PDA

View Full Version : iskam da spre da mi puka vednyj zavinagi!!!



never_kiss_you_again
06-12-2007, 19:03
Maleee vidqh go :cry: Vidqh bifshiq si priqtel-moqta lubov!!!
Sorry za super typata tema ama ako ne go spodelq nqkyde shte se pobyrkam totalno!
Tolkova beshe hubav,usmihnat,napravo otka4ih.Neznam kakvo mi stana no ne mojah da kaja nishto. :smt010 Kak moje takova neshto?Veche mina mesec ot kakto skysahme,a az ne spiram da mislq za nego!Shte se pobyrkam i psihi4eski.Ne moga da jiveq bez nego i toq mesec mina ujasno bavno :cry: 4uvstvam se dalboko naranena i izostavena.Ne iskam da govorq za razdqlata ni,zashtoto shte se razpla4a :smt011
Mnogo mi e obyrkano,samata az sym obyrkana.Luda sam po nego,obi4am go!
Znam 4e edva li shte uspeete da promenite tova po nqkakav na4in,no molq vi kajete mi zashto e tolkova trudno da go zabravq,kakto toi postapi?Zashto ne moga da spra da mislq za nego?Zashto napravih greshkata da se vlubq v nego...i sega da sme razdeleni i po moq i po negova vina! :cry: zashto jiveq v minaloto?Iskam da gledam napred...iskam da moga s iskrenna usmivka da pogledna i nego i priqtelite si!Iskam da bada onova shtastlivo momi4e!Iskam prosto da ne mi puka?A zashto e tolkova trudno... :smt010 :smt009 Ot4aqna sam.

pink_champagne
06-12-2007, 19:09
О Боже - един месец?!??Чакай още нищо не е минало. Аз най-Голямата си любов забравих година и два-три месеца по-късно. Те първа ти предстои периода на депресии и т.н.В никакъв случай не искам да те отчайвам. Но сама ще видиш,че след като и последната частичка любов към него си отиде, вече ще си една отракана непукистка. Защото мъката и болката по един човек, ме направи именно такава и то до такава степен не ми пука вече от нищо,че понякога се чудя на себе си. Просто ще трябва да мине още време.Сега още рана е сурова. :)

06-12-2007, 19:10
Hope is wasted on the hopeless ...

06-12-2007, 19:10
Hah, mi tfoi problem :mrgreen: Ako smqta6 4e 6te ti olekne moje6 da spodeli6 - pri men deistfa :wink:

never_kiss_you_again
06-12-2007, 19:14
О Боже - един месец?!??Чакай още нищо не е минало. Аз най-Голямата си любов забравих година и два-три месеца по-късно. Те първа ти предстои периода на депресии и т.н.В никакъв случай не искам да те отчайвам. Но сама ще видиш,че след като и последната частичка любов към него си отиде, вече ще си една отракана непукистка. Защото мъката и болката по един човек, ме направи именно такава и то до такава степен не ми пука вече от нищо,че понякога се чудя на себе си. Просто ще трябва да мине още време.Сега още рана е сурова. :)I az misleh kato teb.Prejivqvah edna lubov 1 godina.Beshe mi mn tejko i sled kato uspqh da zabravq mom4eto stanah palen nepukist.Misleh 4e nikoi veche ne moje da me narani i 4e nqma da mi puka za nikogo taka kakto za nego.E..minaha meseci,ne mi pukashe,bqh shtastliva..sreshtnah go.Po4nahme da izlizame.Ne mi pukashe i za nego...no kakto ne mi pukashe taka i mi zapuka. :smt010
Vqrvah,4e nqma da obi4am poveche taka,ne iskah da me naranqvat pak...a imenno tova se slu4i i povqrvaite mi,beshe napalno neochakvano. :smt011 Kolko e gadno....gadnoooo... :cry:

Котарана
06-12-2007, 19:39
Осъзнай се малко! Небива да се измъчваш за човек който не го заслужава! Лично аз никога не бих се съсипвала заради някъв си там дето не му пука за мен...

Kianna
06-12-2007, 20:27
:shock: :shock: :shock:

bilqn4eto
06-12-2007, 20:31
zdravei,az imam napalno sa6tiqt problem i v momenta prejivqvam sashtoto,adski mi e trudno i vse mi trqbva nqkoi,na kogoto da go povtarqm i povtarqm za da si izlivam makata.s moq se razdelihmeredi 15-tina dni,a sega sre6tnah drugo mn gotino mom4e i sam s nego(sigurna sam 4e toi mn me haresva,az nego sa6to)no vapreki tova stariqt mi priqtel e postoqnno v uma mi i ne moga da spra da mislq za nego.lo6oto e 4e toi raboti kato barman v edno kafe,a az hodq da piq kafe v sasednoto.da ti kaja mn pati sam pila zxaradi nego,vapreki 4e sam o6te na 16 i ose6tam 4e tova me sasipva i promenq psihi4eski,sega ve4e se opitvam da ne mislq za nego(zanimavam se s vsqkakvi gluposti i gledam da ne ostavam sama,tova e nai-vajnoto)taka 4e ne se ptesnqvai,ako ne se saberete 6te mine vreme i 6te sre6tne6 drugo mom4e,koeto 6te haresva6 moje bi i pove4e ot biv6iq :wink: :smt008

