PDA

View Full Version : Кое от двете?



BebeTooOoo
06-12-2007, 18:10
Здравйте.Пак ще ви занимая с малките си проблеми , но този път наистина ми трябва съвет.Значи срещала съм много такива случеи , но немога да си направа извод за самата себе си , затова ще помоля да дадете своето мнение.Значи приятелят ми е с една година по -голям от мене (7-ми клас) и сега се чуди дали да кандидатства в моето училище или да си остане в неговото.Много искам да сме заедно...защото след време няма да имаме толкова време да се виждаме и т.н. Секи със своите проблеми.Мислих , че ако той дойде в моето даскало...аз да не кандидатствам ами да си остана до 12 клас там...заедно с него , защото наистина неискам да стигнем до там - да с виждаме по 2 пъти в месеца.Другата възножност е да кандидатствам в училището , в което искам , но по този начин няма да имаме толкова време заедно и сега се чуда кое да избера - образованието или приятелят ми...вие как мислите.Кое бихте избрали и защо? Мерси предварително... :-)

Uptown_soldier
06-12-2007, 18:11
Здравйте.Пак ще ви занимая с малките си проблеми , но този път наистина ми трябва съвет.Значи срещала съм много такива случеи , но немога да си направа извод за самата себе си , затова ще помоля да дадете своето мнение.Значи приятелят ми е с една година по -голям от мене (7-ми клас) и сега се чуди дали да кандидатства в моето училище или да си остане в неговото.Много искам да сме заедно...защото след време няма да имаме толкова време да се виждаме и т.н. Секи със своите проблеми.Мислих , че ако той дойде в моето даскало...аз да не кандидатствам ами да си остана до 12 клас там...заедно с него , защото наистина неискам да стигнем до там - да с виждаме по 2 пъти в месеца.Другата възножност е да кандидатствам в училището , в което искам , но по този начин няма да имаме толкова време заедно и сега се чуда кое да избера - образованието или приятелят ми...вие как мислите.Кое бихте избрали и защо? Мерси предварително... :-)

Аз лично бих избрал образованието.

Presley
06-12-2007, 18:14
Обраэоването

06-12-2007, 18:15
kolkoto i da go obi4a6 spoded men e po-dobre da izbere6 obrazovanieto!!! za6toto sega si edva 6 ili 7 klas, vs ti se vijda rozovo i si misli6, 4e cql jivot 6te si s tova mom4e. e ako e taka super, no ako ne e .... ](*,) zapi6i se tam, kadeto iska6 da u4i6, a toi ako te obi4a istinski 6te te razbere :D :P

PerfectStrang3r
06-12-2007, 18:15
Образованието е най - важно .. всеки да влиза, където иска, защото 7-ми клас е фундаментален за избора ти в живота по - нататък, ако имаш високи амбиции различни от продаване на банички. A, че няма да се виждате много често, не е голям проблем. Стига да се обичате.

koalka
06-12-2007, 18:20
Защо да не се виждате често, дори и да сте в различни училища?Е, да, няма да се виждате всеки ден, но от друга страна това е добре.Като се виждате всеки ден има риск да си омръзнете, а така повече ще искате да се видите и да си липсвате.
По-добре влез в училището, което ти харесва...А и вие няма да се виждате два пъти в месеца.Едно, че сте от един град, а и все пак има събота и неделя най-малкото...

BebeTooOoo
06-12-2007, 18:22
Много благодаря на тези , които дадоха мнение...и аз мисля , че трябва да избера образованието , но нещо се ме спира...

pink_champagne
06-12-2007, 18:26
Защо да не се виждате често, дори и да сте в различни училища?Е, да, няма да се виждате всеки ден, но от друга страна това е добре.Като се виждате всеки ден има риск да си омръзнете, а така повече ще искате да се видите и да си липсвате.
По-добре влез в училището, което ти харесва...А и вие няма да се виждате два пъти в месеца.Едно, че сте от един град, а и все пак има събота и неделя най-малкото...

И аз съм на същото мнение,защото сега може много да се обичате,но в далечното минало да 12-ти клас толкова много неща ще се случат,може и да се разделите,което естествено не ти го пожелавам...и тогава да си осзнала грешката си.Пък защо да не можете да се виждате извън даскалото? Какво ви пречи?Не знам..според мен е по-добре да си кандидатстваш за училището,което ти искаш. Пък и 100% сигурно ли е,ако той кандидатства,че ще го приемат точно в твоето училище. Колкото и да си добър, на един такъв изпът всичко може да се обърка. Както аз имах само петици и шестици на пробните на истнискиа изпит изкарах 3.250 така,че няма гаранция че ще влезе точно в твоето училище.

sexy_for_you
06-12-2007, 18:38
мила,ти си едва 6-ти клас,доколкото разбрах.Най-добре е да се реализираш,да станеш личност.То и без тва ти е рано.Знам,че възрастта няма значение и може да го обичаш истински.Но не си пропилявай будещето.По-добре да станеш личност,с образование,отколкото да се хвърляш в любовни пориви.Тва от мен.Успех!

