PDA

View Full Version : lignq i 4uvstvo za humor?



06-12-2007, 17:37
Zdr, nz temata dali e za tuk! vsu6nost ne znam i za kude e.. vuprosa mi e kakvo e da ima6 4uvstvo za humor i da si zabaven, bez da si ligav? ili kakvo e lignq i humor? az li4no tolkova sum zabavna 4e ne spiram da se ligavq xahx i qvno tva drazni nqkoi hora ta pitam prosto informativno! nqma da povliqe osobeno mnogo tazi tema na durjanieto mi no vse pak iskam da znam kvo e otno6enieto i kvo mislite po teq dve ne6ta! danke {}

06-12-2007, 18:07
смятам, че е тъпо постоянно да си лигав - това показва, че си още малък и не знаеш кога и как да се държиш. също така показва, че искаш да привлечеш вниманието на другите по тъп начин. Аз бях лигава в 6-ти и 7-ми клас... сега съм лигава (даже тая дума е малко сила) само понякога.. просто когато ми е забавно.

Seducti0n
06-12-2007, 18:17
Границата между лиготията и чувството за хумор е много тънка и често пъти,несъзнателно я преминаваме.Нормално е на моменти да си в приповдигнато настроение,но не и да бъде перманентно лигавото ти поведение.Така,човек изглежда в очите на околните лекомислен,недорасъл,неспо собен да прави важни житейски избори.Просто,някак си не е приятно нон стоп да си близо до човек,който постоянно му е весело,к и да речем в моменти когато на теб ти е кофт и той да не спира да се хили.Супер,нелофка ситуация.Другата крайност е прекалено сериозния човек,който не умее да забавлява както себе си така и хората в обкръжението си.Всяко нещо е хубаво,но в определени граници,които ние самите,трябва да си създадем.

Presley
06-12-2007, 18:24
Както каэа Цвети-границата между личнята и чувството эа хумор е доста тънка.Това е така на 100%,но само при тийнейджърите.В това няма нищо лошо,нормално е.Но найстина от време на време става досадно и банално.Просто от всяка шега се прави голямааа тема и се почва един смях,абе лигава история.Естествено не отричам ,че и аэ съм така,даже доста често :-D Еми весело ми е :-D !Важното е хората около теб да раэбират хумора ти ,а не да си като Къци и сам да си се смееш...

06-12-2007, 18:38
mnogo blagodarq za otgovorite! problema e 4e to4no tazi tunka granica moje bi q previ6avam, osobeno naposlduk 4st4i4ko, no az li4no se use6tam koga da spra, i ne vinagi sum ligava prosto iskam da zabavlqvam horata i s eradvam kogato gi razsmivam! i seriozna moga da buda i ligava. problema e 4e nemoga da razgrani4a osobeno mnogo dvete ne6ta lignq i 4uvstvo z ahumor... blagodarq vbi

06-12-2007, 18:38
mnogo blagodarq za otgovorite! problema e 4e to4no tazi tunka granica moje bi q previ6avam, osobeno naposlduk 4st4i4ko, no az li4no se use6tam koga da spra, i ne vinagi sum ligava prosto iskam da zabavlqvam horata i s eradvam kogato gi razsmivam! i seriozna moga da buda i ligava. problema e 4e nemoga da razgrani4a osobeno mnogo dvete ne6ta lignq i 4uvstvo z ahumor... blagodarq vi {}

Valar
06-12-2007, 19:53
Важното е лигнията да се лее и шоуто да става кво ти пука за другите!?
Един живот жвеем.

Presley
06-12-2007, 20:21
Важното е лигнията да се лее и шоуто да става кво ти пука за другите!?
Един живот жвеем.
Е тво ме накара да се эамсиля бтв :-D Супер правилно!!!! :-D

Blacklisted
06-12-2007, 20:21
^и дай да изпростеем?