BuBi008
06-13-2007, 03:08
Abe q se stqgai.... e da shte ti e kofti kato go vijdash ama se druj na polojenie shtom toi moje da te zabravi i ti mojesh. Budi silna to ako za vsichko koeto gubim naistina otdelqme godina dve da go prejivqvame eheeee......to togava jivota ni trqbva da e pulen samo s depresii. Lichno az ne moga da ti dam suvet zashtoto tochno sega sym s nai-golqmata mi liubov do sega ... ama kato sym qdosana ili depresirana poprincip otivam da bqgam i mi pomaga ... imam vreme da pomislq za vsichko a i da se oturva ot tezi loshi misli ... taiche moje i ti da probvash.

Vikitooo
06-13-2007, 04:20
Тук е мястото да покажеш ВОЛЯ И ХАРАКТЕР! Пребори се сас себе си и бади силна...Минах през сащия транлив пат и много добре знам какво е. Тарпение и време.......ще го забравиш O:)

koalka
06-13-2007, 06:07
Е, ти какво искаш-да го забравиш за месец ли, след като си го обичала?Не става така, любовта не изчезва толкова бързо.С времето може би ще го забравиш, но трябва и ти да го искаш, да имаш воля и ще успееш. :wink:

maybelline
06-13-2007, 07:39
И аз съм късала с момче(с едно и също 3 пъти),което обичах,и всеки път трябваше да го 'забравям'(нищо,че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно).Зная,че е много трудно.И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек(напълно познато чувство ми е).Ето как ще се справиш - просто го направи,разбирам,че нямаш желание(аз също нямах,ама никакво желание).Затова,без да мислиш много,просто опитай.
:arrow: Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. :!: От личен опит ти казвам,ако слушаш любимите си песни сега,после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш.Засега ако можеш,не слушай любима музика.
:arrow: Вземи всички подаръци(плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. :!: Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно.Когато му дойде времето,сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш(а може и никога да не пожелаеш,това си е до характера ти).В килера(предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
:arrow: Излизай с приятели момчета. :!: По възможност наистина приятели,а не просто някои си,само защото са от мъжки пол и ги познаваш.Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно.Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
:arrow: Излизай с приятелки. :!: Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета.Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки(които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже.Та,много е важно да не излизаш сама,особено в дъждовно време.Излизайте на кино или някъде,където ще ви хареса и на трите.
:arrow: Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. :!: Много е важно да ти е интересно.Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките(или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така),които могат много да ти помогнат да се справиш.
:arrow: Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека,а през деня излизайте на други интересни места. :!: Не е хубаво да се затваряш сама у дома.Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него,а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено,най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора,които обичаш и цениш и са ти приятни.С истински приятели.Не с който и да е.Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат.Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос(дори непзнат да е,няма значение).Късмет!Ще го преодолееш,ще видиш :wink:

Th3MaN
06-13-2007, 11:51
И аз съм късала с момче(с едно и също 3 пъти),което обичах,и всеки път трябваше да го 'забравям'(нищо,че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно).Зная,че е много трудно.И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек(напълно познато чувство ми е).Ето как ще се справиш - просто го направи,разбирам,че нямаш желание(аз също нямах,ама никакво желание).Затова,без да мислиш много,просто опитай.
:arrow: Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. :!: От личен опит ти казвам,ако слушаш любимите си песни сега,после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш.Засега ако можеш,не слушай любима музика.
:arrow: Вземи всички подаръци(плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. :!: Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно.Когато му дойде времето,сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш(а може и никога да не пожелаеш,това си е до характера ти).В килера(предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
:arrow: Излизай с приятели момчета. :!: По възможност наистина приятели,а не просто някои си,само защото са от мъжки пол и ги познаваш.Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно.Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
:arrow: Излизай с приятелки. :!: Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета.Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки(които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже.Та,много е важно да не излизаш сама,особено в дъждовно време.Излизайте на кино или някъде,където ще ви хареса и на трите.
:arrow: Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. :!: Много е важно да ти е интересно.Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките(или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така),които могат много да ти помогнат да се справиш.
:arrow: Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека,а през деня излизайте на други интересни места. :!: Не е хубаво да се затваряш сама у дома.Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него,а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено,най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора,които обичаш и цениш и са ти приятни.С истински приятели.Не с който и да е.Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат.Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос(дори непзнат да е,няма значение).Късмет!Ще го преодолееш,ще видиш :wink:


