PDA

View Full Version : Normalna li sam?MAi ne



06-12-2007, 17:34
Naposledak neshto mi ima i ne moga da jiveq normalno-vseki den kato otida v u4ili6te i se zaklu4vam v nqkoi kenef i sedq taka vsqko mejdu4asie. Smqtate li 4e mi ima ne6to :?: Po-kasno shte vi obqsnq shto go pravq no bi li moglo da se s4ete za postapka ot zdravo stapil na krakata si 4ovek? :?

zloto
06-12-2007, 17:47
Аз пък сядам на един шкаф и размишлявам...
Ами май не е нормално всяко междучасие да се заключваш в кенефа, освен ако нямаш рядко щастие... кажи защо го правиш поне...

koalka
06-12-2007, 17:48
Не знам, може би не е нормално.Все пак не е ясно защо го правиш.

06-12-2007, 17:50
Emi malko e stranno,no vse pak.Spored men nedei da se zatvarq6 v sebe si i utre kato otide6 na daskalo po-dobre vzemi nqkoq priatelka tq da ti pravi kompania.Az taka pravq i daje moga i prez golqmoto mejdu4asie da stoq tam. :P :P :P

Uptown_soldier
06-12-2007, 17:53
Naposledak neshto mi ima i ne moga da jiveq normalno-vseki den kato otida v u4ili6te i se zaklu4vam v nqkoi kenef i sedq taka vsqko mejdu4asie. Smqtate li 4e mi ima ne6to :?: Po-kasno shte vi obqsnq shto go pravq no bi li moglo da se s4ete za postapka ot zdravo stapil na krakata si 4ovek? :?

А това защо го правиш?

06-12-2007, 17:59
AMi v novo u4ili6te sam ot tazi godina no horata nqkak si ne uspqha da me razberat po pravilniq na4in ne pojelaha da me opoznaqt i to i az ne znam za6to i vmesto tova zapo4naha da se otnasqt adski grubo s men,da me obijdat,butat i tn i tova mi deistva ujasno depresira6to da me polzvat za da se gavrqt samo s men i za tova se zaklu4vam :?

sashoTo
06-12-2007, 18:37
xXQXQ zapochni da se pravish na interesna da vpechatlqvash s novi neshta s xorata govori dori i da ne te slushat , she zapochnat da te slushat . pravi gospojite za smqh sled tfa gi karai da te ispitvat i iskarvai shestica .. ako smqtash che si krasiva i umna edva li nqma da te haresat i drugite ..

06-12-2007, 18:48
draj se kato nepokist badi pi4 i hora okolo teb 6te sa takiva , pokaji im 4e ne si slaba. spored men te prodalgavat da pravqt tova za6toto vijdat 4e im se vrazva6 ne badi mi6ok izqvi i sebesi pokaji kakva si dori i te da ne te slu6at i tn.... povqrvai mi napravi go ;)

chili_mars
06-13-2007, 09:56
мн е гадно шото е ново у4илище. то да беше 7ми клас и ако щеше да се махнеш... странно е това което правиш, но като 4ух при4ината и те разбирам... но все пак това може да ти даде само още поводи за подикравка! по добре се разхождаи някъде на двора или около у4илище през между4асията
4ао :)

06-13-2007, 10:18
Прави се, че не ги чуваш и не ги забелязваш. Когато ти кажат нещо, пробвай да ги затъпиш. :wink:

mechtaq_za_teb
06-13-2007, 10:47
Mi tova ne mi zvu4i mnogo normalno.A ne trqbva v nikakav slu4ai da im pozvolqvash da se darjat s teb taka.Pokaji malko harakter i im dai da se razbere 4e ne si im nqkakva igrachka!

free_cool_GirL
06-14-2007, 07:07
4ovek ne se tormozi tolkova mnogo
az go praveh s16toto ama vidqh 4e nqma polza ako nqma6 fr ot klasa nameri nqkoi izv1n klasa po golqma ili po malka...(pedpo4ita se po golqma :wink: ) kogato te vidqt sama v koridora ti stava gadno i za tva se zatvarq6 nali...nedei taka ako o6te sega se predade6 to o6te 4 godini tr da gi t1rpi6 teq hora...stegni se nameri nqkvi priqteli kvito i da sa nemoje6 da kaprizni4i6...usmihni se na sveta kvo p1k kat ne te haresvat mainata im psuvai gi kolkoto ti du6a iska...samo ne se predavai po toq na4in....tr da si silna samo tva e spasenieto i da znai6 4e tva e samo period 6toto sled vsi4ko lo6o idva vsi4ko hubavo...spodelqi s nqkoi kak se 4uvstva6 moje da ti se stori sme6no ama az kazah na maika si 6tot nqmah nikoi drug...malko me uspokoi(ama ne ti prepor14vam da spodelq6 na maika si posle s meseci me pita dali s1m dobre makar 4e me vijda 4e se usmihvam na sveta sled kato vs se opravi...) ama se pak ako ima6 nujda i spodeli...ti si preceni kakto iska6...uspeh i ne zabravqi
Вярвай в трудни моменти, смей се когато тъжиш,
лесно е глава да отпуснеш трудно е да победиш.

Не се интересувай от това,което говорят зад гърба ти!Нали вървиш пред тях - нека гледат гъза ти!!!
:smt006 4ay i uspeh

Bezrazli4na
06-14-2007, 19:09
AMi v novo u4ili6te sam ot tazi godina no horata nqkak si ne uspqha da me razberat po pravilniq na4in ne pojelaha da me opoznaqt i to i az ne znam za6to i vmesto tova zapo4naha da se otnasqt adski grubo s men,da me obijdat,butat i tn i tova mi deistva ujasno depresira6to da me polzvat za da se gavrqt samo s men i za tova se zaklu4vam :?
Gre6kata ti e bila o6te v na4aloto trqbva da si bila sas tezi ka4estva kato si na novo mqsto samo4uvstvie -v umereno koli4estvo
lubopitstvo da opoznae6 drugite
da ne se dyrji6 nadmenno
da uvajava6 sebe si A NE DA SE ZATVARQ6 :smt018
Sega popravi tazi gre6ka basi s visoko DIGNATA GLAVA dokaji se pred sebe si i drugite i NE STOI V KENEFA :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 i potyrsi i oceni koi sa istinskite ti priqteli........e tova ako me poslu6a6 men i ostanalite koito pi6at 6te ima efekt