PDA

View Full Version : TQ se misli....



ot4aqna_f
06-12-2007, 16:40
zdaveite aal iskam da vi kaja ne6to i znae 4e vie nai dobre 6a me razberete predi 1 god sestra mi otslabnq i sega nali si4ki q haresvat zaglejdat i mi se hvali kolko mnogooo mom4etra bili q zaglejdali a mene kak li ne me obijda vika mi 4e sam svinq 4e sam izrod ami do predi 1 god tq teje6e 78 kg taq svinq a sega mi se prai na golqmata rabota i si pozvioloqva da mi kazva 4e 6a debeleq o6te a tq 6te se arzkasqva i otslabnqva o6te poe4e az nz ko sam i napraila mar6ata my s mar6a az q mrazq :( tq nario4no me drazni ama az ne i zavijdam opitah se da i kaja da si spomni predi vreme dali kato be6e taq nsvinq dali nqkoi 63te6e da q zagleda taq grozotiq ama izvednaj kat se arzhybavi vika 4e ot neq po hybavo momi4e nqma ama ne e taka ima mnogo po hybavi vie kakvo mislite po tozi vapros :smt010 :smt010 :smt010 pisna mi psotoqno da me oprekva kajete ko da napraq da me vazpriema a i az si msili 4e tq ne iska da me zema na akfe sas neq ili kadeto i da e 6toto s esramyva ot mene ;(

Qnchety
06-12-2007, 16:49
Баси аз самочуствието, което има сестра ти! Изглежда тя смята, че външността и обожателите й са по важни от теб :smt017 . Хич да не ти пука. Покажи й 4е и ти моеш да бъдеш харесвано момиче, че и ти си красива и ЧЕ НЕ Е ЕДИНСТВЕНА НА СВЕТА!

06-12-2007, 16:50
Ami spored men sestra ti mnogo te obicha i prosto iska da te nakara da otslabne6(makar i po tozi na4in...).Neznam kakvo e tegloto ti,no kolkoto i da si citiram "debela" ne biva da se sramuva6 ot sebe si, a da se haresva6,a ako moje6 i da otslabne6 super.I az imah podoben problem s bratov4edka mi ama to be6e 6toto sym mnogo slaba taka 4e gore-dolu te razbiram.....

ot4aqn_m
06-13-2007, 11:10
Az mislqe sestra ti si nqma nikakav problem!Qvno ti ima6 seriozen problem sas samo4uvstvieto!Shtom ti ne se xaresvash,kak drygite shte te xaresat!Zamisli se varxy tova!Moje bi ti se otnasqsh zle sas sestra ti i zatova tq ti otvrashta sas sashtoto!Zamisli se nad tova! Ako iskash si ostavi mail da si pishem shte se postaraq da ti pomogna

rakiQ
06-13-2007, 12:47
егати грозното
сестри да се обиждат по такъв селски начин.....простотия. :smt012

sladka_pleven4anka
06-13-2007, 13:35
da be verno ebati otno6enieto :shock:

Boot
06-13-2007, 14:28
Ми ти продължавай да я наричаш "мършата му с мърша" и ще продължава да те псува, да се срамува от теб и т.н. В крайна сметка тя е направила нещо, за да изглежда добре и се гордее с това.
Верно е че прекалява, ама и твоето отношение не е добро към нея.

ThePowerOfLove
06-13-2007, 14:40
Ами не е права. Гадно е да се държи с теб така. Но може би иска да те направи по-хубава (ако си мисли,че не си) и да си излизате тогава двете и да не я е срам...не знам :-k

06-13-2007, 17:21
От една страна - евала на сестра ти, че е свалила толкова килограми и е направила нещо за себе си. Глупавото в случая е, че се е самозабравила. А ти как можеш да кажеш, че я мразиш? :o Все пак ти е сестра. Не съм психолог, но от написаното разбирам две неща - не искаш да признаеш дори пред себе си, че малко или много й завиждаш, а второто е, че се чувстваш пренебрегната, което пак води до някаква омраза. Ще ти кажа, че цялата тази история е смешна. Нека момичето се кефи на това, което е постигнала, нека лети в облаците. Ясно е, че се пада много лесно от там. Покажи и, че и ти не си за изхвърляне и запомни, че всеки човек има чар - малък или голям. Недей да се комплексираш, запазете добрите си отношения, защото сте една кръв и дойде ли момент, в който се почувстваш сама..сестра ти ще те подкреп, а не друг. :)

N0_feAR
06-13-2007, 19:21
И аз имам сестра-понякога ми говори всякакви слупости с целта да ме дразни. Може и при теб да се получава така. Може би ти го казва просто за да ти се изфука, че е успяла да отслабне и да се разхубави. И най-вероятно заради външната й промяна прекалено много се е възгордяла и сега ще ти го натяква, ще ти прай мръсно с единствената цел :arrow: да те дразни. Няма кво да й обръщаш внимание, като види че не ти пука ще те остави на мира...