=D>

LTC
06-13-2007, 17:03
гадно си е да,мене от това най ме е страх примерно 1-2 месеца след като скъсам с момче,което наистина съм харесвала и още да ми трепва отватре, да го видя с някоя и да е сякаш по-щастлив отколкото с мен и ми е мн трудно ,но съм силна и все се мъча да сам някаква непукистка ама не е лесно за съжаление :cry:

BWald0rf
06-13-2007, 17:08
Един месец не е много време след като си го обичала много.Напълно нормално е все още да ти е гадно...но ще ти мине...Трябва да проявиш воля и много сила.Хубаво е да имаш приятели винаги до себе си и те да ти помагат през този период.Но сигорна бъди че с времето ще ти мине.

BeBsItO
06-13-2007, 17:15
:smt017 kfti mili4ka..predpolagam i sama go znae6 ama az da si kaja.....edinstveniq lek e vremeto. i kolkoto i da se ot4aqna v momenta..... moje bi nqkoi den 6te si spomnq6 s usmivka za tova. :( razbiram 4e sega ti e kriv sveta....vsi4ko tva mi e do bolka poznato....no nqma na4in

Nadelina
06-13-2007, 17:22
Pri mene veche 3 meseca.. Lqgam i stavam s misalta za nego.. Toi e kato chast ot men... i istinata e che uj iskam da go zabravq.. a podsyznatelno ne iskam.. zashtoto neshto mi podskazva che drug kato nego nqma da namerq.. po dobyr ot nego.. s koito da byda po shtastliva.. i tova mi zasilva jelanieto da si go vyrna.. a nqma kak..... maybelline i pravq evala i shapka i svalqm za vsichko deto e napisala.. Iskreno se nadqvam da pomogne (i na men).. Samo iskam da dobavq neshto - kogato go vidish.. se usmihni s visoko vdignata glava.. a ne se pravi che ne ti puka kato go podminesh.. ili navedesh glava i proronish nezabelqzo 1 sylza... Prosto kogato v syrceto ni boli.. trudno sme dobri aktiori..

lady_bird
06-13-2007, 17:51
za6toto v jivota nqma ni6to lesno i za6toto pla4e6 samo za onezi,koito naistina obi4a6,tova ne se otnasq samo za mom4etata ami i za priqtelite. trudno moje6 da zabravi6 hubavite momenti i da se koncentrira6 vurhu bude6teto,osobenno ako e minal samo mesec. tvurde nedostatu4no vr....
no vupreki tova,moje6 da se opita6 da smeni6 tova,koeto tolkova ti lipsva s ne6to dr,kolkoto i glupavo da zvu4i.
edna pr se razdeli s gajeto si i sega go zamesto sus zahar-non stop se tup4e sus sladko i e ka4ila 6 kila samo za mesec,taka 4e tova ne e podhodq6t zamestitel.opitai kogato si tujna da izliza6 s pozitivni hora,az pravq taka,i poneje 4esto sum tujna mai preotkrih sebe si v edna kompaniq s mn veseli hora.
dr,koeto moje6 da napravi6 e da si nameri6 hobi,koeto da zaema svobodnoto ti vreme,naprimer da risuva6,da sviri6,da pee6,da pi6e6,da se razhojda6 i kakvo li o6te ne...
vsi4kite tezi ne6ta 6te ti pomognat ako ne da zabravi6,to pone da go prieme6 i da vidi6 vs ostanalo po razli4en na4in.
kogato sum tujna pazaruvam,zamestvam duhovnite ne6ta s materialni,za da se 4uvstvam malko po-6tastliva,no uvi tova "6tastie " trqe tvurde kratko,taka 4e ne probvai s shoping,efektut e kratkotrqen.

MiTeTo
06-13-2007, 18:51
em az kakvo da kaja... v momenta vse osthe prejivqvam nai golqmata si liubov a minaha veche blizo 9 meseca i neshtu v men ne iska da q zabravi i sym se probval kak li ne da e zabravq no ne se poluchava... i kakto ima edna duma mejdu liubovta i omrazata ima samo edna kra4ka... sled kato tq se dyrjeshe ujasno s men i to tuka v poslednite sedmici hvana se s super oligofren s izvinenie i taka da se kaje mi napravi malko mrysno... nqkaksi uspqh da e namrazq i se opitvam da ne mislq poveche za neq... stana mi mn antipatichna... tova ne e dobre... no po dobre da e mrazq i da ne se seshtam za neq.. otlkolkoto da reva po cql den i cqla nosht i da se karam s priqtelite mi... nz ne 4e ne q obi4am... no se opitvam da gledam napred i za sega uspqvam nai uspeshno prez poslednite 9 meseca... nz kvo da te posyvetvam... vremeto lekuva ponqgoka samo... nZ...