No az si gi haresvah takiva kakvito sa,dokato ne zapo4naha da me komandvat,da iskat da sam neprek1snato s tqh i dori da me prevr16tat v edna ot tqh,takava edna nikakva :? i az nz t1pa i bezinteresna.Sega kogato imam i drugi priatelki v klasa se 4udq s koi da b1da??? :? Drugite koito prekrasno me razbirat i mislqt kato men ili onezi s koito bqh do sega.A az znam,4e moga da raz4itam i na dvete strani.

Moderated by koalka

:lol: :lol: :lol: :lol: sladko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
т.1 от Правилника!