PDA

View Full Version : Правилно ли се развивам :( :(



sunche
06-12-2007, 19:34
Може би Ви е дотегнало от такива теми :oops: но все пак искам да ви попитам
На 15 съм,висока съм около 1,60 и тежа около 40 кг и съм направо клечка
Имам менструация,но гръдната обиколка хич я нямааа, да е 70 см :( а все пак съм на 15 :!:
Това ме притеснява и искам да ви попитам дали ви се вижда нормално ,да не би да е защото съм мн слаба или просто се развивам по-бавно и може би всичко ще си дойде с времето ????

Благодаря,ако все пак някой отговори :oops: :P

Uptown_soldier
06-12-2007, 19:38
Може би Ви е дотегнало от такива теми :oops: но все пак искам да ви попитам
На 15 съм,висока съм около 1,60 и тежа около 40 кг и съм направо клечка
Имам менструация,но гръдната обиколка хич я нямааа, да е 70 см :( а все пак съм на 15 :!:
Това ме притеснява и искам да ви попитам дали ви се вижда нормално ,да не би да е защото съм мн слаба или просто се развивам по-бавно и може би всичко ще си дойде с времето ????

Благодаря,ако все пак някой отговори :oops: :P

Нормална си, спокойно.

kPuCkA
06-12-2007, 20:14
Абе всъщност знаеш ли...може да ти има нещо вземи се прегледай да не е прекалено късно после...с тез малките гърди...кой знай какво може да е :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: спокс бе,нищо ти няма :::

Presley
06-12-2007, 21:48
Раэвиваш се чудесно!
1)Не всички са по 1.70
2)Не всички са като Памела Андерсън
3)В това ,че си слаба няма лошо!По-добре така,отколкото да си някакво кюфте!Но ако толкова ти пречи яж повече хляб,може би ще помогне :mrgreen: !Или отиди на диетолог,100% ще ти помогнат,преди време имах подобен проблем...

qjte dreben penis
06-12-2007, 22:14
1)Не всички са по 1.70
2)Не всички са като Памела Андерсън
1)права си, трябва да са по високи
2)права си, тя е дърта

06-12-2007, 23:07
1)Не всички са по 1.70
2)Не всички са като Памела Андерсън
1)права си, трябва да са по високи
2)права си, тя е дърта

1) прав съм, ти си гей
2) майка ти е дърта
3) да ми ядеш едрият п*нис, да ми ядеш! :wink:

_donna_
06-13-2007, 10:08
дете,нямаш ли си майка и личен лекар? 8-[

иначе,всеки се развива различно,ти имаш още доста годинки да ти порастнат циците,а и да не порастнат толкова,не е болка за умиране.и без да съм лекар,по това което казваш,не виждам нищо смущаващо в развитието ти.

sunche
06-13-2007, 17:07
Еми явно се притеснявам повече отколкото трябва,явно че всичко ще си дойде с времето :D А височината и килограмите не ме притесняват,нямам желание да съм като топмоделка :wink: Пък и не искам да съм като някоя пайнерка относно бюста,но просто се притеснявам че за възрастта ми не е мн ноормален като големина,НО това определено не е повод за комплекси
Мерси за отговорчетата :mrgreen:
И сори за тъпата тема :oops: [/i]

foreverr
06-25-2007, 20:40
spored men se razviva6 nornalno kakto ti kaza vsi4ko 6te si doide s vremeto a ako maika ti ili sestra ti-ako ima6 takava imat prekaleno malki gardi zna4i i tvoite 6te sa si malki sori 4e sam gruba ama obi4am da kazvam istinata napravo a da ne laja spoko de i az sam s malki cici na 14i polovina godini sam a gradnata obikolka mi e 82 50 kg sam i sam visoka 1 65

sunche
06-28-2007, 14:27
[quote="PEPITO SLADKATA"]sori 4e sam gruba ama obi4am da kazvam istinata napravo a da ne laja /quote]
Спокс ,не възприемам тва като грубост от твоя страна .Предпочитам да ми го казват директно и честно-така както ти :) И да тва си е вярно ,зависи си и от гена

07-04-2007, 19:29
спокойно, и аз сега навърших 15 и нямам голям бюст...по бански не е толкова зле, защото съм и по-слабичка де - 1.71 - 46 кг и малко Чак сега се забелязва така да го кажа "нарастване" :D така, че наисита приеми, че някой се развиваме по-бавничко..или ако си и ти слаба вземи хапни малко, аз тва правя и се забелязва ефект. Просто като си много слаба и не можеш да носиш голям бюст :wink: