PDA

View Full Version : izpiti po angliski sled 8mi klas >_>



Xykon
06-13-2007, 07:43
Q nqkoi da dade oshte info, 4e e v drugiden :/
Predishni godini turden li e bil izpita?
Vie kolko izkarahte? e.t.c.

Seducti0n
06-13-2007, 08:07
Здравей.Аз също съм 8-ми клас и съм доста притиснена за този изпит.Преди няколко дни говорих се едно момиче от модераторския екип и тя ми каза,че не бива да се тревожа и че дори сме правили по-сложни упражнения в у-ще,отколктото насамия изпит.Колкото си по-спокоен,толкова по-добре за теб.Аз ще си преговоря-миналото,сегашното и бъдещето време,раличните видове и употреба,а също така ще се върна пак към условните изречения,непряка реч и предлозите.Това в общи линни са най-важните неща.Ще стискам палци,дано всичко мине добре.Късмет и на теб.И само да помоля някой,ако има линк към изпитните тестове от минали години,нека го даде.Благодаря.

Fr0sTyYy
06-13-2007, 08:27
хЪх вие се тревожите за изпит по английски ами аз какво да кажа като в кетък имам изпит по ЯПОНСКИ ? вчера правихме в даскало контролно подобно на това което ще бъде на изпита но не 6 листа ( както на изпита ) ами 3 .. беше супер лесно питах госпожата ми на изпита толкова лесно ли ще бъде и тя каза дори малко по лесно .. ще бъде // така 1е няма от какво да се притесняваш в такъв смисъл че .. ще бъде много лесно... те не са го направили трудно сигурно щото мн хора щяха да повтарят :smt005 спокойно :) ще е лесно аз поне не се притеснявам въпреки че не съм много добре по японси ;)

mechtaq_za_teb
06-13-2007, 10:53
Zdravei.Az dyrjah tozi izpit minalata godina. :lol: Lelee golqmo pritesnenie beshe,posle osaznah 4e e nqmalo smisal ot tova.Ta za izpita:ne beshe koi znae kolko truden,stiga da si 4el kakvoto trqbva prez u4ebnata godina.Izkarah 5 i mnogo se radvam :-D Aide kasmet i da ne se pritesnqvash!

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-13-2007, 11:48
oh i az se pritesnqvam... i ima zashto.. klasnata ni e ujas utre shte prepodava novo vreme :shock: :shock: :shock: a izpita e v petuk :shock: :shock: :shock: :shock: taq naprao nz de mi ide da q navra.. u4a ezika za purva godina oshte sum kat stresnata ot fakta 4e trqq se zanimavam s nego seriozno i .. sig 3 shte vurja... #-o to i pokrai nashta daskalka.. dava ni super lesni uprajneniq v klas a na klasnoto (poslednoto ) ni dade izpita ot min god i 6e imam 3 i 40 ... ](*,) ](*,) ](*,)

Presley
06-13-2007, 12:10
Аэ имам всичките иэпити от 2002 година насам.Не са много сложни,но 2003 е бил доста сложничък.Обхващат цялата граматика.Има reading,но докато ти го четат нямаш право да эаграждаш отговорите....тоесто-трябва да эапомняш и после като го прочетат да почнеш да отговаряш...много шебано!Аммм сэщо така тая година няма да има диктовка эа щастие.

TikvenaElhichka
06-13-2007, 12:57
Aaaa, Presley 'n' Sum, нещо набърка reading и listening. Никой не ти чете reading-а, четат ти listening/доколкото помня - 2 пъти беше, така че не е толкова ужасен ;)/
Който се готви за такъв изпит и го е хванал бъз - най-добре да по-прегледа синята граматика на Мърфи, много е полезна :P

chillin'_babe
06-13-2007, 13:15
И аз имам в петък и сега се каня да ходя да уча....аз съм направила от последните две години диагностиките.2004 е била супер лесна,имах 5,30 ,а 2005 доста ме пойзпоти..имам 3,625 ^^много ме е страх за тоя лисънинг,защото ще ми е гръмнала главата,и нищо няма да направя...за граматиката горе-долу добре съм,но тия модал паст са ми много трудни..не мога да схвана кога трябва да използвам should,should have been ,might и другите....