Shadow_Walker
06-12-2007, 20:32
Ам може да си забавен и без да се лигавиш и правиш на идиот :)

Boot
06-12-2007, 20:43
Нормално е на моменти да си в приповдигнато настроение,но не и да бъде перманентно лигавото ти поведение.
Жено, чувството за хумор и приповдигнатото настроение са далееееечни неща. Можеш да си супер сдухан по някакви си причини и пак да си имаш чувство за хумор.

хора с чувство за хумор > all

A това, че авторката се насира от лигня изоооооообщо, ама изоооообщо не значи, че има чувство за хумор. Даже най-вероятно е просто тъпа лигла и само на нея й е весело, но не и на останалите.

06-24-2007, 17:10
Boot super si ;D

find_m3
06-24-2007, 18:37
Важното е лигнията да се лее и шоуто да става кво ти пука за другите!?
Един живот жвеем.
Е тво ме накара да се эамсиля бтв :-D Супер правилно!!!! :-D

Много точно!!Подкрепям!Време е да спрем да мислим за другите и да си живеем както на нас ни е добре без да се интересуваме от хорското мнение :smt016 :smt016 :smt016

06-24-2007, 22:22
абе по мое мнение си има разлика и то не малка.дори може да се каже 4е са мн разли4ни,защото както от 1 страна вси4ки оби4ат хора с 4увство за хумор,от друга пък вси4ки се дразнят на лигните.
има мн слу4аи когато супер лигави хора нямат никакво 4увство за хумор и нз...може би им е нещо като комплекс и така искат да станат и те интересни,център на внимание и т.н.Но ло6ото е 4е постигат обратен ефект и от безпределната си лигня не могат да забележат 4е стават за смях.еми нз някак си трябва да се оту4и6,4е е мн досадно пък и някои хора/с 4 за хумор!/ оби4ат да се ебават то4но с такива/лигави хора/.хората с хубаво 4.за хумор винаги ще могат да ги направят за смях,да ги иронизират и т.н.,а на лигните им остава само да слушат и да умират от срам

Mimka_sweet
06-25-2007, 08:02
Важното е лигнията да се лее и шоуто да става кво ти пука за другите!?
Един живот жвеем. :-D

ni6to_novo
06-26-2007, 13:40
има мн слу4аи когато супер лигави хора нямат никакво 4увство за хумор и нз...може би им е нещо като комплекс и така искат да станат и те интересни,център на внимание и т.н.Но ло6ото е 4е постигат обратен ефект и от безпределната си лигня не могат да забележат 4е стават за смях.еми нз някак си трябва да се оту4и6,4е е мн досадно пък и някои хора/с 4 за хумор!/ оби4ат да се ебават то4но с такива/лигави хора/.хората с хубаво 4.за хумор винаги ще могат да ги направят за смях,да ги иронизират и т.н.,а на лигните им остава само да слушат и да умират от срам


A това, че авторката се насира от лигня изоооооообщо, ама изоооообщо не значи, че има чувство за хумор. Даже най-вероятно е просто тъпа лигла и само на нея й е весело, но не и на останалите.

+1

sb
06-27-2007, 07:24
Аз се лигавя,да,но мисля ,че всички около мен разбират ,че аз мога да бъда и сериозна.и честно казано напоследък тоолкова ми пука за мнението на останалите ,че няма накъде повече^^ Демек не ми пука :Р
Когато поискам мога да бъда сериозна.И сериозна да съм,пак ми харесва.Аз съм странна :D

Boot
06-27-2007, 09:46
баба ти е странна
](*,)

06-27-2007, 12:20
sb въпроса не е да преминава6 постоянно от 1та до другата краиност.трябва да балансираш,защото наистина е глупаво и смешно да си сериозна и изведнъж да по4не6 с лигавщините,и обратното.пък и ако сега не ти пука за 4уждото мнение,като запо4не6 да ставаш голям дразнител за хората 6е ти запука

06-27-2007, 12:20
sb въпроса не е да преминава6 постоянно от 1та до другата краиност.трябва да балансираш,защото наистина е глупаво и смешно да си сериозна и изведнъж да по4не6 с лигавщините,и обратното.пък и ако сега не ти пука за 4уждото мнение,като запо4не6 да ставаш голям дразнител за хората 6е ти запука