PDA

View Full Version : Линк или сайт за SNOWCROSS



06-12-2007, 18:55
Има ли някой който ще ми даде линк или някой сайт от който да си сваля играта СНОУКРОС (SNOWCROSS).Пробвах в замунда.нет но не иска да ми се тегли защо така?Пробвах и от други сайтове за торенти но пък не я намирам.ПЛС дайте ми някой сайт или линк.ПЛС

LGPz
06-12-2007, 19:20
КОЛКОТО И ДА СЕ МОЛИШ,КОЛКОТО И ТЕМИ ДА ПУСКАШ НЯМА ДА ТИ ДАМ ШИБАНАТА ИГРА!!!!АКО ТОЛКОВА НАСТОЯВАШ ЕЛА И МИ НАПРАВИ СВИРКА И ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ !!!!! И ПРЕСТАНИ ДА ПУСКАШ ТЕМИ,ЗАЩОТО МЕ ВБЕСЯВАШ!!!!!!НАУЧИ СЕ,ЧЕ КОМПА НЕ Е САМО ЗА "ЦС" И "УАРКРАФТ".
АКО НЕЩО ИМАШ ПРОБЛЕМИ РЕГИСТРИРАЙ СЕ И ПИШИ НА ЛС!!!!

пс. съжалявам,ако съм прозвучал МАЛКО груб,но съм ядосан.Знам,че тук не е мястото да си изкарвам гнева,но след като видях,че е пуснал 3 теми на издържаш!

06-13-2007, 11:17
Да ти ебем путката май4ина да ти еба коя маика те е изсрала ве нещастник шибан.4е ти правим свирка друг път да те еба у путката май4ина да те еба.Ела ми само да ти кажем аз на тебе!!!!Колко си искам теми 4е пускам ако ще и 200000000.
КАПИШ?!
п.с. :smt097 Да ти еба майката!Сигурно няма да има възрежение :smt097

Eagle_13
06-13-2007, 15:49
Але пич нямали за теб чичо Гоогъл или ти искаш всичко на готово.Нестава така, просто нестава, вземи потърси.
@_Joreto_ като много знаеш защо не му помогна а го насърчи да пуска и нови теми ? Като се правиш на многознайко кажиму от каде да я свали.

LGPz
06-13-2007, 19:48
xaxaxa :D :D :D xaxaxaa :D :D :D xaxaxaa
ТЪПИ КОМПЛЕКСАРИ....
Але много ми е чудно,защо само на майка обиждате?Започвам да си мисля,че имате 2 гънки в мозъка - Една за пазене на равновесие,а другата от падене от люлката като малки...

пс. Казах ви да ми пишете на ЛС нещасти олигофрени... :smt018

едит: "Жоре" първо се научи да си инсталираш поне игрите ...

LevSkarCh3
06-13-2007, 21:50
xaxaxa :D :D :D xaxaxaa :D :D :D xaxaxaa
ТЪПИ КОМПЛЕКСАРИ....
Але много ми е чудно,защо само на майка обиждате?Започвам да си мисля,че имате 2 гънки в мозъка - Една за пазене на равновесие,а другата от падене от люлката като малки...

пс. Казах ви да ми пишете на ЛС нещасти олигофрени... :smt018

едит: "Жоре" първо се научи да си инсталираш поне игрите ...

Браво LGPz прав си .... пък жорето ... искаш помощ - хората ти помагат (в др теми) - пък сега се правиш на ш*****к

LGPz
06-15-2007, 17:28
Нека позная - ТИ си второкласник?Ааа...не,не...Вт орокласниците са по-зряли ... В първи клас се учим да четем и пием /искам да кажа пишем/
=> ....