PDA

View Full Version : Iskam da sym...



vdyhnvenie
06-12-2007, 22:55
Sega shte kajete bydi sebe si tova da se pravish na nqkakyv e nai-glupavoto,znam :roll: Ama vse pak shte poiskam syvetche kak da stana nqkak si po-otvorena li,kak da kaja? Populqrna,da mi se chuva dumata,da se smeqt vsichki na shegite mi,da imat respect,da iskat da mi se podmazvat,da sa zad gyrba mi vyv vseki moment. Hm,ne moje da se postigne,ako ne ti e zalojeno? Edva li. Az imam dosta artistichni naklonnosti :-D Samo mi trqbvat leki nasoki kak da se prevyrna v takyv tipaj. Syvetcheta? Kak se dyrji edna gyzarka,edno otrakano momiche? :D

DarkAngelDust
06-12-2007, 23:07
Vyprosche? :} a ti kak se dyrjish?

06-13-2007, 01:08
zashto po dqvolite, ne moga da razbera, vsichkite iskate da ste ednakvi... vsichkite iskate da ste gyzarki! omryznalo mi e da vyrvq po ulicata i da gi vijdam teq momichenca deto vse se pravqt na golqmata rabota. za tova nqma formula! i spored men, da si populqren, ne znachi da si po-dobyr! ne se izlagai... bydi sebe si! znam kolko e banalno i ujasno no... bydeiki sebe si se poznavash nai-dobre. Kogato iskash da stanesh tova populqrno momiche na koeto vsichki se podmazvat (qvno ne si), zamislqla li si se che moje bi nqma da mojesh da poznaesh sobstvenata sebe si i nqma da znaesh kak da reagirash dori na nai-malkite neshta? pomisli malko vyrhu tova... i se zapitai... struva li si da ne byde sebe si samo za da me mislqt za otvorena i otrakana kakichka? dori samoto "otvorena i otrakana" zvuchi dosta obidno za men.

SunnyG
06-13-2007, 05:55
zashto iskash da si gazarka i da se vjivqvash v rolqta na nqkoi drug?badi sebe si ,po sveta vse ima nqkoi koito shte oceni istinskoto v tebe...noo ako tolkova mnogo darjish na promqnata spored men nai veche shte ti e neobhodim mnogo tvard harakter i sposobnost da si nalagash mnenieto,kakto i da si otstoqvash poziciqta si.Neznam dali sama razbirash che ti iskash da se vaplatish v rolqta na lider,a bez tezi kachestva nqma kak da stane.A mejdu drugoto...Iskash da se izravnish s nqkolko pikli det se praqt na pichki ili naistina iskash da vsqvash respekt i uvajenie v horata?Slavata shte ti izleze skapo.Shte ti kostva mnogo nnervi i usiliq da badesh tova koeto si si namislila,a osven tova trqbva da umeesh da preglashtash horskite mneniq,shtoto i te shte zaemat chast ot jivota ti na "gaze"...jelaq ti uspeh da usashtestvish mechtata si... :smt017

06-13-2007, 06:51
nese pravi na mno otvorena,na golqma gazarka 6ot rano ili kasno povqrvai 6te zagubi6 priqtelite si. te te znaqt kvato si sa izvednaj stava6 po otvorena i........ tvoite fr traa da te haresvat kvato si i mno zle 6te stane

vdyhnvenie
06-13-2007, 08:21
AMi ne,vprochem se otnasq samo do ocelqvaneto mi. Inache vytreshno nqma da se promenq,shte si ostana syshtata AZ,nqma da izneverqvam na sebe si,no prosto mi trqbva malko v povechko rolq sega,za da se spravq sys razni situacii,that's it.

6u6u11
06-13-2007, 14:07
Emi p1rvo trqbva da ima6 pove4e priateli,i da moje6 da raz4ita6 na tqh.Da b1de6 moderna i da se grimira6,da si hubava.Posle hodi po diskoteki,kafeta i jivei jivota si kakto iska6.Ne zabravqi da si mila i dobra kam horata,vinagi se usmihvai tova 6te ti e plus,badi dobra.Otpusni se i ne badi sramejliva(ponqkoga e gotino i da se ligavi6,dori se dr1j kato otka4alka)uspeh!!!!!

find_m3
06-13-2007, 15:08
Оххх и аз искам да съм по-популярна ама като знам как аз говоря за тия и какви тапачки и тапаци са всъщност ,лицемери ,които водят всички за носа ...ми май предпочитам да си запазя приятелите .....ако все още имам такива :|

Eagle_13
06-13-2007, 22:02
Здрасти :) И аз съм се питал много пъти как да се преобщя към дадена ситуация, как да стана център на внимание, как всички да ме знаят и така и така.
Миналата година бях намерил формулата на успеха.Или можеби е било заради класа все пак 4-ри години бяхме заедно.Тая година обаче не се получава.Кво да се прави.
Но както казват старите:"Никога не е късно да станеш за резил".Ако го нямаш вътрешно да си лидер или човек с такива качества трудно е да станеш.Тая година даже и не се опитах да взема такава позиция.Просто не при всеки и навсякаде става така.И ако ти неси такава значи, че просто няма как да станеш такава от самосебе си.То трябва да ти идва отвътре, иначе пресилените неща не са хубави.Хора който се правят на гъзари, с ланци, телефони и темподобни глупости не се издигат бързо в очите на хората.
Аз лично отворените момичета не ги харесвам.Нямам на идея как ще тръгна с някоя която прави по-големи глупости от мен.Тъй, че тук идеята е ти да се харесаш а не другите теб.
Надявам се да ти е станало ясно за какво говоря щото ми се спи много и немога да мисля.

SunnyG
06-14-2007, 08:03
AMi ne,vprochem se otnasq samo do ocelqvaneto mi. Inache vytreshno nqma da se promenq,shte si ostana syshtata AZ,nqma da izneverqvam na sebe si,no prosto mi trqbva malko v povechko rolq sega,za da se spravq sys razni situacii,that's it.

smqtash li che s teatar shte oceleesh?vsqka situaciq si ima reshenie i to logichno,pomisli malko kak bi mogla da se spravish BEZ da zaemash chujdi lica zashtoto istinata rabno ili kasno she izleze na qve i she stanesh za smqh...