ProstoAz
06-13-2007, 13:22
Така е, изпитът е лесен и не трябва да се притеснявате. :) Ще ви стискаме палци. :wink:

ПП. 2005г. не беше никак труден. :shock: Искарах около 5.15. :D

kopche
06-13-2007, 13:26
Аэ имам всичките иэпити от 2002 година насам.Не са много сложни,но 2003 е бил доста сложничък.Обхващат цялата граматика.Има reading,но докато ти го четат нямаш право да эаграждаш отговорите....тоесто-трябва да эапомняш и после като го прочетат да почнеш да отговаряш...много шебано!Аммм сэщо така тая година няма да има диктовка эа щастие.

Моля те, ако ги имаш в електронен вариант, пусни ги тук да ги видим :)

mid_get
06-13-2007, 14:33
Така е, изпитът е лесен и не трябва да се притеснявате. :) Ще ви стискаме палци. :wink:

ПП. 2005г. не беше никак труден. :shock: Изкарах около 5.15. :D
Вярно е :wink: Не беше никак труден изпита от 2005 :smt016 Изкарах 5,61 8) Ама цяла година си скъсвах задника от учене :smt005 Дори ако сравня безбройните упражнения, които всеки ден правехме в час...бих казала, че някои от тях бяха много по-сложни, така че..спокойно :mrgreen: Както се казва "Много шум за нищо!" ;-) Успех на всички :smt006

Seducti0n
06-13-2007, 16:29
Аэ имам всичките иэпити от 2002 година насам.Не са много сложни,но 2003 е бил доста сложничък.Обхващат цялата граматика.Има reading,но докато ти го четат нямаш право да эаграждаш отговорите....тоесто-трябва да эапомняш и после като го прочетат да почнеш да отговаряш...много шебано!Аммм сэщо така тая година няма да има диктовка эа щастие.-ДУШИЦЕ,ЗЛАТНА МОЛЯ ТЕ ДАЙ ГИ ТИЯ ТЕСТЧЕТА,ЧЕ ЩЕ ЛУДНА ДОКАТО ДОЙДЕ ТОЗИ ПРОСЛОВУТ ПЕТЪК :(

find_m3
06-13-2007, 18:34
И аз го държах миналата година не съм чела хич през годината признавам си :roll: :lol: ама пак имах 5 и съм много горда щото почти всички отличници в класа имаха толкова тъй ,че не се притеснявай не е кой знае какво и не ти влияе по-никакъв начин :wink:

rusi4ka11
06-13-2007, 18:46
Zdraveite!!!!!Abe moje li vie deto ste kolkoto men v 8 klas,da mi kajete kakvo to4no se o4akva da ima na izpita.Az vaob6te ne sam v 4as,ne sam po4vala i da u4a za nego,no raz4itam na hubavata podgotovka,koqto polu4ih tazi godina.Moje li da mi kajete kakvo to4no sa vi kazali da u4ite i da nablegnete.Mersi!!!!!!

find_m3
06-13-2007, 18:59
Аз от лично разочарование и почти единствена грешка и трудност ще ти кажа да си научиш хубаво ВРЕМЕНАТА.Там е успеха иначе другото е лесно слушаш текст и после отоговаряш на тъпички въпроси по него,ограждаш грешки и т.н. другото не помня мн ама се издъних на времената :roll:

Shadow_Walker
06-13-2007, 19:02
Q nqkoi da dade oshte info, 4e e v drugiden :/
Predishni godini turden li e bil izpita?
Vie kolko izkarahte? e.t.c.Успокой се =]
Миналата година не мисля, че беше труден.Имах 5.72 :)

