PDA

View Full Version : глдате ли телевизия



dunapren
06-12-2007, 22:02
преди бях пуснал тава темичка ама какво стана с нея така и незнам.
Карай пак да питам кой гледа телевизия и кой не?
А и какъв ви е приемника :D

Да си отговоря все пак то не е хубаво да си говориш сам ама карай.Аз не огромна глупост е това и чиста загуба на време.Не ми се изпада в по подробни изпълнения.

hamilcar
06-12-2007, 22:16
За пореден 358-ми път гледам телевизия от време на време.

koalka
06-13-2007, 06:17
Да, от време на време.Но не много.Сутринта най-много един час, а вечерта гледам по-рядко.

Lestat357
06-13-2007, 08:48
преди бях пуснал тава темичка ама какво стана с нея така и незнам.
Карай пак да питам кой гледа телевизия и кой не?
А и какъв ви е приемника :D

Да си отговоря все пак то не е хубаво да си говориш сам ама карай.Аз не огромна глупост е това и чиста загуба на време.Не ми се изпада в по подробни изпълнения.

Може би първият отговор трябваше да бъде "да, но твърде рядко". Тези, които не гледат никога сигурно се броят на пръстите на едната ми ръка и ако такъв реши да пише тук, изрично щеше да изрази възмущението си от липсата на краен отговор. Затова избирам отговор b). :" А и какъв ви е приемника :D" - какво значение има това? Сега ще си ги мерим ли?

Master_88
06-13-2007, 09:05
да,но не повече от 2-3 часа на ден

malko mace
06-13-2007, 09:08
Az dosta chesto gledam TV... :roll: Chestno-kazano,ne sam mnogo naiasno kakvo e tova chudo,narecheno"priemnik",no niamam kabelna televizia... :oops: A televizorat mi si e savsem obiknoven...
Inache glasuvah za postoiannoto gledane na TV...i kato gledam,may sam edinstvena...

Mo6no3
06-13-2007, 09:18
Рядко гледам телевизия. Май само новините напоследък и още нещо от време на време като някой мач или предаването "Фрактура".


Вече и филмите не ги гледам по телевизията. Като разбера, че ще дават някой хубав филм по ТВ-то, аз си го изтеглям и го гледам на компютъра. :mrgreen: Получавам почти същото качество на видеото, получавам много по-високо качество на звука (моето е стерео), не гледам реклами, не се ангажирам да гледам точно в определено време, а и винаги мога да ударя пауза и да свърша нещо друго. Абе с две думи ТВ филми съкс. :mrgreen:

maldini
06-13-2007, 12:34
По телевизията гледам само мачове или някои качествени филми.

mid_get
06-13-2007, 14:53
Напоследък, т.е. в близките няколко месеца, много рядко :wink: Обикновено, след като се прибера, се настанявам пред компа и такаааа...докато се забравя 8-[ И едва преди да заспя си пускам нещо по ТВ-то :smt016 Иначе най-често гледам спортни събития и някой по-интересен филм и такаМ... :mrgreen:

ProstoAz
06-13-2007, 15:13
Да, от време на време. Сутрин към 11, докато се оправям за училище. :)