LilitoO
06-12-2007, 18:42
ОБРАЗОВАНИЕТО...ако приятеля ти те обича толкова мн че да сте заедно до 12 клас че и повече значи трябва да знае кое е важно за теб а образованието е наистина мн важно...пък и тва че сте в различни училища не значи че няма да се виждате...една ОГРОМН част от двойките са в различни училища и тоа никога не ги е спирало...щом с еобичат хората... :smt007

Th3MaN
06-12-2007, 18:49
Здравйте.Пак ще ви занимая с малките си проблеми , но този път наистина ми трябва съвет.Значи срещала съм много такива случеи , но немога да си направа извод за самата себе си , затова ще помоля да дадете своето мнение.Значи приятелят ми е с една година по -голям от мене (7-ми клас) и сега се чуди дали да кандидатства в моето училище или да си остане в неговото.Много искам да сме заедно...защото след време няма да имаме толкова време да се виждаме и т.н. Секи със своите проблеми.Мислих , че ако той дойде в моето даскало...аз да не кандидатствам ами да си остана до 12 клас там...заедно с него , защото наистина неискам да стигнем до там - да с виждаме по 2 пъти в месеца.Другата възножност е да кандидатствам в училището , в което искам , но по този начин няма да имаме толкова време заедно и сега се чуда кое да избера - образованието или приятелят ми...вие как мислите.Кое бихте избрали и защо? Мерси предварително... :-)


Като гледам още си малка. До 12 клас ще се скарате 100% така че по добре избери образованието докато още ти се учи. Има време за любов и такива работи.

Котарана
06-12-2007, 19:45
Кандидатствай си там където искаш!Това е образованието ти все пак.Ти си твърде малка, за да си правиш чак такива планове това са глупости.Ще се скарате после ще съжаляваш и ще искаш да се махнеш.Преди направих подобна глупост за която още ме е яд...

coteto
06-12-2007, 19:51
vsi4ko ama vsi4ko mije da stane do 12 ima mn vreme a pak i vie sega ste o6te 7 klas.sega vsi4ko e samo edna trapka koqto sled vreme 6t eotmini.pomni mi dymata.po dobre izberi obrazovanieto.ako naistina darji na teb nqma nikakvo zna4enie dali 6te se vijdate 2 pati v meseca ili vseki den.ako darji na teb i ti na nego 6te ostanete zaedno.kasmet :smt008

M[m]M
06-12-2007, 22:25
Хмм... А неможете ли да кандидатствате в някое друго очилище заедно

Kianna
06-12-2007, 23:14
Образованието избери!

alkobalko
06-13-2007, 04:18
Образованието. Н е се знае колко време ще сте заедно, а ако направиш нещо, което не искаш или не направиш това, което искаш, може би ще съжаляваш винаги.

Gothique♫
06-13-2007, 07:10
Ест че образованието,още си мъничка и с твоя приятел ще се скарате докато станеш 12 клас тъй че по-добре избери образованието ;]

mechtaq_za_teb
06-13-2007, 07:13
Obrazovanieto !

~egoistiC~sister
06-13-2007, 07:22
Да си кандидатства където иска рано или късно(ще прозвучи гадно ама кфо като)ще скъсате..и нема да искате да се виждате капиш?!

nelkalee
06-13-2007, 07:26
Мисля че е по - добре са избереш образуванието!Така или иначе до 12 клас сигурно ще се скарате.

GoLdy
06-13-2007, 08:53
момиче
земи се стегни
искаш или не вие ще скусате ако не тази година догодина и ще е още по -тъпо
ходи да учиш
ако гаджето те обича (сигорна сум че не е така защото в 6 или 7 клас не изпитваш любов , а само някво влечение)
тъи че ходи да учиш и ставаи човек

П.П
за да питаш значи вече си рещшила но се страхуваш дали си права

Iv4eTy
06-13-2007, 09:14
Определено образованието. Първо защото в тези времена ако нямаш образование си за никаде и също така защото дори и да се обичате много си на такава възраст, че утре може да ти хрумне(или на него) че вече не го харесваш и искаш да си с друг и тогава можеш да съжаляваш. Пък и това че не сте в едно у-ще незначи че няма да се виждате се пак ще сте в един град.

`Death`Whore``
06-13-2007, 09:16
Образованието е хубаво нещо, но от училище до училище няма голяма разлика, освен ако не е математическа или езикова гимназия. А всъщност ако влезеш в такава гимназия, ще е наистина мъка...

Mo6no3
06-13-2007, 09:25
Я му заеби майката на момчето. След 2 седмици може и вече да не си с него, но разликата дали ще попаднеш в елитно училище или ще си останеш в скапаното е голяма. Най-малкото ще смениш компанията с далеч по-успяла такава. А каквато е компанията, такъв е и човека. И все пак изобщо не сигурно дали ще влезеш някъде изобщо, нали? :lol:

Vladokaaa
06-13-2007, 09:58
Oбразованието разбира се!!!

ninsy
06-13-2007, 14:07
не че искам да те отчайвам но до 12 клас ще смениш още ехеееее колко много гаджета така че избери образованието което ще ти е нужно за по - нататък