Seducti0n
06-13-2007, 19:09
Zdraveite!!!!!Abe moje li vie deto ste kolkoto men v 8 klas,da mi kajete kakvo to4no se o4akva da ima na izpita.Az vaob6te ne sam v 4as,ne sam po4vala i da u4a za nego,no raz4itam na hubavata podgotovka,koqto polu4ih tazi godina.Moje li da mi kajete kakvo to4no sa vi kazali da u4ite i da nablegnete.Mersi!!!!!!-преговори си непряката реч,времената,предлозите.... и още куп неща поне аз на тези ще наблегна.На изпита ще има-текст,след който ще бъдат зададени няколко твърдения и базирайки се на информацията от него да отговориш дали са верни или грешни.После щебъдат поставени две колонки с думички,които са синоними 2 по 2 и ти ще трябва да ги свържеш например PROTECT-GUARD.След което следва упражнение в което глагол ти е поставен в скоби и ти трябва да го направи в подходящото време.После ще има такова в което да попълниш празното място само с 1 дума.Също така и упражнение в което да трансформираш дадено изречение,използвайки различни думи но запазвайки смисъла му.Също така ще има есе или някаква историйка за написване.Това е за друго н сещам.Общо взето това са ай-важните нещ,които се очаква да са увладяни от осмокласниците. :wink: Успех и на теб.Нещо яка параноя ни е обзела всички.Догодина ще успокояваме осмокласниците,когато всичко за нас е отминало. :smt016

Seducti0n
06-13-2007, 19:11
Горния ми пост е на база теста от 2003 година,ако не греша. :roll:

Xykon
06-13-2007, 21:15
Q nqkoi da dade oshte info, 4e e v drugiden :/
Predishni godini turden li e bil izpita?
Vie kolko izkarahte? e.t.c.Успокой се =]
Миналата година не мисля, че беше труден.Имах 5.72 :)
i -10 da imam ne mi e problem (pri polojenie 4e imam kym 25 shetici v u4ilishte). Problema e 4e v nashe selo se davat pari na tezi izkarali 5.50+ (i 5.51 da e, stava :lol: ) , a ideqta mi e da gi vzema tezi pari, zatova se pritesnqvam:)

06-14-2007, 09:30
А няма ли едно упражнение (поне 2006 го е имало) дето трябва да поставиш правилната дума в изр. като имаш избор между a, b, c и d?
Ама не е за граматика. Аз на него правя супер много грешки, защото имам много непознати думи. А иначе граматиката я разбирам идеално.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2007, 11:13
aba da... naprao.. taz nashta neshto neska re6i da ni predava novo vreme ... re6i da ni kaje tam 4e nqma wear on :lol: i tam nqkvi glagoli + predlozi ni dade det nikoga ne sme gi 4uvali :shock: vse oste ne ni e prepodala tva za the i the.... :lol: :lol: oshte ko ni predade neska.. est` v posledniq moment :lol: i nakraq s cqlata si naglost kaza "vie moete i da ne u4ite kat se priberete dostatu4no podgotveni ste" :smt005 :smt005 :smt005

06-14-2007, 13:06
Оф направо ша се метна от някъде...
Искам да мине,за да се отърва,но в същото време не искам,защото ме е страх дали ше го минаа..... :smt010

mechtaq_za_teb
06-15-2007, 04:12
Sega kato 4eta postovete vijdam 4e se pritesnqvate.Spox!!! :D Nqma ot kakvo.Izpita ne e tolkova truden.Ima nqkoi uprajneniq,koito sa lesni...minalata godina imashe 4etene s razbirane i listening.I dvete bqha lesni.Gramatikata beshe po-trudna,no prosto trqbva da se sysredotochite. ;) Kysmet na vsichki.Shte stiskam palci. ;)

lolooo
06-15-2007, 10:17
emi ni6to osobeno nebe6e izpita az izbrah vtorata tema poveche me zatrudni sentence transformation i nqkolko nepoznati dumi v cloze text vsicko drugo beshe 6to go de lesno